Oferta na zimę

Zieleniec to jedna z najciekawszych stacji narciarskich, które są otaczane przez piękne Sudety. 28 wyciągów i blisko 20 km przygotowanych stoków o różnym stopniu trudności, snow parki, przedszkola narciarskie. Większość tras naśnieżona i oświetlona. Z obiektu noclegowego, prosto na stok...
To wszystko sprawia iż w Zieleńcu doskonale będą czuły się osoby szukające miejsca na postawienie swoich pierwszych kroków na nartach, ale też rodziny z dziećmi.
Dzięki temu, że nasza wypożyczalnia nart i serwis narciarski położone są w doskonałej lokalizacji - przy głównym parkingu i stosujemy „przyjazne" Klientom ceny, jesteśmy do Państwa dyspozycji od pierwszego śniegu do ostatniego Klienta.

Wypożyczalnia nart i snowboardów

Wypożyczalnia nart i snowboardów

Nasza wypożyczalnia nart w Zieleńcu, zlokalizowana jest bezpośrednio przy parkingu, dzięki czemu, mogą państwo zaopatrzyć się w potrzebny sprzęt tuż przed jazdą, bez konieczności kłopotliwego transportu ekwipunku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wypożyczaniu i sprzedaży sprzętu narciarskiego, dlatego wiemy jak dobrać dla Państwa buty by były wygodne oraz narty i deski snowboardowe, by jeździło się komfortowo.

Udostępniany przez nas sprzęt, jest zawsze przygotowany do jazdy - narty naostrzone i nasmarowane, a buty wysuszone, zdezynfekowane i czyste, co niewątpliwie podnosi komfort użytkowania.

Serwis nart i snowboardów

Serwis nart i snowboardów

Nasz serwis narciarski z wieloletnim doświadczeniem pozwala wykonywać usługę serwisowania sprzętu zimowego w sposób kompleksowy oraz rzetelny. Oddany do nas sprzęt jest odpowiednio sprawdzany pod kątem występowania nieprawidłowości oraz możliwości wadliwego działania.

Dodatkowo podpowiemy Wam, co należy zrobić, aby w przyszłości takim sytuacjom zapobiegać, na co zwracać uwagę podczas użytkowania, kiedy przeprowadzać konserwację oraz serwis - wszystko po to, abyście mogli czerpać jak największą radość z jazdy.