Firma Ski-Raft, jest jedyną firmą na terenie Ziemi Kłodzkiej oraz Polski połudnowo-zachodniej, mogącą zorganizować spływ dla grupy 500 osób. Specjalizujemy się w imprezach integracyjnych na wodzie z głównym produktem jakim jest Spływ Pontonowy Bardo, co jest idealnym sposobem na imprezę plenerową dla Państwa firmy. Nasza wykwalifikowana kadra oraz wieloletnie doświadczenie pozwala w bezpieczny i profesjonalny sposób przeprowadzić spływ. Nasze usługi proponujemy zarówno małym firmom kilkuosobowym, jak i dużym korporacjom.
 

Scenariusz imprez firmowych jest dostosowywany do indywidualnych potrzeb Klientów. Inaczej będzie wyglądać spływ dla firmy, która potrzebuje sprawdzić swoich pracowników pod względem współpracy ze sobą (tutaj proponujemy spływ z elementami rywalizacji, regaty pontonowe, zabawy sprawnościowe), a inaczej dla pracowników potrzebujących wyciszenia.
Organizujemy również spływy dla grup szkolnych, szukając ciekawej i bezpiecznej propozycji na wycieczkę jednodniową, proponujemy niezapomniane chwile podczas spływu. Jako uzupełnienie imprez firmowych, proponujemy zabawę w naszym Folwarku Szyfrów- grze typu Escape the Room oraz na naszym polu paintballowym w Ławicy.

 

 

ico dlafirm
Dla firm
Wyjazd integracyjny z naszą firmą, będzie z całą pewnością niezapomnianą przygodą. Potwierdzają to tysiące uczestników każdego sezonu. Spływ pontonowy przełomem Bardzkim jest doskonałą formą spędzenia wolnego czasu i zmotywowania pracowników do dalszej, owocnej pracy. Jednak to jeszcze nie wszystko...

Jeśli poszukują Państwo dodatkowych atrakcji, możemy zaproponować: pokazy walk rycerskich (również z użyciem koni), pokazy i naukę chodzenia na szczudłach, paintball, strzelanie z broni pneumatycznej, łuku lub na sportowo mecz piłki możnej lub siatkówki. Organizujemy też zabawy teambuildingowe, wycieczki po Bardzie i wieczory biesiadne.

ico dlaszkol
Dla szkół
Jak zagwarantować dobrą zabawę podczas wycieczki szkolnej? Najlepiej wybierając się na spływ pontonowy Przełomem Bardzkim na Nysie Kłodzkiej! Każdego sezonu organizujemy spływy dla szkół, będące niezapomniana przygodą dla dzieci. Również państwa szkoła może zapewnić wspaniałe przeżycia Waszym podopiecznym, wystarczy wybrać się w Sudety, a atrakcje macie zagwarantowane!

Oprócz przepięknych widoków, Kotlina Kłodzka oferuje atrakcje, również innego typu. Można tu spotkać takie zwierzęta jak: muflon, sarna, dzik oraz salamandra, a podczas spływu towarzyszyć będą nam czaple, kaczki, łabędzie i perkozy. Czy to nie lepsze, niż sucha lekcja biologii i geografii? Już teraz zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

 

 

Imprezy integracyjne dla firm

 

Przełom Bardzki w malowniczych Sudetach, których niezwykły urok zapisuje się w pamięci na długie lata – zapraszamy na imprezy firmowe na Dolnym Śląsku w wyjątkowych okolicznościach przyrody.

 

Imprezy integracyjne w Kotlinie Kłodzkiej dla tych, którzy oczekują więcej!

 

Spływ pontonowy Przełomem Bardzkim, to pełna emocji i pozytywnych wrażeń wyprawa, prowadzona pięcioma meandrami Nysy Kłodzkiej. Płyniemy pradawną doliną, przeciętą kolorowymi łąkami, otoczoną wysokimi, surowymi skałami, otulonymi rozśpiewanym lasem. Ten niecodzienny krajobraz jest doskonałym tłem imprez firmowych i uzupełnieniem atrakcyjnego programu spływu w ciekawych scenariuszach do wyboru.

Nic tak nie scala zespołu. Jeśli chcesz, aby firma działała prężnie, a pracownicy stanowili zgrany zespół, uzupełniając się kompetencjami, darząc się sympatią i szacunkiem – nic nie działa lepiej, niż imprezy firmowe. Kotlina Kłodzka to doskonałe miejsce, pełne uroku i dające ogromne możliwości.

