Wycieczka szkolna w Kotlinie Kłodzkiej oferta 2024

 

WYCIECZKA SZKOLNA PEŁNA PRZYGÓD

 Rezerwacje i wszelkie dodatkowe informacje

pod numerem telefonu
+48 606 987 824

 

Oferta wycieczki szkolne sezon 2024

 

 

 Wycieczki szkolne Kotlina Kłodzka sezon 2024.

Jednodniowe lub kilkudniowe wycieczki szkolne to świetna okazja do integracji klasy, możliwość lepszego poznania się, zgrania i nauki pracy zespołowej. Pozytywna, zdrowa rywalizacja sportowa i wspaniałe okoliczności przyrody – to najlepszy sposób aktywnego wypoczynku. Organizujemy wycieczki szkolne, Dolny Śląsk jest natomiast doskonałym miejscem i stwarza szereg możliwości do spędzenia czasu tak, żeby na długo pozostał w pamięci uczestników. Zapraszamy w malownicze zakątki Przełomu Bardzkiego, gdzie pośród szumu wody, zieleni drzew i śpiewu ptaków, młodzież będzie się doskonale bawić.

Nasza oferta przewiduje zróżnicowane preferencje i potrzeby – każdy znajdzie coś dla siebie, prezentujemy atrakcyjne propozycje oraz gotowe pakiety wycieczkowe. Propozycje można dowolnie łączyć.

Wygodny dojazd. Uczestnicy dojeżdżają do nas we własnym zakresie. Dostać się do nas można pociągiem – stacja PKP znajduje się zaledwie 300m od obiektów lub autokarem – wjeżdżając bezpośrednio na nasz teren. Na specjalne życzenie z przyjemnością zorganizujemy również dojazd.

Rozbudowana infrastruktura – zapewniamy wszystko. Wycieczki szkolne Kłodzko to imprezy, dopięte na ostatni guzik. Zorganizujemy dla młodzieży aktywny dzień, pełen wyzwań i przygód, ale pamiętamy także o strawie dla ciała – posiadamy otwarty teren, doskonały na ognisko czy grilla oraz zamkniętą wiatę grillową na chłodniejsze dni.

Uwaga!! Nasza najnowsza propozycja na wycieczkę szkolną, to Zamek w Międzylesiu.

Zamek, a właściwie kompleks pałacowo-zamkowy znajduje się w wyjątkowym rejonie Polski. U żródeł Nysy Kłodzkiej, w Międzylesiu na Dolnym Śląsku.

Spędzisz tu niezapomniany czas w cichej, spokojnej i pełnej uroków natury okolicy, tuż przy miejskim ryneczku, fontannie i odwiedzanej przez turystów Kolumnie Maryjnej. Odpoczniesz tu od zgiełku miasta, zrelaksujesz się w atmosferze powoli biegnącego w okolicy życia i spędzisz czas tak, jak lubisz najbardziej. A do wyboru czeka tu mnóstwo atrakcji.

 

 Zwiedzanie Zamku Międzylesie z przewodnikiem

700 lat burzliwej historii zamku w arcyciekawej opowieści, snutej przez przewodnika, który zaciekawi nawet największych malkontentów!

Podczas zwiedzania dowiesz się, jak zamek przetrwał w dynamicznych okresach: gotyckim, renesansowym, barokowym, aby w końcu doczekać czasów współczesnych. Poznasz największe tajemnice zamku, dowiesz się, dlaczego duch żony księcia von Glaubitza spaceruje nocami po balkonie Czarnej Wieży, spoglądając z góry na zwiedzających. Zajrzysz w najciemniejsze zakamarki i przechadzając się długimi korytarzami, zgłębisz kawał historii Polski podczas zwiedzania z elementami multimedialnych projekcji.

 • Cena: 30 zł/osoba, opiekunowie gratis.
 • Cena zwiedzania z ogniskiem i kiełbaskami, pieczywem, sosami: 50 zł/osoba.
 • Cena zwiedzania z ogniskiem bez kiełbasek: 40 zł/osoba.

