Wypożyczalnia nart Zieleniec

wypożyczalnia nart zieleniec

Wypożyczalnia nart zjazdowych, nart biegowych oraz snowboardów i sanek w Zieleńcu

Białe szaleństwo i niekończąca się zabawa na stoku? Zapraszamy do wypożyczalni po świetnej jakości, sprawdzony sprzęt. Wypożyczalnia nart Zieleniec usytuowana jest tuż przy „dużym parkingu”. Ta świetna lokalizacja – przy samej ulicy i bezpośrednio przy stoku, pozwala w zasadzie przejść bezpośrednio z samochodu na stok.

Serwisowany sprzęt najwyższej jakości

Wypożyczaniem i sprzedażą sprzętu oraz akcesoriów narciarskich zajmujemy się od lat. Wybieramy sprawdzone marki światowej klasy, sprzęt regularnie wymieniamy na nowy, dając naszym klientom możliwość jeżdżenia na najnowszych modelach.

Narty zjazdowe oraz narty biegowe, deski snowboardowe, buty narciarskie, kijki, kaski i osprzęt regularnie serwisujemy, poddajemy konserwacji. Narty i deski z wypożyczalni odbieracie naostrzone, nasmarowane i gotowe na wielogodzinne wyzwania na stoku. Buty narciarskie zjazdowe i biegowe oraz snowboardowe, po każdym wypożyczeniu poddajemy dezynfekcji i procesowi suszenia, dzięki czemu nasz sprzęt jest nie tylko wygodny, ale również w pełni bezpieczny.

Z profesjonalną poradą

Tym, którzy stawiają na stoku swoje pierwsze kroki na nartach biegowych, zjazdowych lub snowboardach, oferujemy profesjonalne porady w zakresie doboru sprzętu, spełniającego indywidualne oczekiwania. Wypożyczalnia nart w Zieleńcu to fachowcy z wieloletnim doświadczeniem – z przyjemnością wesprą radą i pomogą dokonać optymalnych wyborów.

Wygoda klienta na pierwszym miejscu

Wypożyczalnia sprzętu narciarskiego Zieleniec oferuje wyłącznie sprzęt przygotowany do jazdy. Wszystko jest dopięte na ostatni guzik, wystarczy dobrać odpowiedni rozmiar i można wyruszać ku górskim przygodom. Dla wygody naszych klientów istnieje również opcja rezerwacji telefonicznej lub mailowej. Zarezerwowany sprzęt czeka na odbiór w ustalonym dniu i godzinie.

Najlepsze ceny w Zieleńcu!

Sprzęt narciarski oferujemy w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

  • Narty/deska wraz z butami – TYLKO 70pln/dzień*.
  • Narty biegowe z butami i kijkami - Tylko 55pln/dzień
  • Wypożyczenie weekendowe (od piątku 18:00 do niedzieli 21:00) – TYLKO 130pln.
  • Oferujemy również akcesoria narciarskie – gogle, kaski, kijki.

Pełny cennik wypożyczalni nart i snowboardów Zieleniec

* dzień liczony jest do godziny 20.00 dnia wypożyczenia lub do 10.00 godziny dnia następnego.

 

Wypożyczalnia sprzętu narciarskiego w Zieleńcu czynna jest od pierwszego do ostatniego śniegu w sezonie.

W tzw. niskim sezonie pracujemy w godzinach 8:00 - 17:00, w weekendy, święta oraz okres ferii zimowych od 8:00-20:00.

Kontakt z nami to +48 570 570 402.

Zapraszamy na narty zjazdowe, biegowe i snowboardy do Zieleńca!