1.  Wypożyczalnia nart zjazdowych, nart biegowych oraz snowboardów i sanek w Zieleńcu

 

Białe szaleństwo i niekończąca się zabawa na stoku? Zapraszamy do wypożyczalni po świetnej jakości, sprawdzony sprzęt. Wypożyczalnia nart Zieleniec usytuowana jest tuż przy „dużym parkingu”. Ta świetna lokalizacja – przy samej ulicy i bezpośrednio przy stoku, pozwala w zasadzie przejść bezpośrednio z samochodu na stok.

Serwisowany sprzęt najwyższej jakości

Wypożyczaniem i sprzedażą sprzętu oraz akcesoriów narciarskich zajmujemy się od lat. Wybieramy sprawdzone marki światowej klasy, sprzęt regularnie wymieniamy na nowy, dając naszym klientom możliwość jeżdżenia na najnowszych modelach.

Narty zjazdowe oraz narty biegowe, deski snowboardowe, buty narciarskie, kijki, kaski i osprzęt regularnie serwisujemy, poddajemy konserwacji. Narty i deski z wypożyczalni odbieracie naostrzone, nasmarowane i gotowe na wielogodzinne wyzwania na stoku. Buty narciarskie zjazdowe i biegowe oraz snowboardowe, po każdym wypożyczeniu poddajemy dezynfekcji i procesowi suszenia, dzięki czemu nasz sprzęt jest nie tylko wygodny, ale również w pełni bezpieczny.

Z profesjonalną poradą

Tym, którzy stawiają na stoku swoje pierwsze kroki na nartach biegowych, zjazdowych lub snowboardach, oferujemy profesjonalne porady w zakresie doboru sprzętu, spełniającego indywidualne oczekiwania. Wypożyczalnia nart w Zieleńcu to fachowcy z wieloletnim doświadczeniem – z przyjemnością wesprą radą i pomogą dokonać optymalnych wyborów.

Wygoda klienta na pierwszym miejscu

Wypożyczalnia sprzętu narciarskiego Zieleniec oferuje wyłącznie sprzęt przygotowany do jazdy. Wszystko jest dopięte na ostatni guzik, wystarczy dobrać odpowiedni rozmiar i można wyruszać ku górskim przygodom. Dla wygody naszych klientów istnieje również opcja rezerwacji telefonicznej lub mailowej. Zarezerwowany sprzęt czeka na odbiór w ustalonym dniu i godzinie.

Najlepsze ceny w Zieleńcu!

Sprzęt narciarski oferujemy w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

  • Narty/deska wraz z butami – TYLKO 60pln/dzień*.
  • Narty biegowe z butami i kijkami - Tylko 45pln/dzień
  • Wypożyczenie weekendowe (od piątku 18:00 do niedzieli 21:00) – TYLKO 110pln.
  • Oferujemy również akcesoria narciarskie – gogle, kaski, kijki.

 

* dzień liczony jest do godziny 20.00 dnia wypożyczenia lub do 10.00 godziny dnia następnego.

 

Wypożyczalnia sprzętu narciarskiego w Zieleńcu czynna jest od pierwszego do ostatniego śniegu w sezonie.

W tzw. niskim sezonie pracujemy w godzinach 8:00 - 17:00, w weekendy, święta oraz okres ferii zimowych od 8:00-20:00.

Kontakt z nami to +48 570570402.

Zapraszamy na narty zjazdowe, biegowe i snowboardy do Zieleńca!

 

Mapa dojazdu do wypożyczalni w Zieleńcu

 

 

 

wypożyczalnia zieleniec

 

 

Regulamin wypożyczalni nart w Zieleńcu Ski-Raft

1. Właścicielem wypożyczalni nart jest firma Ski-Raft Sp. Z o.o. ul. Noworudzka 4/6 57-256 Bardo nip 881-181-06-63 regon 022449071 KRS 0000515407 zwana dalej wypożyczalnią

2. Osoba wypożyczająca sprzęt musi być osobą pełnoletnią, posiadającą przynajmniej jeden ważny dokument tożsamości (dowód osobisty, prawo jazdy, paszport lub inny ze zdjęciem) zwana dalej klientem. Wypożyczalnia nie zatrzymuje dokumentów a jedynie spisuje dane klienta w dniu wypożyczenia.

3. Wypożyczalnia oferuje klientowi w pełni sprawny sprzęt zimowy (narty, deski, buty, kaski, kije gogle, sanki) przygotowany do sezonu i nie może być on modyfikowany przez klienta poza normalnymi regulacjami np. kaski do rozmiaru głowy.

4. Wypożyczalnia wydaje sprzęt klientowi po jego ustawieniu do osobistych parametrów np.: ustawienie siły wypięcia do wagi klienta, ustawienie rozmiaru wiązania do wymiaru buta, ustawienie kątów wiązań w snowboardach i nie może to zostać samowolnie zmienione przez klienta bez wiedzy wypożyczalni.

5. Klient ponosi wszelką odpowiedzialność za wypożyczony sprzęt poza normalne zużycie np.: porysowana część ślizgu nart lub deski jeśli nie jest to wynikiem umyślnego zniszczenia. Klient ponosi odpowiedzialność za zniszczony sprzęt nie mogący zostać naprawiony jak np.: złamane kijki narciarskie lub złamana narta itd. Klient ponosi odpowiedzialność za zgubiony sprzęt i będzie on rozliczony wg stanu jego wartości w dniu wypożyczenia.

6. Wypożyczalnia nart nie pobiera kaucji za wypożyczenie sprzętu.

7. Wszystkie sporne kwestie będą w pierwszej kolejności rozpatrywane na drodze porozumienia a w przypadkach ostatecznych na drodze sądowej.