 

Nocne Zwiedzanie Zamku Międzylesie z przewodnikiem

Zamkowe mury za dnia mogą wydawać się tajemnicze, a nocą? Nocą Zamek Międzylesie otwiera swe bramy i skrzypiące okiennice, ukazując drugie, nieco bardziej mroczne oblicze. Masz odwagę zanurzyć się w historii zamku w ciemnościach?

Podczas nocnego zwiedzania przewodnik opowie najciekawsze historie o rycerskich pojedynkach, pożarach, wojnie husyckiej, czeskich możnowładcach i polskiej szlachcie. Odkryje nieodkryte, opowie o sekretnych przejściach, spróbuje też przedstawić zwiedzającym duchy dawnych mieszkańców, kto wie, może uda się zamienić z nimi dwa słowa?

Dzieje Zamku Międzylesie skrywają mnóstwo tajemnic, a odkrywanie ich nocą, wciąga bez reszty! Tylko lepiej nie odłączaj się od grupy…

Cena: 50 zł/osoba, opiekunowie gratis.
Cena zwiedzania z ogniskiem i kiełbaskami, pieczywem, sosami:
70 zł/osoba.

Cena zwiedzania z ogniskiem bez kiełbasek: 60 zł/osoba.

 

Zwiedzanie Zamku Międzylesie z grą terenową Szkoła Magii

Szczypta nasion tojadu, dwie krople krwi nietoperza, skrzek moczarowej żaby i skóra węża, to składniki potężnego eliksiru, który wydobędzie prawdę nawet z tych, którzy nie chcą jej wyjawić. Wyobraź sobie, że jesteś adeptem średniowiecznej szkoły magii, uczysz się czarów, poznajesz zaklęcia i zgłębiasz receptury tajemnych mikstur. A teraz wyobraź sobie, że wszystko to dzieje się w murach 700-letniego zamczyska… Zaczekaj, właściwie tego akurat wcale nie musisz sobie wyobrażać…

Zapraszamy głodnych przygód śmiałków do udziału w zamkowej grze terenowej. Zbierz drużynę odkrywców, przyjedźcie do Zamku Międzylesie i weźcie udział w zapierającej dech przygodzie życia! Przekonajcie się, kto wygra i pokona rywali w magicznym wyzwaniu.

Przestronne komnaty, które wyglądają niczym scenografia z filmu, mroczne korytarze pełne skrytek, tajemnych przejść i sekretnych zakamarków, zagadki do rozwiązania, tajemnice do odkrycia i spotkania z duchami dawnych mieszkańców – brzmi ciekawie? To i wiele więcej czeka na odważnych, którzy zdecydują się zwiedzić Zamek Międzylesie w grze terenowej „Szkoła Magii”.

Cena: 50 zł/osoba, opiekunowie gratis.
Cena zwiedzania z ogniskiem i kiełbaskami, pieczywem, sosami:
70 zł/osoba.

Cena zwiedzania z ogniskiem bez kiełbasek: 60 zł/osoba.

 

 

Aktywne wycieczki szkolne w Kotlinie Kłodzkiej dla miłośników przygód. Postaw na aktywność!

Poza atrakcjami na terenie Folwarku, zapraszamy na szaloną, pełną wrażeń przygodę na łonie natury. Wyjątkowy spływ pontonowy – doskonała porcja zabawy i ruchu, przepiękne okoliczności malowniczej przyrody i gwarancja bezpieczeństwa (zapraszamy do zakładki Bezpieczeństwo).Spływ odbywa się pięcioma meandrami Nysy Kłodzkiej, a wokół łąki, porośnięte lasem zbocza gór Bardzkich, dziki, czaple, sarny i wiele więcej.

