Wypożyczalnia nart w Zieleńcu- rewelacyjna cena za wypożyczenie nart lub snowboardu z butami!! Tylko 35 zł za dzień.

 

Tylko u nas wypożyczenie weekendowe w cenie 75,- zł ( piątek godz. 18.00-niedziela 16.00)! Najtaniej w Zieleńcu, gwarancja najlepszej ceny!

Serdecznie zapraszamy do nas, na niekończące się białe szaleństwo! Wypożyczalnia nart Zieleniec znajduje się przy "dużym parkingu", na wprost wjazdu. Dogodna lokalizacja, przy samej ulicy, a jednocześnie tuż przy stoku, pozwoli Państwu bez problemu i marnowania czasu, przesiąść się z samochodu na narty.

 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wypożyczaniu i sprzedaży sprzętu narciarskiego, dlatego wiemy jak dobrać dla Państwa buty by były wygodne oraz narty i deski snowboardowe, by jeździło się komfortowo. Udostępniany przez nas sprzęt, jest zawsze przygotowany do jazdy - narty naostrzone i nasmarowane, a buty wysuszone, zdezynfekowane i czyste, co niewątpliwie podnosi komfort użytkowania. Dokonujemy rezerwacji telefonicznych i mailowych dlatego nie musicie się Państwo martwić o brak sprzętu w sezonie, bądź w weekend.

 

wypozyczalniabudynek17 Nasi pracownicy zawsze chętnie pomogą i doradzą, dlatego warto wstąpić do naszej wypożyczalni nart w Zieleńcu, nawet jeśli nic nie wypożyczasz. Jedna wizyta wystarczy, aby przekonać się, że jesteśmy profesjonalistami.

Pracujemy każdego dnia od pierwszego śniegu sezonu do ostatniego klienta! Nasza wypożyczalnia jest czynna od godz. 8 do 17. W weekendy, święta oraz ferie zimowe, czynne do 22.

 

W przypadku chęci wypożyczenia sprzętu na nocną jazdę, w dni inne niż wymienione, przy grupie powyżej 5 osób, otwieramy wypożyczalnię po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym pod numerem 725-300-303. Zapraszamy na narty do Zieleńca!

 

 

Regulamin wypożyczalni nart w Zieleńcu Ski-Raft

1. Właścicielem wypożyczalni nart jest firma Ski-Raft Sp. Z o.o. ul. Noworudzka 4/6 57-256 Bardo nip 881-181-06-63 regon 022449071 KRS 0000515407 zwana dalej wypożyczalnią

2. Osoba wypożyczająca sprzęt musi być osobą pełnoletnią, posiadającą przynajmniej jeden ważny dokument tożsamości (dowód osobisty, prawo jazdy, paszport lub inny ze zdjęciem) zwana dalej klientem. Wypożyczalnia nie zatrzymuje dokumentów a jedynie spisuje dane klienta w dniu wypożyczenia.

3. Wypożyczalnia oferuje klientowi w pełni sprawny sprzęt zimowy (narty, deski, buty, kaski, kije gogle, sanki) przygotowany do sezonu i nie może być on modyfikowany przez klienta poza normalnymi regulacjami np. kaski do rozmiaru głowy.

4. Wypożyczalnia wydaje sprzęt klientowi po jego ustawieniu do osobistych parametrów np.: ustawienie siły wypięcia do wagi klienta, ustawienie rozmiaru wiązania do wymiaru buta, ustawienie kątów wiązań w snowboardach i nie może to zostać samowolnie zmienione przez klienta bez wiedzy wypożyczalni.

5. Klient ponosi wszelką odpowiedzialność za wypożyczony sprzęt poza normalne zużycie np.: porysowana część ślizgu nart lub deski jeśli nie jest to wynikiem umyślnego zniszczenia. Klient ponosi odpowiedzialność za zniszczony sprzęt nie mogący zostać naprawiony jak np.: złamane kijki narciarskie lub złamana narta itd. Klient ponosi odpowiedzialność za zgubiony sprzęt i będzie on rozliczony wg stanu jego wartości w dniu wypożyczenia.

6. Wypożyczalnia nart nie pobiera kaucji za wypożyczenie sprzętu.

7. Wszystkie sporne kwestie będą w pierwszej kolejności rozpatrywane na drodze porozumienia a w przypadkach ostatecznych na drodze sądowej.