Doskonała zabawa i bezpieczeństwo. Specjalnie dla tych, którzy nie mają doświadczenia, wybraliśmy bezpieczne trasy rekreacyjne. Zabawie towarzyszy doświadczona kadra wykwalifikowanych instruktorów. Każdy uczestnik otrzymuje kapok. Zapewniamy ubezpieczenie na kwotę 500 tys. pln. Zapraszamy do zakładki Bezpieczeństwo, gdzie znajdują się szczegółowe informacje o uprawnieniach naszych instruktorów i przebytych przez nich szkoleniach.

Uwiecznione wspomnienia. Za dodatkową opłatą (30pln) proponujemy nagranie filmu ze spływu. Kilkanaście ujęć z różnych perspektyw, uchwycone uśmiechy, radość i doskonałe wspomnienia. Film jest przekazywany na płycie CD bez obróbki oraz tła muzycznego.

Dobierz charakter imprezy do potrzeb uczestników

Imprezy firmowe Kłodzko bazują na scenariuszach, stworzonych w oparciu o naturalne warunki miejsc, w których pływamy, ale wzbogaciliśmy je o niezwykle interesujące propozycje, które zamieniają spływ w prawdziwą przygodę. Imprezy integracyjne – spływy pontonowe Bardo to przeżycie, podczas którego uczestnicy walczą zacięcie o nagrodę.

 

 • Poszukiwacze skarbów – gra terenowa z wciągającym wyzwaniem

Spływ połączony z poszukiwaniem skarbów. 5 godzin doskonałej zabawy, śmiechu i radości z odkrywania nieznanego. Doskonała opcja dla grup od 15 do 30 osób. A jeśli skarby to za mało, można rozbudzić gorące emocje uczestników zabawą Escape Room w Folwarku Szyfrów. Tajemnice, nieznane historie i atmosfera rodem z epoki – niezapomniana zabawa gwarantowana!

Cena spływu z grą terenową GPS - 70 zł brutto/ osoba.

 

 

 • Spływ z zawodami – przyjmujesz sportowe wyzwanie?

Fantastyczna propozycja dla tych, którzy zbyt dużo czasu spędzają za biurkiem – sportowe wyzwanie w sześciu aktach. Która drużyna uzyska prestiżowe miano wioślarzy Przełomu Bardzkiego? Integracja, praca zespołowa i wysiłek, pełen zabawy.

 • Regaty galerników – który skład będzie najszybszy?
 • Slalom wioślarzy – nie omijaj żadnej z bojek!
 • Siłacze – który skład da radę popłynąć pod prąd?
 • Precyzyjne dowodzenie – jeśli drużyna nie wyłoni kapitana, wpadnie prosto w krzaki!
 • Zadanie na pojednanie – ekipy współpracują, stawiając most pontonowy w poprzek rzeki.
 • Abordaż – zostań prawdziwym piratem! Wygrywa drużyna z najmniej zalanym pontonem.

A jeśli po zakończonych zawodach drużyny nie opadły jeszcze z sił, dzień możemy zakończyć dynamicznym meczem paintballowym. Poligon o powierzchni 8 tys. m2 poleca się do zasadzek i ataków z ukrycia, otwartej szarży i drużynowej współpracy.

Cena spływu z zawodami sportowymi – 50pln brutto/ osoba.

 

 

 

 • Spływ pontonowy Bardo

Spokojna atmosfera wyciszenia, relaks, natura i śpiew ptaków nad głowami – spływ pontonowy na odcinku Ławica – Bardo. To 15km trasa, którą uczestnicy przepływają w czasie 3 - 4 godzin. Impreza może odbywać się z przewodnikiem (1 na 40 osób) lub bez opieki pilota.

Cena spływu – 40pln brutto/osoba z pilotem. 30pln brutto/osoba bez opieki pilota (przy zakupie biletów grupowych).

 

 

 

 

 

 

 • A może chcesz więcej? Moc przygód i atrakcji czeka!

Imprezy integracyjne Kotlina Kłodzka to forma zabawy i wypoczynku, dostosowana do potrzeb uczestników. Możemy zaproponować dowolny scenariusz i urozmaicić go dodatkowymi atrakcjami.

  • Escape Room. W Folwarku Szyfrów czekają tematyczne pokoje pełne tajemnic i zagadek. Klimat epoki, nierozwiązany problem i uczestnicy, muszący uporać się z zadaniem, aby trafić do wyjścia – adrenalina, wyzwanie i mnóstwo wspaniałych emocji. Gra trwa 60 minut.

Cena 100pl/wejście grupy od 2 do 5 osób lub 20pln/osoba przy większej liczbie graczy.

