Zieleniec to jedna z najciekawszych stacji narciarskich, które są otaczane przez piękne Sudety. 28 wyciągów i blisko 20 km przygotowanych stoków o różnym stopniu trudności, snow parki, przedszkola narciarskie. Większość tras naśnieżona i oświetlona. Z obiektu noclegowego, prosto na stok...
To wszystko sprawia iż w Zieleńcu doskonale będą czuły się osoby szukające miejsca na postawienie swoich pierwszych kroków na nartach, ale też rodziny z dziećmi.
Dzięki temu, że nasza wypożyczalnia nart i serwis narciarski położone są w doskonałej lokalizacji - przy głównym parkingu i stosujemy „przyjazne" Klientom ceny, jesteśmy do Państwa dyspozycji od pierwszego śniegu do ostatniego Klienta.

ico wypozyczalniasprzetu
Wypożyczalnia nart i snowboardów
Nasza wypożyczalnia nart w Zieleńcu, zlokalizowana jest bezpośrednio przy parkingu, dzięki czemu, mogą państwo zaopatrzyć się w potrzebny sprzęt tuż przed jazdą, bez konieczności kłopotliwego transportu ekwipunku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wypożyczaniu i sprzedaży sprzętu narciarskiego, dlatego wiemy jak dobrać dla Państwa buty by były wygodne oraz narty i deski snowboardowe, by jeździło się komfortowo.

Udostępniany przez nas sprzęt, jest zawsze przygotowany do jazdy - narty naostrzone i nasmarowane, a buty wysuszone, zdezynfekowane i czyste, co niewątpliwie podnosi komfort użytkowania.

ico szkolkanarciarska
Szkolenia narciarskie
Zapraszamy do naszej szkółki narciarskiej Ski-Raft Zieleniec. Z nami nauka jazdy na nartach jest przyjemnością! Spokojnie i cierpliwie nauczymy Państwa podstawowych i zaawansowanych technik jazdy. Zapewniamy fachową, profesjonalną obsługę. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Ponadto istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu bezpośrednio przed jazdą. Nasza wypożyczalnia nart Zieleniec i szkółka narciarska bezpośrednio ze sobą współpracują.

Wypożyczalnia nart w Zieleńcu- rewelacyjna cena za wypożyczenie nart lub snowboardu z butami!! Tylko 35 zł za dzień.

 

Tylko u nas wypożyczenie weekendowe w cenie 75,- zł ( piątek godz. 18.00-niedziela 16.00)! Najtaniej w Zieleńcu, gwarancja najlepszej ceny!

Serdecznie zapraszamy do nas, na niekończące się białe szaleństwo! Wypożyczalnia nart Zieleniec znajduje się przy "dużym parkingu", na wprost wjazdu. Dogodna lokalizacja, przy samej ulicy, a jednocześnie tuż przy stoku, pozwoli Państwu bez problemu i marnowania czasu, przesiąść się z samochodu na narty.

 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wypożyczaniu i sprzedaży sprzętu narciarskiego, dlatego wiemy jak dobrać dla Państwa buty by były wygodne oraz narty i deski snowboardowe, by jeździło się komfortowo. Udostępniany przez nas sprzęt, jest zawsze przygotowany do jazdy - narty naostrzone i nasmarowane, a buty wysuszone, zdezynfekowane i czyste, co niewątpliwie podnosi komfort użytkowania. Dokonujemy rezerwacji telefonicznych i mailowych dlatego nie musicie się Państwo martwić o brak sprzętu w sezonie, bądź w weekend.

 

wypozyczalniabudynek17 Nasi pracownicy zawsze chętnie pomogą i doradzą, dlatego warto wstąpić do naszej wypożyczalni nart w Zieleńcu, nawet jeśli nic nie wypożyczasz. Jedna wizyta wystarczy, aby przekonać się, że jesteśmy profesjonalistami.

Pracujemy każdego dnia od pierwszego śniegu sezonu do ostatniego klienta! Nasza wypożyczalnia jest czynna od godz. 8 do 17. W weekendy, święta oraz ferie zimowe, czynne do 22.

 

W przypadku chęci wypożyczenia sprzętu na nocną jazdę, w dni inne niż wymienione, przy grupie powyżej 5 osób, otwieramy wypożyczalnię po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym pod numerem 536 212 042 . Zapraszamy na narty do Zieleńca!