 

Krótki spływ pontonowy Ławica – Podtynie

Fantastyczna przygoda pośród malowniczych widoków. Doskonały wybór dla uczniów młodszych klas – trasie Ławica – Podtynie, to trasa ok. 3,5km, jej pokonanie zajmuje od 40 do 60 minut. Całość wycieczki to ok 1,5h z przejazdem kolejką turystyczną.

Zapewniamy:  opiekę wykwalifikowanych instruktorów i ratowników, przejazd kolejką Bardolino, ubezpieczenie na kwotę 500 tys. pln. 

Cena: 50pln/ osoba, opiekunowie gratis.
Cena spływu z ogniskiem i kiełbaskami, pieczywem i sosami: 70pln/ osoba. Opcja spływu z ogniskiem bez kiełbasek 60pln/ osobę.

 

Krótki spływ pontonowy Ławica – Morzyszów

Fantastyczna przygoda pośród malowniczych widoków, to trasa ok. 7km, jej pokonanie zajmuje ok.90-120 minut. Całość wycieczki to ok 2,5h z przejazdem kolejką turystyczną.

Zapewniamy:  opiekę wykwalifikowanych instruktorów i ratowników, przejazdem kolejką turystyczną Bardolino, ubezpieczenie na kwotę 500 tys. pln. 

Cena: 60 pln/ osoba, opiekunowie gratis.
Cena spływu z ogniskiem i kiełbaskami, pieczywem i sosami: 80 pln/ osoba. Opcja spływu z ogniskiem bez kiełbasek 70 pln/os.

 

Spływ malowniczą trasą Przełomu Bardzkiego- cała trasa

Starszym uczniom, powyżej 14 roku życia, proponujemy spływ pontonowy na trasie Przełomu Bardzkiego. To 15km trasa, którą pokonuje się w ok. 3h.

Zapewniamy:  opiekę wykwalifikowanych instruktorów i ratowników, ubezpieczenie na kwotę 500 tys. pln. 

Cena: 80 pln/ osoba, opiekunowie gratis.
Cena spływu z ogniskiem i kiełbaskami, pieczywem i sosami: 100 pln/ osoba. Opcja spływu z samym ogniskiem 90 pln/os.

 

 Folwark Szyfrów- gra terenowa

Lubisz wyzwania? Pasjonują cię tajemnice i łamigłówki? Ciekawią cię opowieści, które nigdy nie znalazły swojego zakończenia? Wciągają cię sekrety na miarę Enigmy? Masz ochotę cofnąć się w czasie, stając się częścią dziejów naszego regionu? Zapraszamy cię do przeżycia przygody życia w Folwarku Szyfrów, grze terenowej jakiej jeszcze nie było.

Bilety w cenie 50 pln/os, opiekunowie gratis. Opcja gry z ogniskiem i kiełbaskami oraz pieczywem 70 pln/os. Opcja gry z samym ogniskiem 60 pln/os.
Czas gry około 90-120 minut w zależności od wielkości grupy.

 

Gra w paintball

Na miłośników aktywności z elementami rywalizacji w Ski-Raft Resort Ławica czeka na naszym poligonie paintball. Blisko 8 tysięcy m2, na których kryje się pole z przeszkodami terenowymi – idealne do rozegrania wielkiej „bitwy” na kolorowe kulki.

Koszt gry to 50 pln/os pakiet 100 kulek wersja pneumatyczna dla dzieci od 12 lat. Opcja gry z ogniskiem i kiełbaskami oraz pieczywem 70 pln/os. Opcja gry z samym ogniskiem 60 pln/os.
Kolejne kulki w cenie 20 pln za 100 sztuk- czas gry 60-90 minut, zaleznie od wielkości grupy.

 

Folwark Sportu- olimpiada na wesoło

Jak zorganizować wycieczkę, która będzie nie tylko wspaniałą rozrywką dla uczniów, ale również przyniesie korzyści integracyjne? Weź udział w naszej olimpiadzie i sprawdź swoje drużyny w takich dyscyplinach jak: mega piłkarzyki, gumowe sumo, wyścigi na wieloosobowych nartach oraz wiele innych, zaskakujących propozycji. Zabawa odbywa się w wydzielonej strefie na pisaku.

