Ski-Raft Pałac Ławica

Ski-Raft Ławica

Ski-Raft Pałac Ławica- tu zaczyna się przygoda.

Ski-Raft Pałac Ławica to miejsce inne, niż wszystkie. Stworzyliśmy je z myślą o aktywnym spędzaniu wolnego czasu, przygodzie, która trwa bez końca oraz porywających wyzwaniach dla dużych i małych. W jednym z najpiękniejszych rejonów Polski, w sercu Kotliny Kłodzkiej, nad samym brzegiem Nysy Kłodzkiej, w spokojnej, malowniczej, przytulnej miejscowości – Ławica, mieści się Folwark. Miejsce, które powstało bardzo dawno temu. Jego bogata historia zaklęta jest w szumiących tu drzewach, które pamiętają wszystkie wydarzenia, których były świadkiem.

Zaadaptowaliśmy teren 4 hektarów, tworząc tu miejsce, które rozkochuje w sobie od pierwszego wejrzenia. Stworzyliśmy niezwykłą atmosferę i klimat, które przyciągają miłośników natury, przyrody, adrenaliny i dobrej zabawy. Zadbaliśmy o doskonałą organizację, infrastrukturę oraz bezpieczeństwo. A każdy nasz gość czuje się swobodnie i z radością może oddać się szaleństwom.

Przy Pałacu Ławica znajduje się ogromny poligon paintballowy, na którym pośród zaaranżowanych w naturze przeszkód, można rozgrywać dynamiczne rozgrywki drużynowe. Swoje miejsce znalazł Folwark Szyfrów, innowacyjna gra terenowo – przygodowa, która łączy w sobie zagadki, tajemnice, liczne zadania logiczne i ruchowe, a wszystko dzieje się w naturalnym otoczeniu, które potęguje wspaniałe doznania. Młodszych gości zapraszamy do mini-zoo w odrestaurowanych oborach przypałacowych, w których kozy, owce, liczne ptactwo uczą dzieci swoich zwyczajów i pozwalają się poznać naprawdę blisko. Wielbiciele aktywności i adrenaliny doceniają natomiast spływy pontonowe Przełomem Bardzkim, które rozpoczynają się w naszej przystani wodnej. Podczas nich, w różnych stopniach trudności, z wplecionymi w zabawę scenariuszami i grami, można spędzić cudowny dzień, walcząc z wodnym żywiołem pod czujnym okiem naszych instruktorów i ratowników.

Żeby dopełnić całości i stworzyć idealne warunki do relaksu, do dyspozycji naszych gości oddajemy altanę grillową z widokiem na rwącą rzekę, zorganizowane miejsce na ognisko plenerowe, usytuowane tuż przy poligonie paintballowym oraz kilka wygodnych miejsc piknikowych, na których można przeżyć cudowne chwile pod chmurką, dzieląc się z bliskimi przeżyciami aktywnego dnia. Już niebawem działanie rozpocznie restauracja z miejscami na 100 osób, w której obok organizowanych imprez, każdy z gości będzie miał okazję spróbować pysznej, lokalnej kuchni, w przygotowywanych przez najlepszych kucharzy daniach. Po dniu pełnym wrażeń, zapraszamy do Pałacu Ławica, w którym czekają wygodne apartamenty do wynajęcia.

O naszych gości dbamy kompleksowo. Dlatego przy przystani powstały komfortowe parkingi na łącznie około 150 miejsc parkingowych, czekających na gości rozpoczynających spływy.

Atrakcje w Pałacu Ławica przygotowaliśmy z myślą o turystach indywidualnych oraz grupach zorganizowanych.

Organizujemy imprezy dla:

  • turystów indywidualnych
  • grup szkolnych
  • grup przedszkolnych
  • firmowe imprezy integracyjne
  • wieczory kawalerskie i panieńskie

Daj się porwać szaleństwu!

Resort Ławica jest czynny 7 dni w tygodniu, przez 365 dni w roku.

Zapraszamy!