Najprawdopodobniej najlepsze wieczory panieńskie i kawalerskie na Dolnym Śląsku

Sezon 2023

 

 • Wieczór panieński lub kawalerski z zabawą, którą będziecie z przyjaciółmi wspominać latami!
 • Bogata infrastruktura, moc wspaniałych atrakcji – zdążysz nacieszyć się wszystkimi?
 • Nie wiemy jeszcze, czego oczekujesz, ale wiemy, że u nas na 100% znajdziesz dokładnie to, czego szukasz!
 • Dolny Śląsk, Kotlina Kłodzka, Ławica, Bardo- w tych miejscach, tworzymy Twoje imprezy!!
 • To tylko 80 km od Wrocławia. Doskonałe połczenie drogowe lub PKP, odbieramy grupę ze stacji kolejowej w cenie pakietu.

 

W przystosowanym do obsługi grup, malowniczym miejscu, organizujemy kompleksowo wieczory kawalerskie i panieńskie. O Pałacu Ławica i zakwaterowaniu można przeczytać tu link. Wygodne apartamenty wielopokojowe z opcją łącznego przenocowania grupy do 50 osób.

Kompleksowa infrastruktura – moc atrakcji w jednym miejscu, ogromny wybór gier i zabaw, duże, dające swobodę przestrzenie i możliwość dzikiego szaleństwa do świtu. Ponadto, do dyspozycji gości duża sala kominkowa (na niepogodę) oraz miejsce grillowe z altaną i miejsce na ognisko przy samym Pałacu. Drugiego takiego miejsca nie znajdziesz nigdzie indziej!

A jeśli to jeszcze za mało, na życzenie możemy zorganizować dla grupy transport na dyskotekę w Kłodzku. Choć i u nas możecie swobodnie tańczyć, śpiewać i świętować ostatnie chwile „wolności” z najbliższymi! Przygotowaliśmy kilka gotowych propozycji pakietowych, ale jeśli chcielibyście w nich coś zmienić, dostosujemy program atrakcji do waszych potrzeb – zapytaj o ofertę.

 

wirtualny spacer

 

„Co się dzieje w Ławicy, zostaje w Ławicy!”

Pakiet 690

Impreza z zakwaterowaniem (2 noclegi), wyżywieniem i niezliczonymi atrakcjami plenerowymi (i nie tylko), które zapewnią wam i waszym gościom niezatarte wrażenia!

Program imprezy:

1 dzień:

 • Przyjazd do Ławicy i zakwaterowanie w wygodnych apartamentach lub pokojach dwu osobowych lub namiotach glampingowych.
 • Wieczorne ognisko. Dla każdego z gości po dwie porcje pysznego mięsa, dwie kiełbaski i dodatki, które doskonale komponują się z trunkami. Napoje płatne dodatkowo. Istnieje możliwość posiadania własnych napojów i alkoholu lub dodatkowego jedzenia.
 • Możliwość dokupienia opcji VIP z degustacją lokalnych win lub piwa w jakuzzi w pałacowych parku*
 • Nocleg, w czasie którego naładujecie baterie na kolejny, pełen wrażeń dzień zabawy.

2 dzień:

 • Śniadanie kontynentalne z ciepłymi i zimnymi napojami.
 • Pełen adrenaliny spływ pontonowy lub kajakowy do Barda.
 • Obiad na przystani w Bardzie – świeży pstrąg z frytkami, surówki, napój lub lane, pyszne piwo.
 • Transfer powrotny do Pałacu Ławica.
 • Gra w paintball (pakiet 200 kulek) lub gra w Folwarku Szyfrów pełnym tajemnic.
 • Kolacja w formie grilla.
 • Nocleg.

3 dzień:

 • Śniadanie kontynentalne.
 • Wyjazd.

 

Koszt: 690pln/os- apartamenty w Pałacu Ławica

          690pln/os pokoje

           590pln/os glamping w Ławicy

 

 

„Ta ostatnia noc przed ślubem!”

Pakiet 500

Impreza z zakwaterowaniem (1 nocleg), wyżywieniem i szalonymi atrakcjami, które zapewnią wam i waszym gościom wrażenia na długie lata.

Program imprezy:

1 dzień:

 • Przyjazd do Ławicy i zakwaterowanie w wygodnych apartamentach lub namiotach glampingowych.
 • Zastrzyk adrenaliny – spływ pontonowy lub kajakowy do Barda.
 • Obiad w Bardzie – świeży pstrąg z dodatkami i napój.
 • Transfer powrotny do Ławicy (na parking, na którym stoją auta).
 • Wejście do tajemniczego Folwarku Szyfrów lub gra w paintball ( pakiet 200 kulek)
 • Wieczorne ognisko. Każdy z gości otrzyma dwie porcje mięsa, dwie kiełbaski i pyszne dodatki, które świetnie komponują się z napitkami. Napoje płatne dodatkowo. Istnieje możliwość posiadania własnych napojów, alkoholu czy jedzenia.
 • Możliwość dokupienia opcji VIP z degustacją lokalnych win lub piwa w jakuzzi w pałacowych parku*
 • Wygodny nocleg.

2 dzień:

 • Pyszne śniadanie kontynentalne z napojami ciepłymi i zimnymi w cenie.
 • Wykwaterowanie.

