Cennik spływy pontonowe Bardo 2024

Spływy Pontonowe w Bardzie- start spływu Pałac Ławica lub Bardo Kultowa Przystań Pontonowa - cennik sezon 2024

 

WR180803PR 2109

 

Kultowa Przytań Pontonowa- Witamy w świecie Ski-Raft

Tylko u Nas cała trasa spływu Przełomem Bardzkim z Pałacu Ławica do Barda na przystań przy Obrywie Sklanym.

Tylko u Nas, możesz wybierać opcję rezerwacji spływu, tak by było taniej i wygodniej

Rezerwuj tańsze bilety na spływ, kupuj bilety w kasach przy Pałacu Ławica, oszczędzaj w tych trudnych czasach- opcja wybierana przez 95% uczestników:

+Ogromne parkingi;

+Przejazd kolejką turystyczną lub melexem;

+Można się spóźnić, gdyż starty spływu są co 8 minut;

+Pełna infrastruktura turystyczna;

+Nie trzeba się cisnąć w busie z innymi uczestnikami a przyjeżdża się na start własnym autem;

+Odjazdy z kierowcami z Barda do Ławicy co kilka minut;

+Brak konieczności wpłat zadatków, bilety kupuje się na miejscu wg faktycznesgo stanu osobowego w dniu przyjazdu;

 

Bilety kupione w Bardzie z transferem wszystkich uczestników, dopłata 10 zł za osobę,

+Auto jest na końcu spływu;

+Jesli ktoś lubi, może się przejchać busem jako pasażer;

Organizujemy spływy pontonowe Przełomem Bardzkim dla osób indywidualnych oraz grup zorganizowanych. Imprezy firmowe, wyjazdy integracyjne, wycieczki szkolne, wieczory panieńskie, kawalerskie, urodziny i spływy indywidualne. Imprezy odbywają się w towarzystwie profesjonalnych ratowników oraz instruktorów, czuwających nad bezpieczeństwem uczestników. Oferujemy pełne zaplecze – kulinarne (grill, ognisko) oraz noclegowe.

Skorzystaj z oferty i sam sprawdź jak doskonale będziesz się bawił! Wybierz opcję dla siebie.

 

1. PRZYGODA ŻYCIA – SPŁYW PONTONOWY PRADAWNĄ DOLINĄ PIĘCIOMA MEANDRAMI NYSY KŁODZKIEJ

 

 

WR180803PR 2341

 

Spływ pontonowy Bardo

Zbiórka w Ławicy przy Pałacu Ławica gdzie są kasy spływu, bezpieczny parking, przejazd na przystań do Ławicy, wypożyczenie sprzętu i rozpoczęcie spływu. Spływ trwa ok 3 godziny. Gwarantujemy świetną zabawę, niezapomniane doznania, płynące z otaczających trasę krajobrazów i solidną dawkę pozytywnych emocji. Zapewniamy powrót kierowców po auta na parking w Ławicy bez dopłat.

Cennik:

 • Bilet normalny 80pln/os.
 • Bilet ulgowy 70pln/os.
 • Bilet rodzinny 2+2: dwie osoby dorosłe + dwoje dzieci (do 18 roku życia) 70pln/os.
 • Kolejne dzieci (maksymalnie dwoje) 35pln/os.
 • Bilet grupowy przy minimum 20 osobach 70pln/os.
 • Bilety kupione w Bardzie z transferem wszystkich uczestników, dopłata 10 pln/os.Przy rezerwacji, prosimy poinformować o tym.

Cena obejmuje: miejsce w pontonie lub kajaku, pagaj/wiosło, kamizelkę, w weekendy,święta oraz wakacje przejazd kolejką turystyczną na przystań, transfer kierowców po auta ( jeśli potrzebny jest transfer wszystkich uczestników, prosimy poinformawać o tym przy rezerwacji). Cena przy minimum 3 osobach na pontonie lub 2 na kajaku, maksymalnie czworo dzieci na pontonie 6-7 osobowym. Bilety ulgowe: dzieci, studenci, emeryci, renciści. Miejsce na parkingu w Ławicy gratis.

W przypadku rezerwacji tej opcji, spotkanie na przystani wodnej w Ławicy przy Pałacu Ławica.

Więcej o spływie dowiesz się tutaj...

Szukasz noclegu przy przystani? Sprawdz nasze apartamenty w Pałacu Ławica tutaj...

 

2. Smak ekscytującej wyprawy – FASCYNUJĄCA WYCIECZKA SZKOLNA

 

splywbardo3

Spływ pontonem dla grupy dzieci lub młodzieży uczącej się wraz z opiekunami.

Kilka godzin niezwykłej przygody i doskonałej zabawy na wodzie. Indywidualny program rozrywek i atrakcji – ustalany z organizatorami.