  • Paintball. Resort Ławica to ogromna przestrzeń, na której możemy zaaranżować dowolny scenariusz dla rozgrywki paintballowej. Poligon rozciąga się w malowniczym wąwozie i jest zabezpieczony siatkami – nawet ci, którzy nie uczestniczą w zabawie, mogą obserwować ją z bliska. Przeszkody, przepływający przez środek terenu kanał, zasadzki, taktyka meczu drużynowego i drużyny, które walczą i współpracują, aby wygrać – to doskonała forma integracji zespołu, możliwość poznania się i świetna zabawa.

W koszt wliczony jest marker, maska, mundur dobrany do wzrostu oraz 100 kulek. Kolejne pakiety kulek można dokupić na życzenie. Nad przebiegiem rozgrywki czuwa sędzia.

Cena 60pln/osoba.

  • Grill, ognisko – klimatyczne dodatki, które uświetnią imprezę i pozwolą przeżyć wspólnie raz jeszcze emocje, które towarzyszyły całodziennej przygodzie.

Ceny ustalamy indywidualnie, w zależności od wybranej opcji.

 

 

Gotowe pakiety firmowe

 

Zadbaliśmy o to, aby nasza oferta była elastyczna i umożliwiła organizację imprez firmowych bez względu na preferencje. Można stworzyć swój własny pakiet z powyższych opcji lub skorzystać z gotowej propozycji, przygotowanej przez doświadczonych animatorów. Jednorazowo obsługujemy grupy do 200 osób na przestrzeni otwartej oraz grupy do 80 osób pod zadaszeniem – w razie gorszej pogody.

 

  • Pakiet Brązowy – 6 godzin doskonałej zabawy!
 • Spływ pontonowy Przełomem Bardzkim z opieką instruktora.
 • Zabawa w paintball pod czujnym okiem sędziego.
 • Escape Room – Folwark Szyfrów z zabawą pełną tajemnic i zagadek.
 • Kiełbaska z grilla, pieczywo, sosy, napój.

Cena: 109pln brutto/osoba - zamiast 130pln brutto/osoba

 

 

  • Pakiet Srebrny – 7 godzin prawdziwego szaleństwa!
 • Spływ pontonowy Przełomem Bardzkim z zawodami i integracją pod opieką instruktorów.
 • Zabawa w paintball pod okiem sędziego – kilka scenariuszy rozgrywek.
 • Escape Room – Folwark Szyfrów z zabawą pełną tajemnic i zagadek.
 • Kiełbaska z grilla, porcja mięsa z grilla, napój, a po spływie porcja mięsa/ser smażony z frytkami i surówkami, napój lub piwo.

Cena: 155pln brutto/osoba - zamiast  175pln brutto/osoba

 

 • Pakiet Złoty – wyzwanie dla miłośników przygód, aż 9 godzin szałowej zabawy!
 • Spływ pontonowy Przełomem Bardzkim z grą terenową, z użyciem GPS i aplikacji, dzięki której uczestnicy odnajdują ukryte punkty wzdłuż trasy spływu – impreza pod okiem instruktorów.
 • Zabawa w paintball pod okiem sędziego, kilka scenariuszy rozgrywek, podwójna ilość kulek do wykorzystania.
 • Escape Room – Folwark Szyfrów i ukryte w nim tajemnice oraz zagadki do rozwiązania.
 • 2 porcje mięsa z grilla, 2 napoje oraz obiad po spływie – pstrąg z masłem czosnkowym, bukietem surówek, frytkami i dowolnym napojem lub piwem.

Cena: 189pln brutto/osoba - zamiast 230pln brutto/osoba

*podane ceny pakietów obowiązują przy grupach od 10 osób.

 

W razie dalszych pytań, pozostajemy do dyspozycji pod numerem telefonu 606987824 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Bezpieczeństwo

Wszystkie organizowane przez nas spływy oparte są na przepisach prawnych, a zawarte w nich rozporządzenia, obowiązkowo są wdrażane w życie podczas trwania imprezy. Stawiamy na rzetelność -  bezpieczeństwo naszych klientów jest naszym priorytetem.

Instruktorzy. W naszym zespole pracują ratownicy wodni z uprawnieniami zawodowymi, ratownicy GOPR ze specjalizacją z ratownictwa na wodach górskich, przodownicy turystyki kajakowej, instruktorzy raftingu i kajakarstwa oraz ratownicy medyczni. Podczas każdej imprezy pod ręką dostępny jest odpowiedni sprzęt ratunkowy do udzielenia pomocy przedmedycznej.