 

Koszt: 500pln/os. apartamenty

           500pln/os pokoje

           400pln/os glamping

 

„Baw się, jakby nikt nie patrzył!”

Pakiet 400

 

Impreza z zakwaterowaniem (1 nocleg), wyżywieniem i wspaniałymi atrakcjami, które rozbawią was i waszych gości.

Program imprezy:

 • Przyjazd do Ławicy i zakwaterowanie w komfortowych apartamentach lub namiotach glampingowych.
 • Jedna z atrakcji do wyboru: wejście do Folwarku Szyfrów/ gra w paintball 200 kulek*/ spływ pontonowy lub kajakowy do Barda
 • Wieczorne ognisko. Każdemu z gości podamy dwie porcje mięsa, dwie kiełbaski i pyszne dodatki, które idealnie pasują do trunków. Napoje płatne dodatkowo. Istnieje możliwość posiadania własnych napojów, alkoholu, jedzenia.
 • Możliwość dokupienia opcji VIP z degustacją lokalnych win lub piwa w jakuzzi w pałacowych parku*
 • Wygodny nocleg po dniu pełnym wrażeń.
 • Kontynentalne śniadanie z napojami w cenie.

 

Koszt: 400pln/os.apartamenty

           400pln/os pokoje

           300pln/os. glamping

          

 

Do każdego pakietu, proponujemy dobrać opcję VIP w której to, otrzymują Państwo dostęp do jakuzzi na wyłączność z degustacją lokalnych win lub piw. Koszt tej opcji to 100 zł za osobę za 90 minut.

 jakuzi

 

 

„Kolekcjonuj wspomnienia i szalej do woli!”

Pakiet 200 opcja 2 atrakcje

 

Impreza jednodniowa bez zakwaterowania, z wyżywieniem i cudowną porcją niezapomnianych atrakcji.

Program imprezy:

 • Przyjazd do Ławicy.
 • Gra w paintball* lub wejście do Folwarku Szyfrów.
 • Ognisko z pieczeniem kiełbasek i dowolnym napojem.
 • Spływ pontonowy lub kajakowy do Barda.
 • Obiad na przystani – świeży pstrąg z frytkami, surówkami i dowolny napój.
 • Transfer powrotny do Ławicy, odbiór aut z parkingu.

Koszt: 200pln/os.

* W przypadku wyboru gry w paintball, ilość kulek na start to 100 sztuk. Dodatkowe kulki można dokupić w cenie 20pln/100szt.

 

Masz jakieś pytania? Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu 606987824 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Firma Ski-Raft, jest jedyną firmą na terenie Ziemi Kłodzkiej oraz Polski połudnowo-zachodniej, mogącą zorganizować spływ dla grupy 500 osób. Specjalizujemy się w imprezach integracyjnych na wodzie z głównym produktem jakim jest Spływ Pontonowy Bardo, co jest idealnym sposobem na imprezę plenerową dla Państwa firmy. Nasza wykwalifikowana kadra oraz wieloletnie doświadczenie pozwala w bezpieczny i profesjonalny sposób przeprowadzić spływ. Nasze usługi proponujemy zarówno małym firmom kilkuosobowym, jak i dużym korporacjom.
 

Scenariusz imprez firmowych jest dostosowywany do indywidualnych potrzeb Klientów. Inaczej będzie wyglądać spływ dla firmy, która potrzebuje sprawdzić swoich pracowników pod względem współpracy ze sobą (tutaj proponujemy spływ z elementami rywalizacji, regaty pontonowe, zabawy sprawnościowe), a inaczej dla pracowników potrzebujących wyciszenia.
Organizujemy również spływy dla grup szkolnych, szukając ciekawej i bezpiecznej propozycji na wycieczkę jednodniową, proponujemy niezapomniane chwile podczas spływu. Jako uzupełnienie imprez firmowych, proponujemy zabawę w naszym Folwarku Szyfrów- grze terenowej z elementami zagadek manualnych i intelektualnych oraz na naszym polu paintballowym w Ławicy.

 

 

ico dlafirm
Dla firm
Wyjazd integracyjny z naszą firmą, będzie z całą pewnością niezapomnianą przygodą. Potwierdzają to tysiące uczestników każdego sezonu. Spływ pontonowy przełomem Bardzkim jest doskonałą formą spędzenia wolnego czasu i zmotywowania pracowników do dalszej, owocnej pracy. Jednak to jeszcze nie wszystko...

Jeśli poszukują Państwo dodatkowych atrakcji, możemy zaproponować: pokazy i naukę chodzenia na szczudłach, paintball, strzelanie z broni pneumatycznej, łuku lub na sportowo mecz piłki możnej lub siatkówki. Organizujemy też zabawy teambuildingowe, wycieczki po Bardzie i wieczory biesiadne.

ico dlaszkol
Dla szkół
Jak zagwarantować dobrą zabawę podczas wycieczki szkolnej? Najlepiej wybierając się na spływ pontonowy Przełomem Bardzkim na Nysie Kłodzkiej! Każdego sezonu organizujemy spływy dla szkół, będące niezapomniana przygodą dla dzieci. Również państwa szkoła może zapewnić wspaniałe przeżycia Waszym podopiecznym, wystarczy wybrać się w Sudety, a atrakcje macie zagwarantowane!

