Imprezy firmowe, integracyjne dla firm - Dolny Śląsk

Imprezy integracyjne dla firm Dolny Śląsk

Przełom Bardzki w malowniczych Sudetach, których niezwykły urok zapisuje się w pamięci na długie lata – zapraszamy na imprezy firmowe na Dolnym Śląsku w wyjątkowych okolicznościach przyrody.

 

Imprezy integracyjne w Kotlinie Kłodzkiej dla tych, którzy oczekują więcej!

Spływ pontonowy Przełomem Bardzkim, to pełna emocji i pozytywnych wrażeń wyprawa, prowadzona pięcioma meandrami Nysy Kłodzkiej. Płyniemy pradawną doliną, przeciętą kolorowymi łąkami, otoczoną wysokimi, surowymi skałami, otulonymi rozśpiewanym lasem. Ten niecodzienny krajobraz jest doskonałym tłem imprez firmowych i uzupełnieniem atrakcyjnego programu spływu w ciekawych scenariuszach do wyboru.

Nic tak nie scala zespołu. Jeśli chcesz, aby firma działała prężnie, a pracownicy stanowili zgrany zespół, uzupełniając się kompetencjami, darząc się sympatią i szacunkiem – nic nie działa lepiej, niż imprezy firmowe. Kotlina Kłodzka to doskonałe miejsce, pełne uroku i dające ogromne możliwości. Oferuje wiele możliwości - można zwiedzać region nie tylko samochodem ale także z poziomu wody.

Doskonała zabawa i bezpieczeństwo. Specjalnie dla tych, którzy nie mają doświadczenia, wybraliśmy bezpieczne trasy rekreacyjne. Zabawie towarzyszy doświadczona kadra wykwalifikowanych instruktorów. Każdy uczestnik otrzymuje kapok. Zapewniamy ubezpieczenie na kwotę 500 tys. pln. Zapraszamy do zakładki Bezpieczeństwo, gdzie znajdują się szczegółowe informacje o uprawnieniach naszych instruktorów i przebytych przez nich szkoleniach. Zapewniamy profesjonalny i bezpieczny sposób na dobrą zabawę!

Dolny Śląsk - Wrocław, Kłodzko, Polanica-Zdrój? Znajdujemy się w sercu Ziemi Kłodzkiej, nieopodal Kłodzka w miejscowości Ławica.

Dobierz charakter imprezy do potrzeb uczestników - wyjazd integracyjny jak organizować?

Imprezy firmowe Kłodzko bazują na scenariuszach, stworzonych w oparciu o naturalne warunki miejsc, w których pływamy, ale wzbogaciliśmy je o niezwykle interesujące propozycje, które zamieniają spływ w prawdziwą przygodę. Imprezy integracyjne Dolny Śląsk – spływy pontonowe Bardo to przeżycie, podczas którego uczestnicy walczą zacięcie o nagrodę.

Poszukiwacze skarbów – gra terenowa z wciągającym wyzwaniem

Spływ połączony z poszukiwaniem skarbów. 5 godzin doskonałej zabawy, śmiechu i radości z odkrywania nieznanego. Doskonała opcja dla grup od 15 do 30 osób. A jeśli skarby to za mało, można rozbudzić gorące emocje uczestników zabawą w Folwarku Szyfrów. Tajemnice, nieznane historie i atmosfera rodem z epoki – niezapomniana zabawa gwarantowana!

Cena spływu z grą terenową GPS - 162  netto/ osoba. ( 200 brutto)

Spływ z zawodami – przyjmujesz sportowe wyzwanie?

Fantastyczna propozycja dla tych, którzy zbyt dużo czasu spędzają za biurkiem – sportowe wyzwanie w sześciu aktach. Która drużyna uzyska prestiżowe miano wioślarzy Przełomu Bardzkiego? Integracja, praca zespołowa i wysiłek, pełen zabawy.

 • Regaty galerników – który skład będzie najszybszy?
 • Slalom wioślarzy – nie omijaj żadnej z bojek!
 • Siłacze – który skład da radę popłynąć pod prąd?
 • Precyzyjne dowodzenie – jeśli drużyna nie wyłoni kapitana, wpadnie prosto w krzaki!
 • Zadanie na pojednanie – ekipy współpracują, stawiając most pontonowy w poprzek rzeki.
 • Abordaż – zostań prawdziwym piratem! Wygrywa drużyna z najmniej zalanym pontonem.

A jeśli po zakończonych zawodach drużyny nie opadły jeszcze z sił, dzień możemy zakończyć dynamicznym meczem paintballowym. Poligon o powierzchni 8 tys. m2 poleca się do zasadzek i ataków z ukrycia, otwartej szarży i drużynowej współpracy.