Koszt zabawy to 50 pln/os. Opcja gry z ogniskiem i kiełbaskami oraz pieczywem 70 pln/os. Opcja gry z samym ogniskiem 60 pln/os.
Czas zabawy uzależniony od wielkości grupy, minimum 60-90 minut.

 

Pakiety dla szkół

 

Pakiet aktywna szkoła MINI (3-4h)

Świetna zabawa podczas spływu z Ławicy do Podtynia pod opieką instruktorów (1 na 10 dzieci), powrót kolejką turystyczną na Folwark, na rozgrzanie emocji – gra terenowa w Folwarku Szyfrów z rozwiązywaniem licznych zadań manualnych oraz intelektualnych, gdzie dzieci bawiąc się, poznają historię Dolnego Śląska lub olipiada na wesoło w Folwarku Sportu z licznymi wyzwaniami drużynowymi.

Cena 89 pln/osoba lub 99 pln/osoba z dłuższym spływem do Morzyszowa
Na wilcze apetyty ognisko z kiełbaskami, pieczywem, sosami. 
Cena: 20pln*/ osoba, opiekunowie gratis. Samo ognisko w cenie 10 pln/os.

 

Pakiet aktywna szkoła OPTYMALNY spływ Ławica-Podtynie (5-6h)

Piękna przygoda podczas spływu z Ławicy do Podtynia pod czujnym okiem naszych instruktorów (1 na 10 dzieci), powrót kolejką turystyczną do Folwarku, po aktywnościach wysiłek umysłowy podczas odkrywania tajemnicy Pałacu Ławica w fascynującej grze na terenie pałacowego Folwarku Szyfrów lub olimpiada na wesoło w Folwarku Sportu z dużą dozą dobrej zabawy, a na koniec dobra dawka sportowych emocji podczas meczu w paintball – kilka ciekawych scenariuszy.

Cena 139 pln/osoba lub 149 pln/osoba z dłuższym spływem do Morzyszowa
Na wilcze apetyty ognisko z kiełbaskami, pieczywem, sosami. 
Cena: 20 pln*/ osoba, opiekunowie gratis. Samo ognisko w cenie 10 pln/os.

 

Pakiet aktywna szkoła MAXI spływ Przełomem Bardzkim (7-9h)

Fantastyczna zabawa podczas spływu z Ławicy do Barda, całą trasą Przełomu Bardzkiego, po wysiłku porcja dobrej rozgrzewki dla umysłów w Folwarku Szyfrów, gdzie uczestnicy muszą odkryć tajemnicę Pałacu w Ławicy lub zabawy integracyjne w Folwarku Sportu , a na koniec pełen radości mecz w paintball. W pakiecie również strawa dla ciała: kiełbaski z ogniska w Ławicy, a po spływie porcja mięsa z grilla, frytki, surówki i napój. 

Cena: 219pln*/ osoba lub 209 pln/os spływ do Morzyszowa lub 199 pln/os spływ do Podtynia. Opiekunowie gratis.

* ceny podane dla grup powyżej 10 osób.

Do każdego pakietu, polecamy nocleg w Pałacu Ławica link lub Glamping Ławica

 

Pakiety noclegowe dla szkół

 

Pakiet nocleg mini Pałac Ławica

Impreza z zakwaterowaniem (1 nocleg), wyżywieniem i wspaniałymi atrakcjami, które rozbawią całą klasę.

Program imprezy:

 • Jedna z atrakcji do wyboru: wejście do Folwarku Szyfrów/ gra w paintball 100 kulek*/ spływ pontonowy do Morzyszowa z opieką instruktorów i ratowników/ intergacja w Folwarku Sportu.
 • Zakwaterowanie w komfortowych apartamentach lub namiotach glampingowych.
 • Wieczorne ognisko. Każdemu z gości podamy dwie porcje mięsa, dwie kiełbaski i pyszne dodatki, które idealnie pasują do trunków. Napoje płatne dodatkowo.
 • Wygodny nocleg po dniu pełnym wrażeń.
 • Kontynentalne śniadanie z napojami w cenie.