Oprócz przepięknych widoków, Kotlina Kłodzka oferuje atrakcje, również innego typu. Można tu spotkać takie zwierzęta jak: muflon, sarna, dzik oraz salamandra, a podczas spływu towarzyszyć będą nam czaple, kaczki, łabędzie i perkozy. Czy to nie lepsze, niż sucha lekcja biologii i geografii? Już teraz zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

 

 

  WYCIECZKA SZKOLNA PEŁNA PRZYGÓD

 

 Rezerwacje i wszelkie dodatkowe informacje pod numerem telefonu +48 606 987 824 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

 Oferta wycieczki szkolne sezon 2023

 

Jednodniowe lub kilkudniowe wycieczki szkolne to świetna okazja do integracji klasy, możliwość lepszego poznania się, zgrania i nauki pracy zespołowej. Pozytywna, zdrowa rywalizacja sportowa i wspaniałe okoliczności przyrody – to najlepszy sposób aktywnego wypoczynku. Organizujemy wycieczki szkolne, Dolny Śląsk jest natomiast doskonałym miejscem i stwarza szereg możliwości do spędzenia czasu tak, żeby na długo pozostał w pamięci uczestników. Zapraszamy w malownicze zakątki Przełomu Bardzkiego, gdzie pośród szumu wody, zieleni drzew i śpiewu ptaków, młodzież będzie się doskonale bawić.

Nasza oferta przewiduje zróżnicowane preferencje i potrzeby – każdy znajdzie coś dla siebie, prezentujemy atrakcyjne propozycje oraz gotowe pakiety wycieczkowe. Propozycje można dowolnie łączyć.

Wygodny dojazd. Uczestnicy dojeżdżają do nas we własnym zakresie. Dostać się do nas można pociągiem – stacja PKP znajduje się zaledwie 300m od obiektów lub autokarem – wjeżdżając bezpośrednio na nasz teren. Na specjalne życzenie z przyjemnością zorganizujemy również dojazd.

Rozbudowana infrastruktura – zapewniamy wszystko. Wycieczki szkolne Kłodzko to imprezy, dopięte na ostatni guzik. Zorganizujemy dla młodzieży aktywny dzień, pełen wyzwań i przygód, ale pamiętamy także o strawie dla ciała – posiadamy otwarty teren, doskonały na ognisko czy grilla oraz zamkniętą wiatę grillową na chłodniejsze dni.

 

wirtualny spacer

 

Uwaga!! Nowa atrakcja, przejazd kolejką turystyczną "Bardolino" wdłuż trasy spływu lub po Bardzie.

 Aktywne wycieczki szkolne w Kotlinie Kłodzkiej dla miłośników przygód. Postaw na aktywność!

 

Poza atrakcjami na terenie Folwarku, zapraszamy na szaloną, pełną wrażeń przygodę na łonie natury. Wyjątkowy spływ pontonowy – doskonała porcja zabawy i ruchu, przepiękne okoliczności malowniczej przyrody i gwarancja bezpieczeństwa (zapraszamy do zakładki Bezpieczeństwo).Spływ odbywa się pięcioma meandrami Nysy Kłodzkiej, a wokół łąki, porośnięte lasem zbocza gór Bardzkich, dziki, czaple, sarny i wiele więcej.

 

 • Krótki spływ pontonowy Ławica – Podtynie

Fantastyczna przygoda pośród malowniczych widoków. Doskonały wybór dla uczniów młodszych klas – trasie Ławica – Podtynie, to trasa ok. 3,5km, jej pokonanie zajmuje od 40 do 60 minut. Całość wycieczki to ok 1,5h z przejazdem kolejką turystyczną.

Zapewniamy:  opiekę wykwalifikowanych instruktorów i ratowników, przejazd kolejką Bardolino, ubezpieczenie na kwotę 500 tys. pln. Cena: 40pln/ osoba, opiekunowie gratis. Cena spływu z ogniskiem i kiełbaskami, pieczywem i sosami: 50pln/ osoba.

 

       Krótki spływ pontonowy Ławica – Morzyszów

Fantastyczna przygoda pośród malowniczych widoków, to trasa ok. 7km, jej pokonanie zajmuje ok.90-120 minut. Całość wycieczki to ok 2,5h z przejazdem kolejką turystyczną.

Zapewniamy:  opiekę wykwalifikowanych instruktorów i ratowników, przejazdem kolejką turystyczną Bardolino, ubezpieczenie na kwotę 500 tys. pln. Cena: 50 pln/ osoba, opiekunowie gratis. Cena spływu z ogniskiem i kiełbaskami, pieczywem i sosami: 60 pln/ osoba.

 

 • Spływ malowniczą trasą Przełomu Bardzkiego

Starszym uczniom, powyżej 14 roku życia, proponujemy spływ pontonowy na trasie Przełomu Bardzkiego. To 15km trasa, którą pokonuje się w ok. 3h.

Zapewniamy:  opiekę wykwalifikowanych instruktorów i ratowników, ubezpieczenie na kwotę 500 tys. pln. Cena: 60 pln/ osoba, opiekunowie gratis. Cena spływu z ogniskiem i kiełbaskami, pieczywem i sosami: 70 pln/ osoba.Do tego pakietu proponujemy w cenie 15pln/os  przejazd na miejsce startu lub powrót kolejką turystyczna Bardolino.

