Jak zorganizować spływ?

O wyborze miejsca przyjazdu, prosimy informować podczas rezerwacji. Domyśnym miejscem, jest Pałac Ławica i tańsza opcja biletów.

 •  W dniu spływu Przełomem Bardzkim na Nysie Kłodzkiej spotykamy się na terenie zespołu folwarczno-pałacowego – Pałac Ławica. Kliknij w link, aby otworzyć mapę dojazdu na parking: https://g.page/palaclawica?share
 • Parking. Do Waszej dyspozycji oddajemy bezpłatny parking przy Pałacu. To miejsce wyłącznie dla naszych klientów. Strzeżony parking jest bezpiecznym miejscem, w którym nasi klienci spokojnie mogą zostawić nie tylko samochody, ale również rowery na bagażnikach samochodowych.
 • Bilety. Na samym środku dziedzińca pałacowego, znajdują się kasy spływu. Tu odbierzecie i wykupicie zarezerwowane na Wasze nazwisko bilety na spływ.
 • Sprzęt. Otrzymacie komplet sprzętu asekuracyjnego dla wszystkich uczestników imprezy oraz niezbędne akcesoria, które zapewnią Wam bezpieczeństwo.
 • Dojazd na spływ. Zapewniamy transport własny z parkingu nad samą rzekę. W weekendy, święta oraz w okresie całych wakacji przejazd odbywa się naszą ekstremalnie fajną kolejką turystyczną Bardolino, która już sama w sobie jest elementem niezłej zabawy! Wozimy też ekologicznymi, elektrycznymi "Meleksikami". Przejazd trwa średnio 10 minut.
 • Szkolenie bezpieczeństwa. Tuż przed rozpoczęciem spływu nasi ratownicy przeprowadzają szkolenie z zakresu bezpieczeństwa podczas spływu oraz uczą jak sterować pontonem.

 mapa przełomu bardzkiego

Prosimy pobrać mapkę spływu i zapiać w telefonie.

 • Start - spływ. To najlepsza część zabawy! Spływ Przełomem Bardzkim trwa od 2 do 3 godzin – jest to uzależnione od aktualnego poziomu wody. Start na 125,1 km
 • Meta. Po dopłynięciu do Barda do Kultowej Przystani Pontonowej - pełni emocji i uśmiechnięci – zdajecie sprzęt. Meta na 113,2 km
 • A może relaks? Na przystani do dyspozycji naszych gości jest baza gastronomiczna, w której przy pysznym pstagu lub daniach z grilla możecie do woli dzielić się wrażeniami. Po posiłku możecie wybrać się na krótką wycieczkę po Bardzie – mamy tu mnóstwo zabytków i piękne szlaki turystyczne.
 • Powrót do Ławicy. Jeśli już macie dość wrażeń, w każdej chwili możecie wrócić. Zapewniamy transport własny dla każdego kierowcy z Barda do Ławicy po odbiór auta. Przejazd odbywa się busami lub autokarem, które odjeżdżają co 15 minut. Nie musicie się więc nigdzie spieszyć i na pewno dla wszystkich wystarczy miejsca! Bilety na powrót do Ławicy są ważne do godziny 21:00 w dniu spływu.
 • Ognisko na deser? Jeśli nie macie wcale ochoty nas opuszczać, polecamy się gorąco na ogniska! Na naszym terenie do dyspozycji naszych gości są wspaniałe miejsca na ogniska – zorganizowaliśmy wygodną infrastrukturę, w której niczego Wam nie zabraknie. Możecie z niej korzystać bezpłatnie.
 • Wszystko pod ręką! Staramy się o to, abyście czuli się u nas komfortowo. W Ławicy oraz na przystani w Bardzie do dyspozycji naszych klientów są bezpłatne toalety. A jeśli czegoś Wam brakuje lub macie jakiekolwiek wątpliwości – nasz zespół tylko czeka, aby się wykazać i rozwiązać każdy Wasz problem!
 • Wykorzystaj okazję! W cenie biletu na spływ nasi klienci mogą zwiedzać świetne wystawy, opowiadające o intrygujących dziejach Pałacu w Ławicy. Koniecznie poznajcie je bliżej przed lub po spływie!

Jeśli wybrali Państwo droższą opcję spływu z dojazdem wszystkich uczestników z Barda, miejsce zbiórki to

https://g.page/splywypontonowebardo?share

O wyborze miejsca przyjazdu, prosimy informować podczas rezerwacji. Domyśnym miejscem, jest Pałac Ławica i tańsza opcja biletów.

Zapoznaj się z regulaminem naszego spływu