Cena spływu z zawodami sportowymi – 121.9 netto/ osoba. (150 brutto)

Spływ pontonowy Bardo - integracja

Spokojna atmosfera wyciszenia, relaks, natura i śpiew ptaków nad głowami – spływ pontonowy na odcinku Ławica – Bardo. To 15km trasa, którą uczestnicy przepływają w czasie 3 - 4 godzin. Impreza może odbywać się z przewodnikiem (1 na 40 osób) lub bez opieki pilota.

Cena spływu – 92.5pln netto/osoba z pilotem ( 100 brutto). 56.91pln netto/osoba bez opieki pilota przy zakupie biletów grupowych (70 brutto)

Jeśli szukają Państwo noclegu dla grupy, proponujemy nasze apartamenty w Pałacu Ławica. Więcej informacji o pałacu tutaj...

 

 

A może chcesz więcej? Moc przygód i atrakcji czeka! Wyjazd integracyjny

Szukacie miejsca na wyjazd integracyjny? Imprezy integracyjne Kotlina Kłodzka to forma zabawy i wypoczynku, dostosowana do potrzeb uczestników. Możemy zaproponować dowolny scenariusz i urozmaicić go dodatkowymi atrakcjami.

Gra terenowa z zagadkami w Folwarku Szyfrów

W Folwarku Szyfrów czekają tematyczne miejsca pełne tajemnic i zagadek. Klimat epoki, nierozwiązany problem i uczestnicy, muszący uporać się z zadaniem, aby rozwiązać zagadkę – adrenalina, wyzwanie i mnóstwo wspaniałych emocji. Gra trwa 90-120 minut.

Cena 74.07 pln/os netto - 80 brutto

Paintball

Poligonprzy Pałacu Ławica to ogromna przestrzeń, na której możemy zaaranżować dowolny scenariusz dla rozgrywki paintballowej. Poligon rozciąga się w malowniczym zakątku, pomiędzy kanałem Młynówki a Pałacem Ławica i jest zabezpieczony siatkami – nawet ci, którzy nie uczestniczą w zabawie, mogą obserwować ją z bliska. Przeszkody, przepływający przez środek terenu kanał, zasadzki, taktyka meczu drużynowego i drużyny, które walczą i współpracują, aby wygrać – to doskonała forma integracji zespołu, możliwość poznania się i świetna zabawa. Uczestnicy do dyspozycji mają również szatnię i toalety.

W koszt wliczony jest marker, maska, mundur dobrany do wzrostu oraz 200 kulek. Kolejne pakiety kulek można dokupić na życzenie. Nad przebiegiem rozgrywki czuwa sędzia.

Cena 81.3 pln/osoba netto- 100 brutto

Zabawy integracyjne w Folwarku Sportu

Jak zorganizować spotkanie integracyjne lub imprezę firmową, która będzie nie tylko wspaniałą rozrywką dla pracowików, ale również przyniesie korzyści integracyjne? Weź udział w naszej olimpiadzie i sprawdź swoje drużyny w takich dyscyplinach jak: gumowe sumo, mega piłkarzyki, wyścigi na wieloosobowych nartach oraz wiele innych, zaskakujących propozycji.

Koszt zabawy to 65.04 pln/os netto - 80 brutto. Czas zabawy uzależniony od wielkości grupy, minimum 60 minut.

Grill, ognisko

Nasi goście maja do dyspozycji klimatyczne dodatki, które uświetnią imprezę i pozwolą przeżyć wspólnie raz jeszcze emocje, które towarzyszyły całodziennej przygodzie. Przygotowaliśmy miejsce na organizację ogniska lub grilla w zacisznej okolicy.

Propozycja cateringowa:

01
Kiełbaska z grilla18,51 netto / porcja

z pieczywem i sosami

02
Mięso z grilla lub ser smażony46,75 zł netto / porcja

frytki, zestaw surówek

03
Pstrąg z grilla55,55 zł netto / porcja

frytki, zestaw surówek

04
2 dowolne kawałki mięsa, 2 kiełbaski78,70 zł netto / porcja

pieczywo, sosy, 2 dowolne napoje lub piwa lane

05
3 dowolne kawałki mięsa, 2 kiełbaski, kaszanka, 3 oscypki z grilla141,66 zł netto / porcja

warzywa marynowane, pieczywo, sosy, 3 dowolne napoje lub piwo lane

06
3 dowolne kawałki mięsa, 2 kiełbaski, kaszanka, 3 oscypki z grilla224,07 zł netto / porcja

warzywa marynowane, deska serów i wędlin, pieczone ziemniaki, warzywa grillowane, 3 rodzaje pieczywa, surówki, sosy, 4 dowolne napoje lub piwa lane

Gotowe pakiety firmowe - integracja Dolny Śląsk

Zadbaliśmy o to, aby nasza oferta była elastyczna i umożliwiła organizację imprez firmowych bez względu na preferencje. Można stworzyć swój własny pakiet z powyższych opcji lub skorzystać z gotowej propozycji, przygotowanej przez doświadczonych animatorów. Jednorazowo obsługujemy grupy do 200 osób na przestrzeni otwartej oraz grupy do 80 osób pod zadaszeniem – w razie gorszej pogody.