 • Gra w Folwarku Szyfrów

Lubisz wyzwania? Pasjonują cię tajemnice i łamigłówki? Ciekawią cię opowieści, które nigdy nie znalazły swojego zakończenia? Wciągają cię sekrety na miarę Enigmy? Masz ochotę cofnąć się w czasie, stając się częścią dziejów naszego regionu? Zapraszamy cię do przeżycia przygody życia w Folwarku Szyfrów, grze terenowej jakiej jeszcze nie było. Bilety w cenie 40 pln/os, opiekunowie gratis. Czas gry około 90-120 minut w zależności od wielkości grupy.

 • Gra w paintball

Na miłośników aktywności z elementami rywalizacji w Ski-Raft Resort Ławica czeka na naszym poligonie paintball. Blisko 8 tysięcy m2, na których kryje się pole z przeszkodami terenowymi – idealne do rozegrania wielkiej „bitwy” na kolorowe kulki. Koszt gry to 50 pln/os pakiet 100 kulek wersja pneumatyczna dla dzieci od 12 lat. Dla mniejszych dzieci, proponujemy opcję gry markerami o małej sile strzału, koszt 40 pln/os pakiet 100 kulek. Kolejne kulki w cenie 15 pln za 100 sztuk

 • Olimpiada na wesoło

Jak zorganizować wycieczkę, która będzie nie tylko wspaniałą rozrywką dla uczniów, ale również przyniesie korzyści integracyjne? Weź udział w naszej olimpiadzie i sprawdź swoje drużyny w takich dyscyplinach jak: gumowe sumo, wyścigi na wieloosobowych nartach oraz wiele innych, zaskakujących propozycji. Koszt zabawy to 30 pln/os. Czas zabawy uzależniony od wielkości grupy, minimum 60 minut.

 

 • Pakiet aktywna szkoła MINI (3-4h)

Świetna zabawa podczas spływu z Ławicy do Podtynia pod opieką instruktorów (1 na 10 dzieci), powrót kolejką turystyczną na Folwark, na rozgrzanie emocji – gra terenowa na Folwarku Szyfrów z rozwiązywaniem licznych zadań manualnych oraz intelektualnych, gdzie dzieci bawiąc się, poznają historię Dolnego Śląska. Cena 79 pln/osoba. Na wilcze apetyty ognisko z kiełbaskami, pieczywem, sosami. Cena: 10pln*/ osoba, opiekunowie gratis.


 • Pakiet aktywna szkoła OPTYMALNY spływ Ławica-Podtynie (5-6h)

Piękna przygoda podczas spływu z Ławicy do Podtynia pod czujnym okiem naszych instruktorów (1 na 10 dzieci), powrót kolejką turystyczną do Folwarku, po aktywnościach wysiłek umysłowy podczas odkrywania tajemnicy Pałacu Ławica w fascynującej grze na terenie pałacowego Folwarku Szyfrów, a na koniec dobra dawka sportowych emocji podczas meczu w paintball – kilka ciekawych scenariuszy. Cena 129 pln/osoba. Na wilcze apetyty ognisko z kiełbaskami, pieczywem, sosami. Cena: 10 pln*/ osoba, opiekunowie gratis.

 • Pakiet aktywna szkoła MAXI spływ Przełomem Bardzkim (8-9h)

Fantastyczna zabawa podczas spływu z Ławicy do Barda, całą trasą Przełomu Bardzkiego, po wysiłku porcja dobrej rozgrzewki dla umysłów w Folwarku Szyfrów, gdzie uczestnicy muszą odkryć tajemnicę Pałacu w Ławicy , a na koniec pełen radości mecz w paintball. W pakiecie również strawa dla ciała: kiełbaski z ogniska w Ławicy, a po spływie porcja mięsa z grilla, frytki, surówki i napój. Cena: 189pln*/ osoba, opiekunowie gratis.

Do tego pakietu proponujemy w cenie15 pln/osobę przejazd na miejsce startu lub powrót kolejką turystyczna Bardolino

* ceny podane dla grup powyżej 10 osób.

 

Do każdego pakietu, polecamy nocleg w Pałacu Ławica link lub Glamping Ławcia

 

Pakiet nocleg mini

Wycieczka z zakwaterowaniem (1 nocleg), wyżywieniem i wspaniałymi atrakcjami, które rozbawią całą klasę.

Program imprezy:

 • Jedna z atrakcji do wyboru: wejście do Folwarku Szyfrów/ gra w paintball 100 kulek*/ spływ pontonowy do Barda z opieką instruktorów i ratowników.
 • Zakwaterowanie w komfortowych apartamentach lub namiotach glampingowych.
 • Wieczorne ognisko. Każdemu z gości podamy dwie porcje mięsa, dwie kiełbaski i pyszne dodatki. Napoje płatne dodatkowo.
 • Wygodny nocleg po dniu pełnym wrażeń.
 • Kontynentalne śniadanie z napojami w cenie.

Koszt: 269pln/os.apartamenty 

           219pln/os glamping

Opiekunowie w ilości 1 na 10 osób bez opłat.