 

Regulamin wypożyczalni nart w Zieleńcu Ski-Raft

1. Właścicielem wypożyczalni nart jest firma Ski-Raft Sp. Z o.o. ul. Noworudzka 4/6 57-256 Bardo nip 881-181-06-63 regon 022449071 KRS 0000515407 zwana dalej wypożyczalnią

2. Osoba wypożyczająca sprzęt musi być osobą pełnoletnią, posiadającą przynajmniej jeden ważny dokument tożsamości (dowód osobisty, prawo jazdy, paszport lub inny ze zdjęciem) zwana dalej klientem. Wypożyczalnia nie zatrzymuje dokumentów a jedynie spisuje dane klienta w dniu wypożyczenia.

3. Wypożyczalnia oferuje klientowi w pełni sprawny sprzęt zimowy (narty, deski, buty, kaski, kije gogle, sanki) przygotowany do sezonu i nie może być on modyfikowany przez klienta poza normalnymi regulacjami np. kaski do rozmiaru głowy.

4. Wypożyczalnia wydaje sprzęt klientowi po jego ustawieniu do osobistych parametrów np.: ustawienie siły wypięcia do wagi klienta, ustawienie rozmiaru wiązania do wymiaru buta, ustawienie kątów wiązań w snowboardach i nie może to zostać samowolnie zmienione przez klienta bez wiedzy wypożyczalni.

5. Klient ponosi wszelką odpowiedzialność za wypożyczony sprzęt poza normalne zużycie np.: porysowana część ślizgu nart lub deski jeśli nie jest to wynikiem umyślnego zniszczenia. Klient ponosi odpowiedzialność za zniszczony sprzęt nie mogący zostać naprawiony jak np.: złamane kijki narciarskie lub złamana narta itd. Klient ponosi odpowiedzialność za zgubiony sprzęt i będzie on rozliczony wg stanu jego wartości w dniu wypożyczenia.

6. Wypożyczalnia nart nie pobiera kaucji za wypożyczenie sprzętu.

7. Wszystkie sporne kwestie będą w pierwszej kolejności rozpatrywane na drodze porozumienia a w przypadkach ostatecznych na drodze sądowej.

 

 

 

 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w serwisowaniu sprzętu zimowego, będą Państwo zadowoleni z efektu naszej pracy. Sprzęt oddany w nasze ręce, będzie odpowiednio sprawdzony i podpowiemy co trzeba z nim zrobić, by jazda sprawiała przyjemność. Smary dobieramy do temperatury śniegu, więc narty i deski, będą po serwisie najszybsze na stoku.

Smarowanie nart na gorąco 20 zł

Smarowanie deski na gorąco 25 zł

Ostrzenie nart 30 zł

Ostrzenie deski 40 zł

Smarownie + ostrzenie nart 40 zł

Smarowanie + ostrzenie deski 50 zł

Regeneracja nart lub deski ( uzupełnianie ubytków, wyrównanie ślizgu, ostrzenie krawędzi, smarowanie na gorąco) od 60 do 100 zł w zależności od stopnia zniszczenia ślizgu.

Wszystkie prace przeprowadzamy na miejscu, przy obecności właściciela sprzętu a więc nie mamy nic do ukrycia a Państwo, płacą za efekty naszej pracy, po wykonaniu usługi.

Wypożyczenie sprzętu narty/deska + buty to tylko 35 zł za dzień. Najlepsza cena w Zieleńcu za dobry sprzęt. Informacje i rezerwacje pod numerem te. 725-300-303 cennik...

 

 

 

 

 

 

Jeśli pływaliście pontonami po górskich rzekach i nadal brakuje w Waszym organiźmie adrenaliny , pora na zimową odmianę raftingu -snowrafting ! U nas w Zieleńcu możesz spróbować jak to jest , gdy 6 osób siedzi w pontonie i zamiast po wodzie , jedzie po śniegu w dół stoku.
Bardzo fajna zabawa ale tylko dla osób chcących sprawdzic jak trudno jest zapanować nad sprzętem do pływania , całkowicie nie przystosowanym do poruszania się po śniegu . Do dyspozycji każdy dostaje wiosło i właśnie nim stara się kierować , choć i tak nie wiele to daje , dzięki temu zabawa jest jeszcze większa .Dla chętnych jeszcze większych wrażeń , ponton smarujemy specialnym smarem zmniejszającym tarcie , dzięki temu prędkość jest naprawde duża .

Podkategorie