Pakiet BRĄZOWY
6 godzin zabawy

 • Spływ pontonowy Przełomem Bardzkim- samodzielny
 • Folwark Szyfrów z zabawą pełną tajemnic i zagadek lub gra w paintball z 100 kulkami
 • Kiełbaska z grilla, pieczywo, sosy, napój
149 PLN netto/osoba

Pakiet SREBRNY
7 godzin doskonałej zabawy

 • Spływ pontonowy Przełomem Bardzkim- samodzielny
 • Zabawa w paintball pod czujnym okiem sędziego. 200 kulek
 • Folwark Szyfrów z zabawą pełną tajemnic i zagadek
 • Kiełbaska z grilla, pieczywo, sosy, napój
259 PLN netto/osoba

Pakiet ZŁOTY
8 godzin szaleństwa

 • Spływ pontonowy Przełomem Bardzkim z opieką instruktora na trasie spływu
 • Zabawa w paintball pod okiem sędziego – kilka scenariuszy rozgrywek. 300 kulek
 • Folwark Szyfrów z zabawą pełną tajemnic i zagadek
 • Kiełbaska z grilla, porcja mięsa z grilla, napój, a po spływie porcja mięsa/ser smażony z frytkami i surówkami, napój lub piwo
339 PLN netto/osoba

Pakiet PLATYNOWY
9 godzin szalonej zabawy

 • Spływ pontonowy Przełomem Bardzkim z zawodami na trasie spływu – impreza pod okiem instruktorów
 • Zabawa w paintball pod okiem sędziego, kilka scenariuszy rozgrywek, aż 500 kulek do wykorzystania
 • Folwark Szyfrów i ukryte w nim tajemnice oraz zagadki do rozwiązania
 • 2 porcje mięsa z grilla, 2 napoje oraz obiad po spływie – pstrąg z masłem czosnkowym, bukietem surówek, frytkami i dowolnym napojem lub piwem
399 PLN netto/osoba

*podane ceny pakietów obowiązują przy grupach od 10 osób.

Każdy z pakietów, można połączyć z noclegiem w Pałacu Ławica lub gotowe pakiety imprezowe z noclegami

 

Przykładowa impreza inetrgacyjne z noclegiem

Impreza z zakwaterowaniem (1 nocleg), wyżywieniem i szalonymi atrakcjami, które zapewnią wam i waszym gościom wrażenia na długie lata.

Program imprezy:

1 dzień:

Przyjazd do Ławicy i zakwaterowanie w wygodnych apartamentach lub namiotach glampingowych.
Wejście do tajemniczego Folwarku Szyfrów lub gra w paintball ( pakiet 200 kulek)
Wieczorne ognisko. Każdy z gości otrzyma dwie porcje mięsa, dwie kiełbaski i pyszne dodatki, które świetnie komponują się z napitkami. Napoje płatne dodatkowo. Istnieje możliwość posiadania własnych napojów, alkoholu czy jedzenia.
Wygodny nocleg.

2 dzień:

Pyszne śniadanie kontynentalne z napojami ciepłymi i zimnymi w cenie.
Wykwaterowanie.
Zastrzyk adrenaliny – spływ pontonowy lub kajakowy do Barda.
Obiad w Bardzie – świeży pstrąg z dodatkami i napój.
Transfer powrotny do Ławicy (na parking, na którym stoją auta).

Koszt: 550pln/os. netto apartamenty

           550 pln/os netto pokoje

           450pln/os netto glamping

 

Najprawdopodobniej najlepsze imprezy integracyjne – integracja w Zamku Międzylesie

Zamek Międzylesie to historyczny skarb z ogromnym potencjałem. Na miejscu znajduje się hotel, restauracja, która słynie z najlepszej kuchni regionalnej w wydaniu staropolskim i wyposażone sale konferencyjne. To jednak nie wszystko. Oprócz niezbędnej infrastruktury oferujemy liczne atrakcje i rozrywki, które sprawią, że każda impreza integracyjna w Zamku Międzylesie przejdzie do historii.