 

Pakiet nocleg optymalny

Wycieczka z zakwaterowaniem (1 nocleg), wyżywieniem i szalonymi atrakcjami, które zapewnią klasie wrażenia na długie lata.

Program imprezy:

1 dzień:

 • Przyjazd do Ławicy i zakwaterowanie w wygodnych apartamentach lub namiotach glampingowych.
 • Zastrzyk adrenaliny – spływ pontonowy lub kajakowy do Barda pod opieką instruktorów/ratowników
 • Obiad w Bardzie
 • Transfer powrotny do Ławicy
 • Wejście do tajemniczego Folwarku Szyfrów lub gra w paintball ( pakiet 100 kulek)
 • Wieczorne ognisko. Każdy z gości otrzyma dwie porcje mięsa, dwie kiełbaski i pyszne dodatki. Napoje płatne dodatkowo.
 • Wygodny nocleg.

2 dzień:

 • Pyszne śniadanie kontynentalne z napojami ciepłymi i zimnymi w cenie.
 • Wykwaterowanie.

Koszt: 339pln/os. apartamenty

           289pln/os glamping

Opiekunowie w ilości 1 na 10 osób bez opłat.

 

Pakiet nocleg maxi

Wycieczka z zakwaterowaniem (2 noclegi), wyżywieniem i niezliczonymi atrakcjami plenerowymi (i nie tylko), które zapewnią całej klasie niezatarte wrażenia!

Program imprezy:

1 dzień:

 • Przyjazd do Ławicy i zakwaterowanie w wygodnych apartamentach lub namiotach glampingowych.
 • Gra w Folwarku Szyfrów pełnym tajemnic lub olimpiada na sportowo.
 • Wieczorne ognisko. Dla każdego z gości po dwie porcje pysznego mięsa, dwie kiełbaski i dodatki. Napoje płatne dodatkowo
 • Nocleg, w czasie którego naładujecie baterie na kolejny, pełen wrażeń dzień zabawy.

2 dzień:

 • Śniadanie kontynentalne z ciepłymi i zimnymi napojami.
 • Pełen adrenaliny spływ pontonowy lub kajakowy do Barda.
 • Obiad na przystani w Bardzie Transfer powrotny do Pałacu Ławica.
 • Gra w paintball (pakiet 100 kulek).
 • Kolacja w formie grilla.
 • Nocleg.

3 dzień:

 • Śniadanie kontynentalne.
 • Wyjazd.

Koszt: 519pln/os- apartamenty w Pałacu Ławica

           419pln/os glamping w Ławicy

 

Bezpieczeństwo

Podczas wszystkich, organizowanych przez nas eventów, na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo. Trasa dobrana jest tak, aby zapewnić maksimum wrażeń przy zachowaniu pełnej kontroli nad przebiegiem spływu. Rzeka w tym miejscu jest płytka, dostępna i umożliwia łatwe manewrowanie. Uczniowie i opiekunowie otrzymują bezpieczne kapoki, a wycieczce towarzyszą wykwalifikowani instruktorzy (po więcej informacji zapraszamy do zakładki Bezpieczeństwo). Zapewniamy ubezpieczenie na kwotę 500 tys. pln. Na każdą grupę 10 uczniów, wymagamy 1 opiekuna ze strony szkoły.

 

 

W przypadku chęci dokonania rezerwacji, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 606987824 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

Gwiazdka bez prezentów?! O nie! Uratuj magię świąt!

Święty Mikołaj chciał w tym roku zająć się przygotowaniami zupełnie na spokojnie w Kotline Kłodzkiej na Dolnym Śląsku. Dlatego dużo wcześniej zabrał się za wypiekanie pierników. Zawsze pomagały mu Elfy, ale tym razem nie poprosił ich o pomoc, chciał pokazać, jaki jest samodzielny. Cały plan wziął jednak w łeb, kiedy nadwyrężony zbyt dużą ilością wypieków piekarnik wybuchł! Pierniki poszybowały pod sufit, roztrzaskując czarodziejski słoik z magicznymi kryształami czasu. To dzięki nim Mikołaj co roku przemieszczał się wbrew logice czasu, dając radę obdarować prezentami wszystkie dzieci na świecie.

Jeśli Mikołaj nie odzyska w porę swoich kryształów, dzieci nie dostaną w tym roku prezentów!

Magiczne kryształy rozsypały się trafiając do różnych epok. Żeby je odnaleźć, trzeba przenieść się w czasie. Odnalezione kryształy należy oddać Mikołajowi, aby mógł rozdać prezenty wszystkim grzecznym dzieciom! Pomożecie?

 

Uratuj magię świąt, znajdź czarodziejskie kryształy czasu!

 

Program imprezy opcja mini:

 • Przejazd rozśpiewaną kolędami, świąteczną kolejką z prowadzoną przez Elfa ciuchcią.
 • Uruchomienie kryształami magicznej maszyny czasu, która przenosi do Lodowej Sali.
 • Powitanie ze Świętym Mikołajem, wręczenie prezentów.*
 • Karmienie zwierząt w stajence.
 • Aromatyczna herbatka z goździkami przy ognisku.
 • Zimowe szaleństwo na magicznej, lodowej górce ze śniegiem.*

 *Prezenty po stronie szkoły, dostarczone w dniu przyjazdu grupy.

