Spływy pontonowe Bardo to bardzo bezpieczna forma aktywnego wypoczynku. Jeśli szukają Państwo atrakcji w Sudetach, na Dolnym Śląsku lub w innych rejonach Polski, to nasza oferta jest strzałem w dziesiątkę. Trasa spływu pontonem, przebiega przez Przełom Bardzki na Nysie Kłodzkiej, uważany za jedno z najpiękniejszych miejsc w naszym kraju. Każdego sezonu gościmy kilkadziesiąt tysięcy turystów, chętnych na przeżycie niezapomnianej przygody lub po porostu, pragnących odwiedzić Sudety. Atrakcje czekają na wyciągnięcie ręki. Pontony Bardo to dobry wybór!! Kultowa Przystań Pontonowa Ski-Raft zaprasza.

WR180803PR 2109 Z prawdziwą przyjemnością proponujemy Państwu wyjątkowy spływ pontonowy Przełomem Bardzkim w Bardzie. Z nami przeżyjecie fantastyczną, niezapomnianą przygodę oraz zobaczycie widoki malowane najpiękniejszymi barwami polskiej przyrody. Gwarantujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa, perfekcyjną organizację, przystępne ceny oraz przede wszystkim, zadowolenie wszystkich uczestników! Zapraszamy Państwa nie tylko na spływy pontonowe, Bardo ma również wiele innych atrakcji do zaoferowania, które pomożemy wam odkryć. Pokochacie Sudety i Kotlinę Kłodzką, równie mocno jak my!

 

PRZYGODA PIĘKNA Z NATURY I BAJKOWE WIDOKI NA INTEGRACJĘ
Spływ pontonowy Przełomem Bardzkim, to fascynująca wyprawa pięcioma meandrami Nysy Kłodzkiej. Popłyną Państwo pradawną doliną, pomiędzy kolorowymi łąkami i wysokimi skałami otulonymi rozśpiewanym lasem, od stuleci porastającym zbocza gór Bardzkich. Oprócz zachwycających widoków, uczestnicy spływu będą mieli okazję zrobić zdjęcia fascynującym mieszkańcom tej pięknej okolicy – czaplom, perkozom, sarnom i... dzikom! A jeśli dopisze wam szczęście, może zobaczycie muflona!!

Spływy pontonowe Bardo cennik...

Wszystkie nurtujące pytania dotyczące spływów ...

Co zabrać na spływ...

 

PRZYGODA W PEŁNI KONTROLOWANA. NAJWYŻSZE STANDARDY BEZPIECZEŃSTWA
Spływy Pontonowe Bardo, to jedna z największych atrakcji Sudetów. Wybraliśmy trasę typowo rekreacyjną, zapewniającą piękne widoki, doskonałą zabawę oraz bezpieczeństwo. Rzeka w tym miejscu jest płytka, dostępna dla wszystkich i umożliwia łatwe manewrowanie pontonem.
• Wszyscy Uczestnicy otrzymują nowoczesne kapoki, a przed spływem, uczestniczą Państwo w szkoleniu z zakresu pływania pontonami i bezpieczeństwa na rzece. Opisana zostanie również trasa jaką macie do przepłynięcia.
• Posiadane przez nas pontony, są na tyle bezpieczne, by mogły na nich pływać nawet osoby bez doświadczenia na wodzie. Trasa Nysa Kłodzka-Przełom Bardzki, przy odpowiednio niskim stanie wody, jest proponowana nawet dla rodzin z dziećmi, starszych osób oraz ludzi szukających spokoju i relaksu.

 

Rezerwacja spływu...

WR180803PR 2341

 

Uwaga! Nowe, lepsze  zasady organizacji spływów pontonowych i kajakowych Przełomem Bardzkim, dostosowane do wymogów sanitarnych obecnych czasów!!

Główna przystań początkowa, znajduje się w Ławicy. Parkingi, kasa oraz toalety, są bezpośrednio na terenie zespołu pałacowo-folwarcznego Pałac Ławica, znajdującego się tuż obok Kłodzka w samym sercu Kotliny Kłodzkiej nad Nysą Kłodzką. Z pałacu, udają się Państwo nad rzekę, gdzie czeka zarezerwowany sprzęt.  Na miejscu zostanie przeprowadzone szkolenie z zakresu pływania na pontonie i zasad bezpieczeństwa. Dowiecie się również co nieco o samych Sudetach, Kotlinie Kłodzkiej i atrakcjach, jakie na was czekają. Po zakończonym szkoleniu pora ruszyć w drogę. Kultowa przystań pontonowa Ski-Raft w Bardzie przy ul. Skalnej zaprasza 7 dni w tygodniu w sezonie od marca do końca listopada. Tutaj kończy się spływ a na Państwa czeka nasz bus, by móc odwieźć kierowcę lub całą grupę do Ławicy, gdzie zaparkowali Państwo swoje auta.

 

Po spływie, zapraszamy na pyszne pstrągi w smażalni przy przystani w Bardzie, lub po powrocie do Ławicy, można zorganizować sobie ognisko przy jednym ze stanowisk usytuowanych w parku przy pałacu.

Jak do Nas dojechać...

 

Trasa spływu ma niecałe 15 km a czas trwania wynosi od 2,5 do 3,5 godz. Dopływają Państwo do Barda, gdzie należy zdać sprzęt na przystani. Minimalna ilość uczestników: na pontonie 3 osoby, 2 osoby na kajaku.

Na miejscu mamy dogodne miejsce na ognisko gdzie można odpocząć po spływie. Zapraszamy do naszej smażalni pstrąga, znajdującej się nad samą rzeką Nysą Kłodzką oraz na zwiedzanie naszego magicznego Barda.

 

 

Galeria:

View the embedded image gallery online at:
https://www.ski-raft.pl/splywy-pontonowe.html#sigProIdc7c5153fd5