Posiadamy sprzęt pływający, zdolny do obsłużenia do 1000 osób dziennie ale nawet tak duża ilość pontonów i kajaków, nie jest gwarancją, iż będą mogli Państwo spłynąć Przełomem Bardzkim w danej chwili. W związku z tym proponujemy rezerwację telefoniczną pod numerem tel 725-300-303 w przypadku spływów indywidualnych lub pod numerem tel 606-98-78-24 w przypadku wycieczek oraz eventów, takich jak imprezy firmowe.  

ico lato
Rezerwacja okres letni
ico zima
Rezerwacja okres zimowy

Jeśli jesteś na tej stronie, to znaczy że jesteś zainteresowany zorganizowaniem spływu pontonowego w Bardzie. Aby zarezerwować spływ, w interesującym Was terminie, wystarczy zadzwonić pod numer telefonu

725300303

w przypadku rezerwacji indywidualnych lub pod numer

606987824

w przypadku rezerwacji grupowych. Podając dzień, godzinę spływu, ilość osób i już mają Państwo zrobioną rezerwację.

 

Uwaga!! Czasami w środku lata występuje niski poziom rzeki a co za tym idzie, prosimy na spływ zabrać odpowiednie buty, które to, można zamoczyć. Niższy stan wody to też dłuższy czas spływu. Prosimy o tym pamiętaj podczas rezerwacji spływu pontonowego i kajakowego.

Sprawdź cennik spływu pontonowego i kajakowego Przełomem Bardzkim na Nysie Kłodzkiej...

 

rezerwacjalato1 Regulamin rezerwacji na spływ Przełomem Bardzkim.

1. Dokonując rezerwację, akceptują Państwo niniejszy regulamin.

2. Osoba zamawiająca ma prawo do odwołania imprezy w dniu spływu, bez ponoszenia kosztów, w przypadku gdy:

   -występują intensywne opady deszczu.
   -występują przelotne opady deszczu ale tem. powietrza wynosi mniej niż 15st.C
   -temperatura jest mniejsza niż 10st.C
   -temperatura wody wynosi mniej niż 8st.C

3. Firma Ski-Raft ma prawo do odwołania imprezy z uwagi na wysoki poziom wody, oraz zapowiadane intensywne opady deszczu.    

 

 

 

 

Rezerwacja terminu: 

Na tej stronie mogą Państwo dokonać rezerwacji online. Wybieramy interesujące nas produkty z listy, np.:wypożyczenie nart na 5 dni oraz wypożyczenie kasku na 5 dni, instruktor 3 godziny,w okienku ilość wpisujemy ile kompletów bedzie nam potrzebnych. Program obliczy ile bedzie to razem kosztować i automatycznie wyśle do nas Państwa zgłoszenie. W polu "termin" prosimy wpisać termin rezerwacji w jakim Państwo bedą realizować zakupione opcje. rezerwacjazima1

Rezerwacja terminu: