Imprezy integracyjne dla firm

 

Przełom Bardzki w malowniczych Sudetach, których niezwykły urok zapisuje się w pamięci na długie lata – zapraszamy na imprezy firmowe na Dolnym Śląsku w wyjątkowych okolicznościach przyrody.

 

 

Imprezy integracyjne w Kotlinie Kłodzkiej dla tych, którzy oczekują więcej!

 

Spływ pontonowy Przełomem Bardzkim, to pełna emocji i pozytywnych wrażeń wyprawa, prowadzona pięcioma meandrami Nysy Kłodzkiej. Płyniemy pradawną doliną, przeciętą kolorowymi łąkami, otoczoną wysokimi, surowymi skałami, otulonymi rozśpiewanym lasem. Ten niecodzienny krajobraz jest doskonałym tłem imprez firmowych i uzupełnieniem atrakcyjnego programu spływu w ciekawych scenariuszach do wyboru.

Nic tak nie scala zespołu. Jeśli chcesz, aby firma działała prężnie, a pracownicy stanowili zgrany zespół, uzupełniając się kompetencjami, darząc się sympatią i szacunkiem – nic nie działa lepiej, niż imprezy firmowe. Kotlina Kłodzka to doskonałe miejsce, pełne uroku i dające ogromne możliwości.

Doskonała zabawa i bezpieczeństwo. Specjalnie dla tych, którzy nie mają doświadczenia, wybraliśmy bezpieczne trasy rekreacyjne. Zabawie towarzyszy doświadczona kadra wykwalifikowanych instruktorów. Każdy uczestnik otrzymuje kapok. Zapewniamy ubezpieczenie na kwotę 500 tys. pln. Zapraszamy do zakładki Bezpieczeństwo, gdzie znajdują się szczegółowe informacje o uprawnieniach naszych instruktorów i przebytych przez nich szkoleniach.

 

Dobierz charakter imprezy do potrzeb uczestników

Imprezy firmowe Kłodzko bazują na scenariuszach, stworzonych w oparciu o naturalne warunki miejsc, w których pływamy, ale wzbogaciliśmy je o niezwykle interesujące propozycje, które zamieniają spływ w prawdziwą przygodę. Imprezy integracyjne – spływy pontonowe Bardo to przeżycie, podczas którego uczestnicy walczą zacięcie o nagrodę.

 

wirtualny spacer

 

 • Poszukiwacze skarbów – gra terenowa z wciągającym wyzwaniem

Spływ połączony z poszukiwaniem skarbów. 5 godzin doskonałej zabawy, śmiechu i radości z odkrywania nieznanego. Doskonała opcja dla grup od 15 do 30 osób. A jeśli skarby to za mało, można rozbudzić gorące emocje uczestników zabawą w Folwarku Szyfrów. Tajemnice, nieznane historie i atmosfera rodem z epoki – niezapomniana zabawa gwarantowana!

Cena spływu z grą terenową GPS - 100 zł brutto/ osoba.

 

 

 • Spływ z zawodami – przyjmujesz sportowe wyzwanie?

Fantastyczna propozycja dla tych, którzy zbyt dużo czasu spędzają za biurkiem – sportowe wyzwanie w sześciu aktach. Która drużyna uzyska prestiżowe miano wioślarzy Przełomu Bardzkiego? Integracja, praca zespołowa i wysiłek, pełen zabawy.

 • Regaty galerników – który skład będzie najszybszy?
 • Slalom wioślarzy – nie omijaj żadnej z bojek!
 • Siłacze – który skład da radę popłynąć pod prąd?
 • Precyzyjne dowodzenie – jeśli drużyna nie wyłoni kapitana, wpadnie prosto w krzaki!
 • Zadanie na pojednanie – ekipy współpracują, stawiając most pontonowy w poprzek rzeki.
 • Abordaż – zostań prawdziwym piratem! Wygrywa drużyna z najmniej zalanym pontonem.

A jeśli po zakończonych zawodach drużyny nie opadły jeszcze z sił, dzień możemy zakończyć dynamicznym meczem paintballowym. Poligon o powierzchni 8 tys. m2 poleca się do zasadzek i ataków z ukrycia, otwartej szarży i drużynowej współpracy.

Cena spływu z zawodami sportowymi – 80pln brutto/ osoba.

 

 

 

 • Spływ pontonowy Bardo

Spokojna atmosfera wyciszenia, relaks, natura i śpiew ptaków nad głowami – spływ pontonowy na odcinku Ławica – Bardo. To 15km trasa, którą uczestnicy przepływają w czasie 3 - 4 godzin. Impreza może odbywać się z przewodnikiem (1 na 40 osób) lub bez opieki pilota.

Cena spływu – 70pln brutto/osoba z pilotem. 45pln brutto/osoba bez opieki pilota (przy zakupie biletów grupowych).

 

Jeśli szukają Państwo noclegu dla grupy, proponujemy nasze apartamenty w Pałacu Ławica. Więcej informacji o pałacu tutaj...

 

 

 

 

 

 

 • A może chcesz więcej? Moc przygód i atrakcji czeka!

Imprezy integracyjne Kotlina Kłodzka to forma zabawy i wypoczynku, dostosowana do potrzeb uczestników. Możemy zaproponować dowolny scenariusz i urozmaicić go dodatkowymi atrakcjami.

  • Gra terenowa z zagadkami. W Folwarku Szyfrów czekają tematyczne miejsca pełne tajemnic i zagadek. Klimat epoki, nierozwiązany problem i uczestnicy, muszący uporać się z zadaniem, aby rozwiązać zagadkę – adrenalina, wyzwanie i mnóstwo wspaniałych emocji. Gra trwa 90-120 minut.

