Posiadamy sprzęt pływający, zdolny do obsłużenia do 1000 osób dziennie ale nawet tak duża ilość pontonów i kajaków, nie jest gwarancją, iż będą mogli Państwo spłynąć Przełomem Bardzkim w danej chwili. W związku z tym proponujemy rezerwację telefoniczną pod numerem tel 725-300-303 w przypadku spływów indywidualnych lub pod numerem tel 606-98-78-24 w przypadku wycieczek oraz eventów, takich jak imprezy firmowe.  

ico lato
Rezerwacja okres letni
ico zima
Rezerwacja okres zimowy

Jeśli jesteś na tej stronie, to znaczy że jesteś zainteresowany zorganizowaniem spływu pontonowego w Bardzie. Aby zarezerwować spływ, w interesującym Was terminie, wystarczy zadzwonić pod numer telefonu

725300303

 Podając dzień, godzinę spływu, ilość osób i już mają Państwo zrobioną rezerwację.

 

Uwaga!! Czasami w środku lata występuje niski poziom rzeki a co za tym idzie, prosimy na spływ zabrać odpowiednie buty, które to, można zamoczyć. Niższy stan wody to też dłuższy czas spływu. Prosimy o tym pamiętaj podczas rezerwacji spływu pontonowego i kajakowego.

Sprawdź cennik spływu pontonowego i kajakowego Przełomem Bardzkim na Nysie Kłodzkiej...

 

rezerwacjalato1

REGULAMIN  SPŁYWU

 • Każdy uczestnik bierze udział w spływie na własną odpowiedzialność, a niepełnoletni na odpowiedzialność rodziców lub opiekunów.
 • Prawo udziału w spływie mają osoby, których stan zdrowia pozwala na udział w spływie , bez względu na umiejętność pływania.
 • Każdy uczestnik oświadcza, że stan jego zdrowia pozwala na podjęcie przeze niego wysiłku związanego z uczestnictwem w spływie oraz z pokonaniem w określonym czasie wyznaczonej trasy.
 • Uczestnicy spływu są zobowiązani do przestrzegania przepisów prawa wodnego oraz ochrony przyrody .
 • Wszyscy uczestnicy spływu zobowiązani są do płynięcia w zapiętej kamizelce ratunkowej lub asekuracyjnej.
 • Uczestnicy spływu przed wypłynięciem mają obowiązek sprawdzić stan powierzonego sprzętu pływającego. Uczestnik spływu odpowiada za  powierzony  sprzęt i ponosi  za  niego odpowiedzialność finansową . W razie uszkodzenia pokrywa koszty naprawy lub zakupu nowego sprzętu.
 • W trakcie trwania spływu zabrania się picia alkoholu oraz używania środków odurzających.
 • Na spływie obowiązuje zakaz kąpieli.
 • Uczestnicy spływu powinni być ubrani odpowiednio do warunków atmosferycznych. Zaleca

się również zabranie ze sobą napojów chłodzących oraz wysokokalorycznej żywności, nakrycia

głowy oraz krem z filtrami ochronnymi  zabezpieczający  przed oparzeniami słonecznymi.

   Wskazane jest także zabranie zapasowego ubrania, zabezpieczonego przed zamoczeniem.

 Każdy uczestnik spływu powinien posiadać okulary chroniące oczy przed słońcem, wiatrem, 

     gałęziami drzew.

 • Cenne przedmioty (dokumenty osobiste, telefony, aparaty fotograficzne) powinny być zabezpieczone przed zamoczeniem i zatonięciem.
 • Organizator nie bierze na siebie odpowiedzialności za rzeczy zagubione, szkody osobowe, rzeczowe i majątkowe, które wystąpią przed, w trakcie lub po zakończeniu spływu.
 • Organizator ma prawo wyłączenia uczestnika ze spływu, który nie stosuje się

      do regulaminu i zasad bezpieczeństwa .

 • Organizator spływu, ze względu na bezpieczeństwo uczestników, ma prawo dokonania koniecznych zmian trasy, godziny rozpoczęcia i programu spływu oraz odwołania spływu w przypadku wysokiego stanu wody lub złych warunków pogodowych.
 • Nie stosowanie się do któregokolwiek punktu regulaminu może być powodem,

      do wykluczenia uczestnika ze spływu.

 

 Informujemy, iż na weekendy sierpniowe przyjmujemy rezerwacje tylko telefonicznie pod numerem 725300303. Za utrudnienia przepraszamy.

 

 

Rezerwacja terminu: 

Na tej stronie mogą Państwo dokonać rezerwacji online. Wybieramy interesujące nas produkty z listy, np.:wypożyczenie nart na 5 dni oraz wypożyczenie kasku na 5 dni,w okienku ilość wpisujemy ile kompletów bedzie nam potrzebnych. W polu "termin" prosimy wpisać termin rezerwacji w jakim Państwo bedą realizować zakupione opcje. rezerwacjazima1

Rezerwacja terminu: