Blog

Zamek Międzylesie

Zamek Międzylesie, zlokalizowany w malowniczej dolinie na południu Polski, w województwie dolnośląskim, stanowi jeden z bardziej fascynujących obiektów zabytkowych w regionie. Jego historia sięga średniowiecza, a przez wieki był świadkiem wielu ważnych wydarzeń historycznych, które kształtowały nie tylko lokalną społeczność, ale i cały kraj.

Wypożyczalni Sprzętu Narciarskiego w Zieleńcu

Zima to czas nie tylko świątecznego odpoczynku, ale także aktywnego wypoczynku na stoku. Dla miłośników białego szaleństwa Wypożyczalnia sprzętu narciarskiego w Zieleńcu otwiera swoje drzwi, oferując szeroki asortyment sprzętu zimowego. Położona tuż przy „dużym parkingu”, wypożyczalnia ta jest idealnie usytuowana przy ulicy i bezpośrednio przy stoku, umożliwiając łatwe przejście od samochodu na stok.

Mikołajki

Wraz z nadejściem zimy i magicznej atmosfery Bożego Narodzenia, coraz bliżej staje się realizacja niepowtarzalnej oferty wycieczek szkolnych, zaplanowanych specjalnie na sezon 2024. Jest to wyjątkowa okazja dla najmłodszych, aby na własne oczy zobaczyć, jak wygląda świąteczny świat i wziąć udział w ratowaniu magii Bożego Narodzenia.

 Imprezy firmowe Dolny Śląsk

Imprezy firmowe stanowią doskonałą okazję do zintegrowania zespołu, rozwijania relacji między pracownikami oraz zapewnienia im niezapomnianych wrażeń i zabawy. Dolny Śląsk, zwłaszcza Kotlina Kłodzka, oferuje wiele możliwości organizacji takich wydarzeń. 

Pałac Ławica - noclegi Kotlina Kłodzka

Pałac Ławica to wyjątkowe miejsce w sercu Kotliny Kłodzkiej, położone nad brzegiem Nysy Kłodzkiej, które zachwyca swoim pięknem i historycznym charakterem. XIX-wieczny pałacyk secesyjny w stylu Szwajcarskim oferuje swoim gościom nie tylko możliwość zwiedzania i poznania fascynującej historii, ale także zapewnia komfortowy nocleg w pięknych apartamentach.

glamping dolny śląsk

Czeka na Was nieograniczona przestrzeń w starym, klonowym lesie. Glamping w Kotlinie Kłodzkiej to miejsce, gdzie możecie cieszyć się harmonią natury, nie rezygnując jednocześnie z luksusu i wygody. Nasze namioty glampingowe są rozmieszczone w taki sposób, że każdy z gości czuje się swobodnie, a jednocześnie zapewniamy prywatność i spokój.

Spływy Pontonowe Bardo - Ski-raft

W poszukiwaniu aktywnych form wypoczynku na Ziemi Kłodzkiej zapraszamy Cię do nas, do najbardziej magicznego zakątka Dolnego Śląska. Wykorzystując to, że znajdujemy się w samym sercu Kotliny Kłodzkiej, że mamy do dyspozycji piękne okoliczności przyrody, obecność cudownej Nysy Kłodzkiej i chęć spędzenia czasu aktywnie, stworzyliśmy przystań pontonową i kajakową.

pałac ławica

Wieś Ławica położona jest na Dolnym Śląsku, w Kotlinie Kłodzkiej. W miejscu, które może pochwalić się największym skupiskiem atrakcji w całym województwie! To właśnie tutaj znajduje się ośrodek Ski-Raft, który nie tylko latem, ale także zimą ma w swojej ofercie kilka ciekawych atrakcji dla przyjeżdżających tutaj turystów.

Strona 1 z 2