Cena 50 pln/os brutto

  • Paintball. Poligon przy Pałacu Ławica to ogromna przestrzeń, na której możemy zaaranżować dowolny scenariusz dla rozgrywki paintballowej. Poligon rozciąga się w malowniczym zakątku, pomiędzy kanałem Młynówki a Pałacem Ławica i jest zabezpieczony siatkami – nawet ci, którzy nie uczestniczą w zabawie, mogą obserwować ją z bliska. Przeszkody, przepływający przez środek terenu kanał, zasadzki, taktyka meczu drużynowego i drużyny, które walczą i współpracują, aby wygrać – to doskonała forma integracji zespołu, możliwość poznania się i świetna zabawa. Uczestnicy do dyspozycji mają również szatnię i toalety.

W koszt wliczony jest marker, maska, mundur dobrany do wzrostu oraz 100 kulek. Kolejne pakiety kulek można dokupić na życzenie. Nad przebiegiem rozgrywki czuwa sędzia.

Cena 60pln/osoba.

  • Grill, ognisko – klimatyczne dodatki, które uświetnią imprezę i pozwolą przeżyć wspólnie raz jeszcze emocje, które towarzyszyły całodziennej przygodzie.

Ceny ustalamy indywidualnie, w zależności od wybranej opcji. Minimalna opcja to 10 zł za porcję kiełbaski z pieczywem i sosami.

 

 

 

Gotowe pakiety firmowe

 

Zadbaliśmy o to, aby nasza oferta była elastyczna i umożliwiła organizację imprez firmowych bez względu na preferencje. Można stworzyć swój własny pakiet z powyższych opcji lub skorzystać z gotowej propozycji, przygotowanej przez doświadczonych animatorów. Jednorazowo obsługujemy grupy do 200 osób na przestrzeni otwartej oraz grupy do 80 osób pod zadaszeniem – w razie gorszej pogody.

 

  • Pakiet Brązowy – 6 godzin zabawy!
 • Spływ pontonowy Przełomem Bardzkim- samodzielny.
 •  Folwark Szyfrów z zabawą pełną tajemnic i zagadek lub gra w paintball z 100 kulkami.
 • Kiełbaska z grilla, pieczywo, sosy, napój.

 Cena: 99 pln netto/osoba

 

  • Pakiet Srebrny – 7 godzin doskonałej zabawy!
 • Spływ pontonowy Przełomem Bardzkim- samodzielny.
 • Zabawa w paintball pod czujnym okiem sędziego. 100 kulek.
 •  Folwark Szyfrów z zabawą pełną tajemnic i zagadek.
 • Kiełbaska z grilla, pieczywo, sosy, napój.

Cena: 149 pln netto/osoba

 

 

  • Pakiet Złoty – 8 godzin prawdziwego szaleństwa!
 • Spływ pontonowy Przełomem Bardzkim z opieką instruktora na trasie spływu.
 • Zabawa w paintball pod okiem sędziego – kilka scenariuszy rozgrywek. 200 kulek.
 •  Folwark Szyfrów z zabawą pełną tajemnic i zagadek.
 • Kiełbaska z grilla, porcja mięsa z grilla, napój, a po spływie porcja mięsa/ser smażony z frytkami i surówkami, napój lub piwo.

Cena: 199 pln netto/osoba

 

 • Pakiet Platynowy – wyzwanie dla miłośników przygód, aż 9 godzin szałowej zabawy!
 • Spływ pontonowy Przełomem Bardzkim z zawodami na trasie spływu – impreza pod okiem instruktorów.
 • Zabawa w paintball pod okiem sędziego, kilka scenariuszy rozgrywek, aż 300 kulek do wykorzystania.
 •  Folwark Szyfrów i ukryte w nim tajemnice oraz zagadki do rozwiązania.
 • 2 porcje mięsa z grilla, 2 napoje oraz obiad po spływie – pstrąg z masłem czosnkowym, bukietem surówek, frytkami i dowolnym napojem lub piwem.

Cena: 249 pln netto/osoba

*podane ceny pakietów obowiązują przy grupach od 10 osób.

 

Każdy z pakietów, można połączyć z noclegiem w Pałacu Ławica lub gotowe pakiety imprezowe z noclegami

 

 

...lub Twój własny pomysł na imprezę. Napisz lub zadzwoń co potrzebuje Twoja firma a zrobimy ofertę na imprezę skrojoną pod potrzeby Twoich pracowników. W razie dalszych pytań, pozostajemy do dyspozycji pod numerem telefonu 606987824 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Bezpieczeństwo

Wszystkie organizowane przez nas spływy oparte są na przepisach prawnych, a zawarte w nich rozporządzenia, obowiązkowo są wdrażane w życie podczas trwania imprezy. Stawiamy na rzetelność -  bezpieczeństwo naszych klientów jest naszym priorytetem.

Instruktorzy. W naszym zespole pracują ratownicy wodni z uprawnieniami zawodowymi, ratownicy GOPR ze specjalizacją z ratownictwa na wodach górskich, przodownicy turystyki kajakowej, instruktorzy raftingu i kajakarstwa oraz ratownicy medyczni. Podczas każdej imprezy pod ręką dostępny jest odpowiedni sprzęt ratunkowy do udzielenia pomocy przedmedycznej.

Jako jedni z niewielu w branży, posiadamy plan ewakuacji z rzeki w razie wypadku lub wystąpienia złych warunków atmosferycznych. Dysponujemy przystosowanym zapleczem logistycznym, pozwalającym sprawnie i w odpowiednim czasie obsłużyć nawet największą imprezę. A nasza firma została doceniona w prestiżowych konkursach licznymi nagrodami i wyróżnieniami.