Koszt: 289pln/os.apartamenty 

           239pln/os glamping

Opiekunowie w ilości 1 na 10 osób bez opłat.

 

Pakiet nocleg optymalny Pałac Ławica

Impreza z zakwaterowaniem (1 nocleg), wyżywieniem i szalonymi atrakcjami, które zapewnią wam i waszym gościom wrażenia na długie lata.

Program imprezy:

1 dzień:

 • Przyjazd do Ławicy i zakwaterowanie w wygodnych apartamentach lub namiotach glampingowych.
 • Zastrzyk adrenaliny – spływ pontonowy do Barda pod opieką instruktorów/ratowników
 • Obiad w Bardzie
 • Transfer powrotny do Ławicy
 • Wejście do tajemniczego Folwarku Szyfrów lub gra w paintball ( pakiet 100 kulek) lub olipiada na wesoło w Folwarku sportu.
 • Wieczorne ognisko. Każdy z gości otrzyma dwie porcje mięsa, dwie kiełbaski i pyszne dodatki, które świetnie komponują się z napitkami. Napoje płatne dodatkowo.
 • Wygodny nocleg.

2 dzień:

 • Pyszne śniadanie kontynentalne z napojami ciepłymi i zimnymi w cenie.
 • Wykwaterowanie.

Koszt: 369pln/os. apartamenty

           309pln/os glamping

Opiekunowie w ilości 1 na 10 osób bez opłat.

 

Pakiet nocleg maxi Pałac Ławica

Impreza z zakwaterowaniem (2 noclegi), wyżywieniem i niezliczonymi atrakcjami plenerowymi (i nie tylko), które zapewnią wam i waszym gościom niezatarte wrażenia!

Program imprezy:

1 dzień:

 • Przyjazd do Ławicy i zakwaterowanie w wygodnych apartamentach lub namiotach glampingowych.
 • Gra w Folwarku Szyfrów pełnym tajemnic lub olimpiada na wesoło w Folwarku Sportu
 • Wieczorne ognisko. Dla każdego z gości po dwie porcje pysznego mięsa, dwie kiełbaski i dodatki, które doskonale komponują się z trunkami. Napoje płatne dodatkowo
 • Nocleg, w czasie którego naładujecie baterie na kolejny, pełen wrażeń dzień zabawy.

2 dzień:

 • Śniadanie kontynentalne z ciepłymi i zimnymi napojami.
 • Pełen adrenaliny spływ pontonowy lub kajakowy do Barda.
 • Obiad na przystani w Bardzie Transfer powrotny do Pałacu Ławica.
 • Gra w paintball (pakiet 100 kulek).
 • Kolacja w formie grilla.
 • Nocleg.

3 dzień:

 • Śniadanie kontynentalne.
 • Wyjazd.

Koszt: 559pln/os- apartamenty w Pałacu Ławica

           459pln/os glamping w Ławicy

 

Pakiet nocleg mini Zamek Międzylesie

Impreza z zakwaterowaniem (1 nocleg), wyżywieniem i wspaniałymi atrakcjami, które rozbawią całą klasę.

Program imprezy:

 • Jedna z atrakcji do wyboru: zwiedzanie z przewodnikiem, nocne zwiedzanie lub gra Szkoła Magii.
 • Zakwaterowanie w komfortowych pokojach z łazienkami.
 • Wieczorne ognisko. Każdemu z gości podamy dwie kiełbaski z pieczywem i sosami lub serki w opcji wege.
 • Wygodny nocleg po dniu pełnym wrażeń.
 • Kontynentalne śniadanie z napojami w cenie.

Koszt: 215pln/os.

          

Opiekunowie w ilości 1 na 10 osób bez opłat.