 • Pokoje hotelowe w zamku i na podzamczu dla łącznie 70 osób.
 • Restauracja „Książęcy Sad” z możliwością zamawiania z karty lub ustalenia menu dla grupy.
 • Wyposażone sale konferencyjne.
 • Barokowa Sala balowa z możliwością organizacji dowolnego typu imprezy.
 • Zwiedzanie Zamku Międzylesie z przewodnikiem za dnia i w wyjątkowej oprawie nocą.
 • Niezapomniana moc atrakcji do wyboru: paintball, spływy pontonowe, gry terenowe w Folwarku Szyfrów w Pałacu Ławica i w Zamku Międzylesie.
 • Imprezy plenerowe — grill, ognisko.

Elastyczny program integracji dla firm. Charakter imprezy i atrakcje dostosowujemy ściśle do indywidualnych potrzeb. Opowiedzcie nam, jakie są Wasze oczekiwania, a my zaproponujemy zabawę i przeżycia, które będziecie w firmie wspominać po wsze czasy.

Przykładowy program imprezy integracyjnej (z możliwością dowolnych modyfikacji)

Dzień 1

 • Przyjazd grupy do Zamku Międzylesie.
 • Powitanie ciepłymi i zimnymi napojami, przekąskami, ciastami.
 • Zakwaterowanie w wygodnych pokojach 2-3-osobowych w zamku oraz pokojach typu studio dla 4-6 osób na podzamczu.
 • Dostęp do sali konferencyjnej.
 • Odświętna 3-daniowa kolacja w zamkowej restauracji „Książęcy Sad”. Wyśmienite dania inspirowane staropolską kuchnią ziemi kłodzkiej, specjałami książąt kłodzkich i skarbami natury z okolicy. Do posiłku serwujemy lokalne piwa i wina.
 • Nocne zwiedzanie Zamku Międzylesie z przewodnikiem.

Dzień 2

 

 • Pyszne śniadanie kontynentalne z napojami zimnymi oraz ciepłymi w cenie.
 •  Wykwaterowanie

Koszt: 450pln/os. netto

 

...lub Twój własny pomysł na imprezę. Napisz lub zadzwoń co potrzebuje Twoja firma a zrobimy ofertę na imprezę skrojoną pod potrzeby Twoich pracowników. W razie dalszych pytań, pozostajemy do dyspozycji pod numerem telefonu 606987824 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Bezpieczeństwo imprez

Wszystkie organizowane przez nas spływy oparte są na przepisach prawnych, a zawarte w nich rozporządzenia, obowiązkowo są wdrażane w życie podczas trwania imprezy. Stawiamy na rzetelność -  bezpieczeństwo naszych klientów jest naszym priorytetem.

Instruktorzy

W naszym zespole pracują ratownicy wodni z uprawnieniami zawodowymi, ratownicy GOPR ze specjalizacją z ratownictwa na wodach górskich, przodownicy turystyki kajakowej, instruktorzy raftingu i kajakarstwa oraz ratownicy medyczni. Podczas każdej imprezy pod ręką dostępny jest odpowiedni sprzęt ratunkowy do udzielenia pomocy przedmedycznej.

Jako jedni z niewielu w branży, posiadamy plan ewakuacji z rzeki w razie wypadku lub wystąpienia złych warunków atmosferycznych. Dysponujemy przystosowanym zapleczem logistycznym, pozwalającym sprawnie i w odpowiednim czasie obsłużyć nawet największą imprezę. A nasza firma została doceniona w prestiżowych konkursach licznymi nagrodami i wyróżnieniami.

Dlaczego warto wybrać się na imprezę firmową na Dolny Śląsk?

Zapraszamy Państwa do skorzystania ze wszelkich aktywności przygotowanych w naszym Resorcie Ławica. Aktywny wypoczynek i mnóstwo atrakcji: gra w terenie Folwark Szyfrów, rafting, spływy kajakowe, mini zoo i wiele innych. Nasz obiekt posiada duży teren w zacisznej okolicy. Goście mają do dyspozycji bezpłatny parking, dostęp do wi-fi, salę kominkową, a także Pałac Ławica z miejscami noclegowymi, gdzie znajdują się przestronne pokoje z łazienkami. Można zrelaksować się tu w bliskiej odległości przyrody. Zapraszamy do województwa dolnośląskiego - to także idealny pomysł na wczasy w dobrej zabawie.

Galeria zdjęć

jakuzi
imprezaintegrajca1
imprezaintegracja9
imprezaintegracja8
imprezaintegracja7
imprezaintegracja6
imprezaintegracja4
imprezaintegracja5
imprezaintegracja3
imprezaintegracja2