Cennik:

 • Grupa szkolna 50pln/os. na odcinku 3,5 km z Ławicy do Podtynia. Spływ trwa maksymalnie do 60 minut powrót kolejką turystyczną do 20 minut , opiekunowie gratis.
 • Grupa szkolna 60 pln/os na odcinku 7 km z Ławicy do Morzyszowa. . Spływ trwa maksymalnie do 2 godzin powrót kolejką turystyczną do 30 minut , opiekunowie gratis.
 • Grupa szkolna 80pln/os. na odcinku 14 km Ławica – Bardo, cała trasa Przełomu Bardzkiego. W tej opcji spływ trwa od 3 do 4 godzin.

Cena obejmuje: miejsce w pontonie, pagaj, kamizelkę, opiekę ratowników/instruktorów na wodzie, ubezpieczenie na kwotę 500.000. Atrakcyjny plan zajęć ustalany indywidualnie dla grupy. Podane ceny przy minimum 10 osobach, nauczyciele gratis. Cena nie obejmuje transferu uczestników na trasie Bardo - Ławica. Trasy Morzyszów lub Podtynie uwzględiają transfer kolejką turystyczną .

Więcej o spływach szkolnych i wycieczkach szkolnych w Kotlinie Kłodzkiej organizowanych przez nas przeczytasz tutaj...

Noclegi w apartamentach Pałac Ławica tutaj...

Noclegi w glampingu Ławica czytaj tutaj...

 

3. IMPREZA FIRMOWA NIEZAPOMNIANEJ SCENERII

 

spływy pontonowe imprezy firmowe

Spływ pontonowy z wyjątkowym, skrojonym na potrzeby firmy scenariuszem. Trasa spływu: Ławica-Bardo.

Zapewniamy nie tylko doskonałą organizację, ale przede wszystkim rewelacyjną zabawę – scenariusze pełne przygód – mnóstwo pozytywnych emocji, rywalizacja i pełna współpraca w wyścigu po trofeum dla zespołu.

Cennik:

 • Grupa minimum 15 osób – cena od 70pln/os do 200pln/os., w zależności od wybranego scenariusza.

Cena obejmuje: zawody i/lub zabawy na wodzie, wybrany scenariusz spływu z fabułą, miejsce w pontonie, pagaj, kamizelkę, opiekę instruktora na wodzie, szkolenie z pływania na pontonie, ubezpieczenie na kwotę 500.000. Cena nie obejmuje kosztów transportu.

Więcej o imprezach firmowych tutaj...

Wyjątkowe miejsce na nocleg dla grupy i imprezę firmową tutaj...

 

4. SPŁYW W GRONIE ZNAJOMYCH LUB RODZINNA WYCIECZKA

 

spływy pontonowe bardo

Wyjątkowe chwile – spływ pontonowy z elementami gier i scenariuszami do rozegrania i/lub krajoznawczy spływ - rejs po malowniczej okolicy.

Niezapomniane urodziny? Wyjątkowa oprawa wieczorów kawalerskich i panieńskich? Doroczny zjazd rodzinny? Okazji może być wiele – my zajmiemy się organizacją, Wy doskonałą zabawą!

Cennik:

 • Grupa minimum 20 osób – cena 70 pln/os przy spływie samodzielnym.
 • Grupa minimum 20 osób- cena 100 pln/os przy spływie z przewodnikiem na trasie spływu.

 Cena obejmuje: miejsce w pontonie, kamizelkę, pagaj, szkolenie z pływania oraz bezpieczeństwa na wodzie.

Więcej informacji o imprezach w Kotlinie Kłodzkiej tutaj...

Nocleg dla grup w apartamentach Pałac Ławica tutaj...

 

 

5. ZA MAŁO EMOCJI? ZAPRASZAMY PO WIĘCEJ!

 

Folwark Szyfrów - gra terenowa Ziemia Kłodzka

Folwark Szyfrów. Oprócz fascynującego spływu pontonowego, zapraszamy do Ławicy, na górną przystań, do Ski-Raft Resort Ławica, gdzie w otoczeniu zieleni czeka na Was odkrywanie tajemnic Dolnego Śląska . Ogromne emocje, adrenalina i mrok zagadek – grupa wygra tylko jeśli rozwikła wielką tajemnicę. Oparte na kanwie wydarzeń z regionu, z elementami historii, doskonale budują nastrój, tworząc atmosferę wielkiej przygody. Na głodnych wrażeń śmiałków, czeka kilka tajemnic na terenie 40000 tyś m2. Świetna zabawa gwarantowana!