*Atrakcja opcjonalna, uzależniona od warunków pogodowych.

 Cena: 45pln/os. przy grupie min.10 osób. Opiekunowie gratis.

 

 Program imprezy opcja maks:

 • Przejazd rozśpiewaną kolędami, świąteczną kolejką z prowadzoną przez Elfa ciuchcią.
 • Uruchomienie kryształami magicznej maszyny czasu, która przenosi do Lodowej Sali.
 • Powitanie ze Świętym Mikołajem, wręczenie prezentów.*
 • Karmienie zwierząt w stajence.
 • Malowanie świątecznych ozdób choinkowych.
 • Zimowe szaleństwo na magicznej, lodowej górce ze śniegiem.*
 • Aromatyczna herbatka z goździkami.
 • Klimatyczne ognisko z kiebaskami przy Pałacu Ławica

 *Prezenty po stronie szkoły, dostarczone w dniu przyjazdu grupy.

*Atrakcja opcjonalna, uzależniona od warunków pogodowych.

 

Cena: 65pln/os. przy grupie min.10 osób. Opiekunowie gratis.

 

 

Uwaga: Uczestnicy odwiedzają zimową siedzibę Świętego Mikołaja, może więc być bardzo zimno. Żeby dzieci nie zmarzły podczas poszukiwania kryształów, prosimy o odpowiedni ubiór. Warsztaty oraz Lodowa Sala, w której uczestników wita Mikołaj - są ogrzewane.

 Przeżyj wspaniałą, zimową przygodę! Zapraszamy!

 

 

 

 

Imprezy integracyjne dla firm

 

Przełom Bardzki w malowniczych Sudetach, których niezwykły urok zapisuje się w pamięci na długie lata – zapraszamy na imprezy firmowe na Dolnym Śląsku w wyjątkowych okolicznościach przyrody.

 

 

Imprezy integracyjne w Kotlinie Kłodzkiej dla tych, którzy oczekują więcej!

 

Spływ pontonowy Przełomem Bardzkim, to pełna emocji i pozytywnych wrażeń wyprawa, prowadzona pięcioma meandrami Nysy Kłodzkiej. Płyniemy pradawną doliną, przeciętą kolorowymi łąkami, otoczoną wysokimi, surowymi skałami, otulonymi rozśpiewanym lasem. Ten niecodzienny krajobraz jest doskonałym tłem imprez firmowych i uzupełnieniem atrakcyjnego programu spływu w ciekawych scenariuszach do wyboru.

Nic tak nie scala zespołu. Jeśli chcesz, aby firma działała prężnie, a pracownicy stanowili zgrany zespół, uzupełniając się kompetencjami, darząc się sympatią i szacunkiem – nic nie działa lepiej, niż imprezy firmowe. Kotlina Kłodzka to doskonałe miejsce, pełne uroku i dające ogromne możliwości.

Doskonała zabawa i bezpieczeństwo. Specjalnie dla tych, którzy nie mają doświadczenia, wybraliśmy bezpieczne trasy rekreacyjne. Zabawie towarzyszy doświadczona kadra wykwalifikowanych instruktorów. Każdy uczestnik otrzymuje kapok. Zapewniamy ubezpieczenie na kwotę 500 tys. pln. Zapraszamy do zakładki Bezpieczeństwo, gdzie znajdują się szczegółowe informacje o uprawnieniach naszych instruktorów i przebytych przez nich szkoleniach.

 

Dobierz charakter imprezy do potrzeb uczestników

Imprezy firmowe Kłodzko bazują na scenariuszach, stworzonych w oparciu o naturalne warunki miejsc, w których pływamy, ale wzbogaciliśmy je o niezwykle interesujące propozycje, które zamieniają spływ w prawdziwą przygodę. Imprezy integracyjne – spływy pontonowe Bardo to przeżycie, podczas którego uczestnicy walczą zacięcie o nagrodę.

 

wirtualny spacer

 

 • Poszukiwacze skarbów – gra terenowa z wciągającym wyzwaniem

Spływ połączony z poszukiwaniem skarbów. 5 godzin doskonałej zabawy, śmiechu i radości z odkrywania nieznanego. Doskonała opcja dla grup od 15 do 30 osób. A jeśli skarby to za mało, można rozbudzić gorące emocje uczestników zabawą w Folwarku Szyfrów. Tajemnice, nieznane historie i atmosfera rodem z epoki – niezapomniana zabawa gwarantowana!

Cena spływu z grą terenową GPS - 122  netto/ osoba. ( 150 brutto)

 

 

 • Spływ z zawodami – przyjmujesz sportowe wyzwanie?

Fantastyczna propozycja dla tych, którzy zbyt dużo czasu spędzają za biurkiem – sportowe wyzwanie w sześciu aktach. Która drużyna uzyska prestiżowe miano wioślarzy Przełomu Bardzkiego? Integracja, praca zespołowa i wysiłek, pełen zabawy.

 • Regaty galerników – który skład będzie najszybszy?
 • Slalom wioślarzy – nie omijaj żadnej z bojek!
 • Siłacze – który skład da radę popłynąć pod prąd?
 • Precyzyjne dowodzenie – jeśli drużyna nie wyłoni kapitana, wpadnie prosto w krzaki!
 • Zadanie na pojednanie – ekipy współpracują, stawiając most pontonowy w poprzek rzeki.
 • Abordaż – zostań prawdziwym piratem! Wygrywa drużyna z najmniej zalanym pontonem.