 

Pakiet nocleg optymalny Zamek Międzylesie

Impreza z zakwaterowaniem (1 nocleg), wyżywieniem i szalonymi atrakcjami, które zapewnią wam i waszym gościom wrażenia na długie lata.

Program imprezy:

1 dzień:

 • Przyjazd do Ławicy i jedna z atrakcji do wyboru: spływ pontpnowy, gra w folwarku szyfrów/folwarku sportu, gra w paintball
 • Przejazd własnym autokarem do Międzylesia
 • Obiad w Zamku Międzylesie
 • Zakwaterowanie w pokojach z łazienkami
 • Jedna z atrakcji do wyboru: zwiedzanie z przewodnikiem, zwedzanie nocne lub gra szkoła magii
 • Wieczorne ognisko. Każdy z gości otrzyma dwie kiełbaski , pieczywo i sosy. Napoje płatne dodatkowo.
 • Wygodny nocleg.

2 dzień:

 • Pyszne śniadanie kontynentalne z napojami ciepłymi i zimnymi w cenie.
 • Wykwaterowanie.

Koszt: 295pln/os.

 

Pakiet nocleg maxi Zamek Międzylesie

Impreza z zakwaterowaniem (2 noclegi), wyżywieniem i niezliczonymi atrakcjami plenerowymi (i nie tylko), które zapewnią wam i waszym gościom niezatarte wrażenia!

Program imprezy:

1 dzień:

 • Przyjazd do Ławicy.
 • Gra w Folwarku Szyfrów pełnym tajemnic lub olimpiada na wesoło w Folwarku Sportu
 • Przejazd włąsnym autokarem do Międzylesia
 • Zakwaterowanie w pokojach z łazienkami
 • Wieczorne ognisko. Dla każdego z gości dwie kiełbaski, pieczywo oraz sosy. Napoje płatne dodatkowo
 • Nocleg, w czasie którego naładujecie baterie na kolejny, pełen wrażeń dzień zabawy.

2 dzień:

 • Śniadanie kontynentalne z ciepłymi i zimnymi napojami.
 • Gra terenowa Szkoła Magii
 • Obiad
 • Czas wolny
 • Kolacja w formie grilla.
 • Nocleg.

3 dzień:

 • Śniadanie kontynentalne.
 • Wykwaterowanie i przejazd do Ławicy
 • Spływ pontonowy lub gra w paintball
 • Zakończnie wycieczki

Koszt: 489pln/os

Bezpieczeństwo imprez

Podczas wszystkich, organizowanych przez nas eventów, na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo. Trasa dobrana jest tak, aby zapewnić maksimum wrażeń przy zachowaniu pełnej kontroli nad przebiegiem spływu. Rzeka w tym miejscu jest płytka, dostępna i umożliwia łatwe manewrowanie. Uczniowie i opiekunowie otrzymują bezpieczne kapoki, a wycieczce towarzyszą wykwalifikowani instruktorzy (po więcej informacji zapraszamy do zakładki Bezpieczeństwo). Zapewniamy ubezpieczenie na kwotę 500 tys. pln. Na każdą grupę 10 uczniów, wymagamy 1 opiekuna ze strony szkoły.

W przypadku chęci dokonania rezerwacji, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 606987824 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Galeria zdjęć

image002
image001
image003
image009
image010
image011
image012
image013
image014
image015
image016
image017
image019
image020
image021
image022
image024
image025
P5290066
P5290108
P5290129
P5290112-2
P5290143-2
P5290200-2
P5290238
P5290896
P5291031
P5291113
P5291136
P5290044-2
P5290001
P5290050
P5290053-2
P5290075-2
P5290106-2
P5290193-2
DJI0747
DJI0779
P5290226
P5290223
P5290236
P5290274
P5290953
P5290282
P5291348
P5291358
P5291398
image002
image001
image003
image009
image010
image011
image012
image013
image014
image015
image016
image017
image019
image020
image021
image022
image024
image025
P5290066
P5290108
P5290129
P5290112-2
P5290143-2
P5290200-2
P5290238
P5290896
P5291031
P5291113
P5291136
P5290044-2
P5290001
P5290050
P5290053-2
P5290075-2
P5290106-2
P5290193-2
DJI0747
DJI0779
P5290226
P5290223
P5290236
P5290274
P5290953
P5290282
P5291348
P5291358
P5291398

 

Gwiazdka bez prezentów?! O nie! Uratuj magię świąt!