 • Koszt zabawy to 50 pln/os bilety ulgowe. 80 pln/os bilety normalne. Grupy minimum 6 osobowe- konieczne wcześniejsze rezerwacje.

 Więcej o Folwarku Szyfrów przeczytasz tutaj...

Paintball. Na miłośników aktywności z elementami rywalizacji w Ski-Raft Resort Ławica czeka na naszym poligonie paintball. Blisko 8 tysięcy m2, na których kryje się pole z przeszkodami terenowymi – idealne do rozegrania wielkiej „bitwy” na kolorowe kulki.

 • Koszt gry to 80pln/os. W cenie 100 kulek na start, mundur, maska i oczywiście marker. Zabawa odbywa się pod czujnym okiem sędziego. Gra odbywa się na ilość wystrzelonej amunicji - nie na czas. Istnieje możliwość dokupienia kolejnych pakietów kulek w cenie 20pln/100szt. Na miejscu szatnia z toaletami i prysznicami do dyspozycji uczestników gry.

Mini-zoo „Zwierzoluby”

Pałac Ławica to wiele pasjonujących ciekawostek i nieopowiedzianych historii. XIII wieczny majątek rodu Schöllerów pełnił przed wojną rolę zaplecza produkcyjnego wełny dla fabryk w Breslau (obecnym Wrocławiu), hodowano tu wówczas wiele gatunków zwierząt, które żyły w harmonii z mieszkańcami. Pamiętniki właściciela nazywają majątek „kawałkiem ziemi na końcu świata”. Pielęgnując wspomnienia, chcemy ożywić nieco historię i powrócić do tego, co było tu dawniej. W pięknych, odrestaurowanych przypałacowych oborach, powstało więc nawiązujące do dawnych tradycji mini-zoo.

To historyczne miejsce, do złudzenia oddające warunki sprzed 100 lat, stało się domem dla kóz, owiec, zajęcy, świń oraz ptactwa – między innymi kur i kaczek. Wiodąc spokojne, szczęśliwe życie, zwierzaki chętnie dają się bliżej poznać tym, którzy je odwiedzają.

Wizyta w mini-zoo to wspaniała przygoda, która pozwala najmłodszym poznać zwyczaje zwierząt, dowiedzieć się, co jedzą i co lubią. Chętni mogą zwierzaki nakarmić, przytulić i pogłaskać. Niezapomniany czas, bliskość natury, obcowanie z naszymi mniejszymi braćmi i atrakcje, których próżno szukać w innych miejscach.

Spędź niezapomniane chwile, cofnij w czasie i zaprzyjaźnij ze zwierzętami, które z radością opowiedzą swoim językiem swoje historie.

Do mini-zoo zapraszamy:

 • Rodziny z dziećmi – bilety indywidualne
 • Grupy przedszkolne - bilety grupowe
 • Grupy szkolne - bilety grupowe
 • Wszystkich tych, którzy chcieliby zbliżyć się do natury, spędzić piękny dzień w plenerze i kolekcjonować wspaniałe wspomnienia

Kolejka Turystyczna "Bardolina"

Jeśli braknie Ci sił na zwiedzanie, lub chcesz dojechać na spływ trasą widokową, wybierz przejazd naszą kolejką.

 • Koszt przejazdu kolejką to 10-20 zł za osobę, w zależności od wybranej trasy.

 

 

INFORMACJE OGÓLNE

Wszystkie pytania związane z organizacją spływów prosimy kierować pod numer 725300303  lub mailowo  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 • Przyjmujemy płatności kartą.
 • Wystawiamy faktury VAT. Podane ceny są cenami brutto.
 • Honorujemy rabaty dla członków PTTK.
 • Jesteśmy elastyczni! Negocjuj z nami cenę! :).
 • Kasa główna znajduje się na początku spływu w Ławicy przy Pałacu Ławica
 • Parking znajduje się na terenie Pałacu Ławica.
 • Kasa na koñcu spływu znajduje się w Bardzie na przystani wodnej przy ul. Skalnej.
 • Parkingi: przy Pałacu Ławica, przy ul. Sklanej
 • Weekendowe spływy kajakowe- doskonała propozycja na jednodniowy spływ na Dolnym Śląsku.
 • Do dyspozycji posiadamy: pontony 6-7 osobowe oraz kajaki 2 osobowe z możliwością spływu z małym dzieckiem (jako trzecim na pokładzie) oraz turystyczne i górskie kajaki jednoosobowe.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą firmą Ski-Raft Spływy Pontonowe Bardo.


Uwaga!! Prosimy nie wpłacać zaliczek za spływ, pojawiły się firmy podszywające pod naszą działalność i wysyłają numer konta do wpłaty pieniędzy!!! Prosimy nie dać się oszukać!! Prosimy nie wpłacać zaliczek!!