Jako jedni z niewielu w branży, posiadamy plan ewakuacji z rzeki w razie wypadku lub wystąpienia złych warunków atmosferycznych. Dysponujemy przystosowanym zapleczem logistycznym, pozwalającym sprawnie i w odpowiednim czasie obsłużyć nawet największą imprezę. A nasza firma została doceniona w prestiżowych konkursach licznymi nagrodami i wyróżnieniami.

 

 

 

 

  WYCIECZKA SZKOLNA PEŁNA PRZYGÓD

 

 

 

Jednodniowe wycieczki szkolne to świetna okazja do integracji klasy, możliwość lepszego poznania się, zgrania i nauki pracy zespołowej. Pozytywna, zdrowa rywalizacja sportowa i wspaniałe okoliczności przyrody – to najlepszy sposób aktywnego wypoczynku. Organizujemy wycieczki szkolne, Dolny Śląsk jest natomiast doskonałym miejscem i stwarza szereg możliwości do spędzenia czasu tak, żeby na długo pozostał w pamięci uczestników. Zapraszamy w malownicze zakątki Przełomu Bardzkiego, gdzie pośród szumu wody, zieleni drzew i śpiewu ptaków, młodzież będzie się doskonale bawić.

Nasza oferta przewiduje zróżnicowane preferencje i potrzeby – każdy znajdzie coś dla siebie, prezentujemy atrakcyjne propozycje oraz gotowe pakiety wycieczkowe. Propozycje można dowolnie łączyć.

Wygodny dojazd. Uczestnicy dojeżdżają do nas we własnym zakresie. Dostać się do nas można pociągiem – stacja PKP znajduje się zaledwie 300m od obiektów lub autokarem – wjeżdżając bezpośrednio na nasz teren. Na specjalne życzenie z przyjemnością zorganizujemy również dojazd.

Rozbudowana infrastruktura – zapewniamy wszystko. Wycieczki szkolne Kłodzko to imprezy, dopięte na ostatni guzik. Zorganizujemy dla młodzieży aktywny dzień, pełen wyzwań i przygód, ale pamiętamy także o strawie dla ciała – posiadamy otwarty teren, doskonały na ognisko czy grilla oraz zamkniętą wiatę grillową na chłodniejsze dni.

 

Uwaga!! Nowa atrakcja, przejazd kolejką turystyczną "Bardolino" wdłuż trasy spływu lub po Bardzie.

 

 • Pakiet Pokoje Zagadek – Doskonała zabawa podczas rozwiązywania zagadek i poznawania lokalnych tajemnic historii, a wszystko po to, aby dotrzeć do wyjścia. W pakiecie kiełbaska z ogniska z napojem. Cena: 29pln/osoba, opiekunowie gratis, czas trwania ok. 2h.
 • Pakiet Paintball – dynamiczny mecz na naszym bezpiecznym, pełnym przeszkód poligonie, a dla rozgrzania umysłu - wejście do Pokoi Zagadek. W pakiecie kiełbaska z ogniska z napojem. Cena: 59pln/ osoba, opiekunowie gratis, czas trwania ok. 3-4h.
 • Pakiet Grobowiec – zagadki w tajemniczych Pokojach Zagadek, dreszczyk grozy i adrenaliny w Grobowcu na Folwarku. W pakiecie kiełbaska z ogniska z napojem. Cena: 39pln/ osoba, opiekunowie gratis, czas trwania ok. 3-4h.
 • Pakiet paintball + Grobowiec – rozwiązywanie zagadek w Pokojach Zagadek, mrożące krew w żyłach wejście do Grobowca, a na rozluźnienie gra w paintball. W pakiecie kiełbaski z ogniska z napojem. Cena: 69pln/ osoba, opiekunowie gratis, czas trwania ok. 5-6h.

Uwaga: udostępniamy dedykowane dla dzieci od 8 roku życia, bezpieczne markery ze zmniejszoną siłą strzału.

 

 

Aktywne wycieczki szkolne w Kotlinie Kłodzkiej dla miłośników przygód. Postaw na aktywność!

 

Poza atrakcjami na terenie Folwarku, zapraszamy na szaloną, pełną wrażeń przygodę na łonie natury. Wyjątkowy spływ pontonowy – doskonała porcja zabawy i ruchu, przepiękne okoliczności malowniczej przyrody i gwarancja bezpieczeństwa (zapraszamy do zakładki Bezpieczeństwo).Spływ odbywa się pięcioma meandrami Nysy Kłodzkiej, a wokół łąki, porośnięte lasem zbocza gór Bardzkich, dziki, czaple, sarny i wiele więcej.

