Paintball - Kotlina Kłodzka

paintball dolny śląsk

Zakładasz spodnie i bluzę moro, na twarzy rysujesz wojenne znaki. Kamuflaż pomoże ci się ukryć w zaroślach. Zakładasz maskę, ładujesz markera i jesteś gotowy do starcia! Żarty się skończyły... Twoi konkurenci są tak samo dobrze przygotowani, jak ty. Wszyscy macie na twarzach wymalowaną determinację i chęć zwycięstwa. Kiedy bitwa się rozpoczyna, słychać tylko szelest przemieszczających się drużyn. Zanim nastąpi pierwszy wystrzał, koncentrujecie się na tym, żeby otoczyć wroga.

A może wybieracie strategię otwartej walki, w której zmasowany atak przechyli szalę zwycięstwa na waszą stronę? Każda taktyka jest dobra, o ile pozwoli wygrać. Bo ktoś dziś wygra na pewno. Wy czy oni? Zadecyduje wasz spryt, celność, szybkość i precyzja.

Oto paintball – terenowa gra strzelecka, w której mali i duzi chłopcy oraz dziewczynki mają okazję zatracić się w szaleństwie. Emocje sięgają zenitu, adrenalina krąży w żyłach – każdy strzał musi być celny, ale samemu trzeba uniknąć kulki. To nie jest łatwe zadanie. Oderwij się od pracy, siedzenia za biurkiem, porzuć kanapę i przekonaj się, że gra w paintball jest dla każdego - daj się ponieść zabawie i sprawdź się na polu walki.

Paintball odbywa się w plenerze, na doskonale do tego przygotowanym, otwartym poligonie. Malownicza łąka z elementami bagiennymi zaskoczy was niejednym. Naturalne przeszkody, drzewa, czasem błoto, albo deszcz – wszystko może działać na waszą niekorzyść, jeśli nie przekujecie tego w swój atut.

  • Paintball w wydaniu imprezy firmowej – to nie tylko doskonała zabawa, ale również świetna metoda na sprawdzenie, jak zgranym zespołem jesteście.
  • Paintball ze znajomymi – niech wygrają lepsi, w następnym meczu się odkujecie!
  • A może paintball na wieczorze kawalerskim lub panieńskim? Dajcie upust wszystkim emocjom, niech państwo młodzi wyszaleją się, zanim zostaną statecznym małżeństwem.
  • Paintball dla szkół – młodzież i dzieci (w wieku od 8 lat) mogą dać się ponieść bezpiecznej rywalizacji.


To gra dla wszystkich. Ale bądźcie ostrożni… To uzależnia!

Uczestnicy otrzymują kompletne wyposażenie (ubrania ochronne, maski, markery oraz kulki w ilości uzależnionej od wybranego pakietu).

Cena gry dla osób dorosłych to 100 zł w pakiecie 200 kulek. Kolejne pakiety kulek 100 sztuk to 20 zł doładowanie.

Cena gry dla dzieci i młodzieży to 60 zł w pakiecie 100 kulek. Kolejne pakiety kulek 100 sztuk to 20 zł doładowanie.