A jeśli po zakończonych zawodach drużyny nie opadły jeszcze z sił, dzień możemy zakończyć dynamicznym meczem paintballowym. Poligon o powierzchni 8 tys. m2 poleca się do zasadzek i ataków z ukrycia, otwartej szarży i drużynowej współpracy.

Cena spływu z zawodami sportowymi – 81,3 netto/ osoba. (100 brutto)

 

 

 

 • Spływ pontonowy Bardo

Spokojna atmosfera wyciszenia, relaks, natura i śpiew ptaków nad głowami – spływ pontonowy na odcinku Ławica – Bardo. To 15km trasa, którą uczestnicy przepływają w czasie 3 - 4 godzin. Impreza może odbywać się z przewodnikiem (1 na 40 osób) lub bez opieki pilota.

Cena spływu – 74pln netto/osoba z pilotem ( 80 brutto). 48,78pln netto/osoba bez opieki pilota przy zakupie biletów grupowych (60 brutto)

 

Jeśli szukają Państwo noclegu dla grupy, proponujemy nasze apartamenty w Pałacu Ławica. Więcej informacji o pałacu tutaj...

 

 

 

 

 

 

 • A może chcesz więcej? Moc przygód i atrakcji czeka!

Imprezy integracyjne Kotlina Kłodzka to forma zabawy i wypoczynku, dostosowana do potrzeb uczestników. Możemy zaproponować dowolny scenariusz i urozmaicić go dodatkowymi atrakcjami.

  • Gra terenowa z zagadkami. W Folwarku Szyfrów czekają tematyczne miejsca pełne tajemnic i zagadek. Klimat epoki, nierozwiązany problem i uczestnicy, muszący uporać się z zadaniem, aby rozwiązać zagadkę – adrenalina, wyzwanie i mnóstwo wspaniałych emocji. Gra trwa 90-120 minut.

Cena 64,80 pln/os netto - 70 brutto

  • Paintball. Poligonprzy Pałacu Ławica to ogromna przestrzeń, na której możemy zaaranżować dowolny scenariusz dla rozgrywki paintballowej. Poligon rozciąga się w malowniczym zakątku, pomiędzy kanałem Młynówki a Pałacem Ławica i jest zabezpieczony siatkami – nawet ci, którzy nie uczestniczą w zabawie, mogą obserwować ją z bliska. Przeszkody, przepływający przez środek terenu kanał, zasadzki, taktyka meczu drużynowego i drużyny, które walczą i współpracują, aby wygrać – to doskonała forma integracji zespołu, możliwość poznania się i świetna zabawa. Uczestnicy do dyspozycji mają również szatnię i toalety.

W koszt wliczony jest marker, maska, mundur dobrany do wzrostu oraz 200 kulek. Kolejne pakiety kulek można dokupić na życzenie. Nad przebiegiem rozgrywki czuwa sędzia.

Cena 73,17 pln/osoba netto- 90 brutto

 

  • Zabawy integracyjne.Jak zorganizować imprezę firmową, która będzie nie tylko wspaniałą rozrywką dla pracowików, ale również przyniesie korzyści integracyjne? Weź udział w naszej olimpiadzie i sprawdź swoje drużyny w takich dyscyplinach jak: gumowe sumo, wyścigi na wieloosobowych nartach oraz wiele innych, zaskakujących propozycji. Koszt zabawy to 56,91 pln/os netto - 70 brutto. Czas zabawy uzależniony od wielkości grupy, minimum 60 minut.

 

  • Grill, ognisko – klimatyczne dodatki, które uświetnią imprezę i pozwolą przeżyć wspólnie raz jeszcze emocje, które towarzyszyły całodziennej przygodzie.

Propozycja cateringowa:

1. Kiełbaska z pieczywem i sosami 13,88 zł/porcja netto

2. Mięso z grilla lub ser smażony, frytki, surówki 37,03 zł/porcja netto

3. Pstrąg z frytkami i surówkami 46,29 zł/porcja netto

4. 2 dowolne kawałki mięsa, 2 kiełbaski, pieczywo, sosy, 2 dowolne napoje lub piwa lane 69,44 zł/zestaw netto

5. 3 dowolne kawałki mięsa, 2 kiełbaski, kaszanka, 3 oscypki, warzywa marynowane,  pieczywo, sosy 3 dowolne napoje lub piwo lane 97,22 zł/zestaw netto

6. 3 dowolne kawałki mięsa, 2 kiełbaski, kaszanka, 3 oscypki, warzywa marynowane, deska serów i wędlin, pieczone ziemniaki, warzywa grillowane,   3 rodzaje pieczywa , surówki, sosy, 4 dowolne napoje lub piwa lane  148,14 zł/zestaw netto

 

 

 

 

Gotowe pakiety firmowe

 

Zadbaliśmy o to, aby nasza oferta była elastyczna i umożliwiła organizację imprez firmowych bez względu na preferencje. Można stworzyć swój własny pakiet z powyższych opcji lub skorzystać z gotowej propozycji, przygotowanej przez doświadczonych animatorów. Jednorazowo obsługujemy grupy do 200 osób na przestrzeni otwartej oraz grupy do 80 osób pod zadaszeniem – w razie gorszej pogody.