 • Krótki spływ pontonowy Opolnica – Bardo lub Ławica – Podtynie

Fantastyczna przygoda pośród malowniczych widoków. Doskonały wybór dla uczniów młodszych klas – krótki spływ Opolnica - Bardo, to trasa ok. 3km, jej pokonanie zajmuje ok. 1,5h lub na trasie Ławica – Podtynie, to trasa ok. 3,4km, jej pokonanie zajmuje ok. 1,5h.

Zapewniamy: kiełbaski z pieczywem i sosami, opiekę wykwalifikowanych instruktorów i ratowników, ubezpieczenie na kwotę 500 tys. pln. Cena: 20pln/ osoba, opiekunowie gratis. Cena spływu bez ogniska i kiełbasek: 15pln/ osoba.Do tego pakietu proponujemy w cenie10 zł przejazd na miesjce startu lub powrót kolejką turystyczna Bardolino

 • Spływ malowniczą trasą Przełomu Bardzkiego

Starszym uczniom proponujemy spływ pontonowy na trasie Przełomu Bardzkiego. To 15km trasa, którą pokonuje się w ok. 3h.

Zapewniamy: kiełbaski, opiekę wykwalifikowanych instruktorów i ratowników, ubezpieczenie na kwotę 500 tys. pln. Cena: 35pln/ osoba, opiekunowie gratis. Cena samego spływu bez ogniska z kiełbaskami: 30pln/ osoba. .Do tego pakietu proponujemy w cenie15 zł przejazd na miesjce startu lub powrót kolejką turystyczna Bardolino.

 • Pakiet aktywna szkoła MINI (3-4h)

Świetna zabawa podczas spływu z Ławicy do Podtynia pod opieką instruktorów (1 na 10 dzieci), na rozgrzanie emocji – wejście do Pokoi Zagadek, gdzie dzieci bawiąc się, poznają historię Dolnego Śląska. Na wilcze apetyty ognisko z kiełbaskami, pieczywem, sosami. Cena: 39pln*/ osoba, opiekunowie gratis.

Do tego pakietu proponujemy w cenie10 zł  powrót kolejką turystyczna Bardolino

 • Pakiet aktywna szkoła OPTYMALNY spływ Ławica-Podtynie (5-6h)

Piękna przygoda podczas spływu z Ławicy do Podtynia pod czujnym okiem naszych instruktorów (1 na 10 dzieci), po aktywnościach wysiłek umysłowy w Pokojach Zagadek, a na koniec dobra dawka sportowych emocji podczas meczu w paintball – kilka ciekawych scenariuszy. Na wilcze apetyty ognisko z kiełbaskami, pieczywem, sosami. Cena: 69pln*/ osoba, opiekunowie gratis.

Do tego pakietu proponujemy w cenie10 zł  powrót kolejką turystyczna Bardolino

 • Pakiet aktywna szkoła MAXI spływ Przełomem Bardzkim (8-9h)

Fantastyczna zabawa podczas spływu z Ławicy do Barda, całą trasą Przełomu Bardzkiego, po wysiłku porcja dobrej rozgrzewki dla umysłów w Pokojach Zagadek , a na koniec pełen radości mecz w paintball. W pakiecie również strawa dla ciała: kiełbaski z ogniska w Ławicy, a po spływie porcja mięsa z grilla, frytki, surówki i napój. Cena: 109pln*/ osoba, opiekunowie gratis.

Do tego pakietu proponujemy w cenie15 zł przejazd na miesjce startu lub powrót kolejką turystyczna Bardolino

* ceny podane dla grup powyżej 10 osób.

 

 

Bezpieczeństwo

Podczas wszystkich, organizowanych przez nas eventów, na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo. Trasa dobrana jest tak, aby zapewnić maksimum wrażeń przy zachowaniu pełnej kontroli nad przebiegiem spływu. Rzeka w tym miejscu jest płytka, dostępna i umożliwia łatwe manewrowanie. Uczniowie i opiekunowie otrzymują bezpieczne kapoki, a wycieczce towarzyszą wykwalifikowani instruktorzy (po więcej informacji zapraszamy do zakładki Bezpieczeństwo). Zapewniamy ubezpieczenie na kwotę 500 tys. pln. Na każdą grupę 10 uczniów, wymagamy 1 opiekuna ze strony szkoły.

 

 

W przypadku chęci dokonania rezerwacji, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 606987824 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.