Święty Mikołaj chciał w tym roku zająć się przygotowaniami zupełnie na spokojnie w Kotline Kłodzkiej na Dolnym Śląsku. Dlatego dużo wcześniej zabrał się za wypiekanie pierników. Zawsze pomagały mu Elfy, ale tym razem nie poprosił ich o pomoc, chciał pokazać, jaki jest samodzielny. Cały plan wziął jednak w łeb, kiedy nadwyrężony zbyt dużą ilością wypieków piekarnik wybuchł! Pierniki poszybowały pod sufit, roztrzaskując czarodziejski słoik z magicznymi kryształami czasu. To dzięki nim Mikołaj co roku przemieszczał się wbrew logice czasu, dając radę obdarować prezentami wszystkie dzieci na świecie.

Jeśli Mikołaj nie odzyska w porę swoich kryształów, dzieci nie dostaną w tym roku prezentów!

Magiczne kryształy rozsypały się trafiając do różnych epok. Żeby je odnaleźć, trzeba przenieść się w czasie. Odnalezione kryształy należy oddać Mikołajowi, aby mógł rozdać prezenty wszystkim grzecznym dzieciom! Pomożecie?

Uratuj magię świąt, znajdź czarodziejskie kryształy czasu!

Program imprezy opcja mini:

 • Przejazd rozśpiewaną kolędami, świąteczną kolejką z prowadzoną przez Elfa ciuchcią.
 • Uruchomienie kryształami magicznej maszyny czasu, która przenosi do Lodowej Sali.
 • Powitanie ze Świętym Mikołajem, wręczenie prezentów.*
 • Karmienie zwierząt w stajence.
 • Aromatyczna herbatka z goździkami przy ognisku.
 • Zimowe szaleństwo na magicznej, lodowej górce ze śniegiem.*

 *Prezenty po stronie szkoły, dostarczone w dniu przyjazdu grupy.

*Atrakcja opcjonalna, uzależniona od warunków pogodowych.

 Cena: 45pln/os. przy grupie min.10 osób. Opiekunowie gratis.

 Program imprezy opcja maks:

 • Przejazd rozśpiewaną kolędami, świąteczną kolejką z prowadzoną przez Elfa ciuchcią.
 • Uruchomienie kryształami magicznej maszyny czasu, która przenosi do Lodowej Sali.
 • Powitanie ze Świętym Mikołajem, wręczenie prezentów.*
 • Karmienie zwierząt w stajence.
 • Malowanie świątecznych ozdób choinkowych.
 • Zimowe szaleństwo na magicznej, lodowej górce ze śniegiem.*
 • Aromatyczna herbatka z goździkami.
 • Klimatyczne ognisko z kiebaskami przy Pałacu Ławica

 *Prezenty po stronie szkoły, dostarczone w dniu przyjazdu grupy.

*Atrakcja opcjonalna, uzależniona od warunków pogodowych.

Cena: 65pln/os. przy grupie min.10 osób. Opiekunowie gratis.

 

Uwaga: Uczestnicy odwiedzają zimową siedzibę Świętego Mikołaja, może więc być bardzo zimno. Żeby dzieci nie zmarzły podczas poszukiwania kryształów, prosimy o odpowiedni ubiór. Warsztaty oraz Lodowa Sala, w której uczestników wita Mikołaj - są ogrzewane.

 Przeżyj wspaniałą, zimową przygodę! Zapraszamy!