 

  • Pakiet Brązowy – 6 godzin zabawy!
 • Spływ pontonowy Przełomem Bardzkim- samodzielny.
 •  Folwark Szyfrów z zabawą pełną tajemnic i zagadek lub gra w paintball z 100 kulkami.
 • Kiełbaska z grilla, pieczywo, sosy, napój.

 Cena: 119 pln netto/osoba

 

  • Pakiet Srebrny – 7 godzin doskonałej zabawy!
 • Spływ pontonowy Przełomem Bardzkim- samodzielny.
 • Zabawa w paintball pod czujnym okiem sędziego. 200 kulek.
 •  Folwark Szyfrów z zabawą pełną tajemnic i zagadek.
 • Kiełbaska z grilla, pieczywo, sosy, napój.

Cena: 199 pln netto/osoba

 

 

  • Pakiet Złoty – 8 godzin prawdziwego szaleństwa!
 • Spływ pontonowy Przełomem Bardzkim z opieką instruktora na trasie spływu.
 • Zabawa w paintball pod okiem sędziego – kilka scenariuszy rozgrywek. 300 kulek.
 •  Folwark Szyfrów z zabawą pełną tajemnic i zagadek.
 • Kiełbaska z grilla, porcja mięsa z grilla, napój, a po spływie porcja mięsa/ser smażony z frytkami i surówkami, napój lub piwo.

Cena: 279 pln netto/osoba

 

 • Pakiet Platynowy – wyzwanie dla miłośników przygód, aż 9 godzin szałowej zabawy!
 • Spływ pontonowy Przełomem Bardzkim z zawodami na trasie spływu – impreza pod okiem instruktorów.
 • Zabawa w paintball pod okiem sędziego, kilka scenariuszy rozgrywek, aż 500 kulek do wykorzystania.
 •  Folwark Szyfrów i ukryte w nim tajemnice oraz zagadki do rozwiązania.
 • 2 porcje mięsa z grilla, 2 napoje oraz obiad po spływie – pstrąg z masłem czosnkowym, bukietem surówek, frytkami i dowolnym napojem lub piwem.

Cena: 299 pln netto/osoba

*podane ceny pakietów obowiązują przy grupach od 10 osób.

 

Każdy z pakietów, można połączyć z noclegiem w Pałacu Ławica lub gotowe pakiety imprezowe z noclegami

 

Przykładowa impreza inetrgacyjne z noclegiem:

Impreza z zakwaterowaniem (1 nocleg), wyżywieniem i szalonymi atrakcjami, które zapewnią wam i waszym gościom wrażenia na długie lata.

Program imprezy:

1 dzień:

Przyjazd do Ławicy i zakwaterowanie w wygodnych apartamentach lub namiotach glampingowych.
Wejście do tajemniczego Folwarku Szyfrów lub gra w paintball ( pakiet 200 kulek)
Wieczorne ognisko. Każdy z gości otrzyma dwie porcje mięsa, dwie kiełbaski i pyszne dodatki, które świetnie komponują się z napitkami. Napoje płatne dodatkowo. Istnieje możliwość posiadania własnych napojów, alkoholu czy jedzenia.
Wygodny nocleg.

2 dzień:

Pyszne śniadanie kontynentalne z napojami ciepłymi i zimnymi w cenie.
Wykwaterowanie.
Zastrzyk adrenaliny – spływ pontonowy lub kajakowy do Barda.
Obiad w Bardzie – świeży pstrąg z dodatkami i napój.
Transfer powrotny do Ławicy (na parking, na którym stoją auta).

 

Koszt: 490pln/os. netto apartamenty

           490 pln/os netto pokoje

           390pln/os netto glamping

 

 

...lub Twój własny pomysł na imprezę. Napisz lub zadzwoń co potrzebuje Twoja firma a zrobimy ofertę na imprezę skrojoną pod potrzeby Twoich pracowników. W razie dalszych pytań, pozostajemy do dyspozycji pod numerem telefonu 606987824 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Bezpieczeństwo

Wszystkie organizowane przez nas spływy oparte są na przepisach prawnych, a zawarte w nich rozporządzenia, obowiązkowo są wdrażane w życie podczas trwania imprezy. Stawiamy na rzetelność -  bezpieczeństwo naszych klientów jest naszym priorytetem.

Instruktorzy. W naszym zespole pracują ratownicy wodni z uprawnieniami zawodowymi, ratownicy GOPR ze specjalizacją z ratownictwa na wodach górskich, przodownicy turystyki kajakowej, instruktorzy raftingu i kajakarstwa oraz ratownicy medyczni. Podczas każdej imprezy pod ręką dostępny jest odpowiedni sprzęt ratunkowy do udzielenia pomocy przedmedycznej.

Jako jedni z niewielu w branży, posiadamy plan ewakuacji z rzeki w razie wypadku lub wystąpienia złych warunków atmosferycznych. Dysponujemy przystosowanym zapleczem logistycznym, pozwalającym sprawnie i w odpowiednim czasie obsłużyć nawet największą imprezę. A nasza firma została doceniona w prestiżowych konkursach licznymi nagrodami i wyróżnieniami.