Oferta na lato

Spływy pontonowe lub kajakowe w Bardzie czy zimowe szaleństwo? Zabawy na wodzie czy na śniegu?

Marzysz o niezapomnianych przygodach podczas letniego lub zimowego urlopu? Chcesz wspaniale spędzić czas z rodziną albo zorganizować wyjątkową niespodziankę dla swoich pracowników? W takim razie dobrze trafiłeś – zabierzemy Cię do najpiękniejszych miejsc naszego kraju i zapewnimy najlepsze warunki do odpoczynku czy urlopowej aktywności. Proponujemy odskocznię od codzienności wśród zaśnieżonych stoków, na pięknych wodnych trasach i w okolicach, które wolne są od zgiełku miast czy zapachu spalin.
 

Spływ pontonowy Przełomem Bardzkim

To wyprawa pięcioma meandrami Nysy Kłodzkiej. Popłyną Państwo pradawną doliną, pomiędzy kolorowymi łąkami i wysokimi skałami otulonymi rozśpiewanym lasem, który od stuleci porasta zbocza gór Bardzkich. Oprócz zachwycających widoków, uczestnicy spływu będą mogli zrobić zdjęcia fascynującym mieszkańcom tej pięknej okolicy – czaplom, perkozom, sarnom i... dzikom! Spływy pontonowe są doskonałą formą spędzenia czasu wolnego. Jeśli szukają Państwo ciekawych miejsc, w które obfituje Dolny Śląsk i w pięknych polskich górach, jest to strona dla Was. Proponujemy przepłynięcie Przełomu Bardzkiego na Nysie Kłodzkiej, jednego z najpiękniejszych miejsc w naszym kraju i odcinka na tyle wyjątkowego, iż docenia to kilkadziesiąt tysięcy osób każdego sezonu. Tym samym jest to atrakcja turystyczna zasługująca na wyróżnienie, jednocześnie jedna z największych znajdujących się na obszarze Kotliny Kłodzkiej. Przełom Bardzki to Cud Sudetów. Sprawdz Nas!! Kultowa Przystań Pontonowa Ski-Raft czeka.

Cennik spływów pontonowych w Bardzie tutaj...

Spływy pontonowe Bardo

Spływy pontonowe Bardo

Spływy pontonowe w Bardzie, to bardzo bezpieczna forma aktywnego wypoczynku. Jeśli szukają Państwo atrakcji w Sudetach, na Dolnym Śląsku lub w innych rejonach Polski, to nasza oferta jest strzałem w dziesiątkę. Trasa spływu pontonem, przebiega przez Przełom Bardzki na Nysie Kłodzkiej, uważany za jedno z najpiękniejszych miejsc w naszym kraju. Każdego sezonu gościmy kilkadziesiąt tysięcy turystów, chętnych na przeżycie niezapomnianej przygody lub po porostu, pragnących odwiedzić Sudety. Atrakcje czekają na wyciągnięcie ręki.

Kajaki górskie Sudety

Kajaki górskie Sudety

Kajakarstwo górskie, wymaga o wiele więcej umiejętności, niż spływy pontonowe nizinnymi rzekami. Przepiękne, majestatyczne górskie rzeki, to kolejne z atrakcji Sudetów. Jednak szybki nurt daje mniej czasu na manewry. Aby spływ nie zakończył się tragicznie, warto się nieco podszkolić. Z tego powodu, w trosce o Państwa bezpieczeństwo, proponujemy odbycie szkolenia z podstaw kajakarstwa górskiego, na którym nauczycie się, jak radzić sobie z rwącym nurtem.


Rafting

Rafting

Rafting w Sudetach staje się coraz bardziej popularną formą spędzania czasu wolnego. Pomimo, iż jest to sport ekstremalny, to pod okiem doświadczonego instruktora, jest całkowicie bezpieczny. Chociaż nasz kraj nie obfituje w rzeki, nadające się do uprawiania tego rodzaju sportu, to jednak mamy ich kilka. W okresie wiosennym, po obfitych opadach deszczu i przy wysokim stanie wody, rafting jest jedną z największych atrakcji Kotliny Kłodzkiej.

Smażalnia pstrąga

Smażalnia pstrąga

Nasza gastronomia na przystani w Bardzie, jest miejscem będącym jedynym w swoim rodzaju. Wyjątkowe usytuowanie nad sama rzeką Nysą Kłodzką, malowane widokiem na Obryw Skalny w górach Bardzkich, z przyjaznym klimatem Przełomu Bardzkiego i samego magicznego Barda, sprawią, iż będzie to Państwa ulubione miejsce na zjedzenie wyśmienitego pstrąga oraz innych dań, proponowanych turystą po spływie pontonowym