Imprezy integracyjne

Firma Ski-Raft, jest jedyną firmą na terenie Ziemi Kłodzkiej oraz Polski połudnowo-zachodniej, mogącą zorganizować spływ dla grupy 500 osób. Specjalizujemy się w imprezach integracyjnych na wodzie z głównym produktem jakim jest Spływ Pontonowy Bardo, co jest idealnym sposobem na imprezę plenerową dla Państwa firmy. Nasza wykwalifikowana kadra oraz wieloletnie doświadczenie pozwala w bezpieczny i profesjonalny sposób przeprowadzić spływ. Nasze usługi proponujemy zarówno małym firmom kilkuosobowym, jak i dużym korporacjom.
 

Scenariusz imprez firmowych jest dostosowywany do indywidualnych potrzeb Klientów. Inaczej będzie wyglądać spływ dla firmy, która potrzebuje sprawdzić swoich pracowników pod względem współpracy ze sobą (tutaj proponujemy spływ z elementami rywalizacji, regaty pontonowe, zabawy sprawnościowe), a inaczej dla pracowników potrzebujących wyciszenia.
Organizujemy również spływy dla grup szkolnych, szukając ciekawej i bezpiecznej propozycji na wycieczkę jednodniową, proponujemy niezapomniane chwile podczas spływu. Jako uzupełnienie imprez firmowych, proponujemy zabawę w naszym Folwarku Szyfrów- grze terenowej z elementami zagadek manualnych i intelektualnych oraz na naszym polu paintballowym w Ławicy.

Dla firm

Imprezy integracyjne dla firm

Wyjazd integracyjny z naszą firmą, będzie z całą pewnością niezapomnianą przygodą. Potwierdzają to tysiące uczestników każdego sezonu. Spływ pontonowy przełomem Bardzkim jest doskonałą formą spędzenia wolnego czasu i zmotywowania pracowników do dalszej, owocnej pracy. Jednak to jeszcze nie wszystko...

Jeśli poszukują Państwo dodatkowych atrakcji, możemy zaproponować: pokazy i naukę chodzenia na szczudłach, paintball, strzelanie z broni pneumatycznej, łuku lub na sportowo mecz piłki możnej lub siatkówki. Organizujemy też zabawy teambuildingowe, wycieczki po Bardzie i wieczory biesiadne.

Dla szkół

Imprezy integracyjne dla szkół

Jak zagwarantować dobrą zabawę podczas wycieczki szkolnej? Najlepiej wybierając się na spływ pontonowy Przełomem Bardzkim na Nysie Kłodzkiej! Każdego sezonu organizujemy spływy dla szkół, będące niezapomniana przygodą dla dzieci. Również państwa szkoła może zapewnić wspaniałe przeżycia Waszym podopiecznym, wystarczy wybrać się w Sudety, a atrakcje macie zagwarantowane!

Oprócz przepięknych widoków, Kotlina Kłodzka oferuje atrakcje, również innego typu. Można tu spotkać takie zwierzęta jak: muflon, sarna, dzik oraz salamandra, a podczas spływu towarzyszyć będą nam czaple, kaczki, łabędzie i perkozy. Czy to nie lepsze, niż sucha lekcja biologii i geografii? Już teraz zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wieczory panieńskie i kawalerskie

Wieczory panieńskie i kawalerskie

TUTAJ TRZEBA JAKIŚ TEKST UTWORZYĆ