Zieleniec to jedna z najciekawszych stacji narciarskich, które są otaczane przez piękne Sudety. 28 wyciągów i blisko 20 km przygotowanych stoków o różnym stopniu trudności, snow parki, przedszkola narciarskie. Większość tras naśnieżona i oświetlona. Z obiektu noclegowego, prosto na stok...
To wszystko sprawia iż w Zieleńcu doskonale będą czuły się osoby szukające miejsca na postawienie swoich pierwszych kroków na nartach, ale też rodziny z dziećmi.
Dzięki temu, że nasza wypożyczalnia nart i serwis narciarski położone są w doskonałej lokalizacji - przy głównym parkingu i stosujemy „przyjazne" Klientom ceny, jesteśmy do Państwa dyspozycji od pierwszego śniegu do ostatniego Klienta.

ico wypozyczalniasprzetu
Wypożyczalnia nart i snowboardów
Nasza wypożyczalnia nart w Zieleńcu, zlokalizowana jest bezpośrednio przy parkingu, dzięki czemu, mogą państwo zaopatrzyć się w potrzebny sprzęt tuż przed jazdą, bez konieczności kłopotliwego transportu ekwipunku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wypożyczaniu i sprzedaży sprzętu narciarskiego, dlatego wiemy jak dobrać dla Państwa buty by były wygodne oraz narty i deski snowboardowe, by jeździło się komfortowo.

Udostępniany przez nas sprzęt, jest zawsze przygotowany do jazdy - narty naostrzone i nasmarowane, a buty wysuszone, zdezynfekowane i czyste, co niewątpliwie podnosi komfort użytkowania.

ico szkolkanarciarska
Szkolenia narciarskie
Zapraszamy do naszej szkółki narciarskiej Ski-Raft Zieleniec. Z nami nauka jazdy na nartach jest przyjemnością! Spokojnie i cierpliwie nauczymy Państwa podstawowych i zaawansowanych technik jazdy. Zapewniamy fachową, profesjonalną obsługę. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Ponadto istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu bezpośrednio przed jazdą. Nasza wypożyczalnia nart Zieleniec i szkółka narciarska bezpośrednio ze sobą współpracują.

 

 Wypożyczalnia nart zjazdowych, nart biegowych oraz snowboardów i sanek w Zieleńcu

 

Białe szaleństwo i niekończąca się zabawa na stoku? Zapraszamy do wypożyczalni po świetnej jakości, sprawdzony sprzęt. Wypożyczalnia nart Zieleniec usytuowana jest tuż przy „dużym parkingu”. Ta świetna lokalizacja – przy samej ulicy i bezpośrednio przy stoku, pozwala w zasadzie przejść bezpośrednio z samochodu na stok.

 

 PC171337

 

 

Serwisowany sprzęt najwyższej jakości

Wypożyczaniem i sprzedażą sprzętu oraz akcesoriów narciarskich zajmujemy się od lat. Wybieramy sprawdzone marki światowej klasy, sprzęt regularnie wymieniamy na nowy, dając naszym klientom możliwość jeżdżenia na najnowszych modelach.

Narty zjazdowe oraz narty biegowe, deski snowboardowe, buty narciarskie, kijki, kaski i osprzęt regularnie serwisujemy, poddajemy konserwacji. Narty i deski z wypożyczalni odbieracie naostrzone, nasmarowane i gotowe na wielogodzinne wyzwania na stoku. Buty narciarskie zjazdowe i biegowe oraz snowboardowe, po każdym wypożyczeniu poddajemy dezynfekcji i procesowi suszenia, dzięki czemu nasz sprzęt jest nie tylko wygodny, ale również w pełni bezpieczny.

 

PC160270

Z profesjonalną poradą

Tym, którzy stawiają na stoku swoje pierwsze kroki na nartach biegowych, zjazdowych lub snowboardach, oferujemy profesjonalne porady w zakresie doboru sprzętu, spełniającego indywidualne oczekiwania. Wypożyczalnia nart w Zieleńcu to fachowcy z wieloletnim doświadczeniem – z przyjemnością wesprą radą i pomogą dokonać optymalnych wyborów.

 

Wygoda klienta na pierwszym miejscu

Wypożyczalnia sprzętu narciarskiego Zieleniec oferuje wyłącznie sprzęt przygotowany do jazdy. Wszystko jest dopięte na ostatni guzik, wystarczy dobrać odpowiedni rozmiar i można wyruszać ku górskim przygodom. Dla wygody naszych klientów istnieje również opcja rezerwacji telefonicznej lub mailowej. Zarezerwowany sprzęt czeka na odbiór w ustalonym dniu i godzinie.

 

Najlepsze ceny w Zieleńcu!

Sprzęt narciarski oferujemy w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

  • Narty/deska wraz z butami – TYLKO 60pln/dzień*.
  • Narty biegowe z butami i kijkami - Tylko 45pln/dzień
  • Wypożyczenie weekendowe (od piątku 18:00 do niedzieli 21:00) – TYLKO 110pln.
  • Oferujemy również akcesoria narciarskie – gogle, kaski, kijki.

 

Pełny cennik wypożyczalni nart i snowboardów Zieleniec

 

* dzień liczony jest do godziny 20.00 dnia wypożyczenia lub do 10.00 godziny dnia następnego.

 

Wypożyczalnia sprzętu narciarskiego w Zieleńcu czynna jest od pierwszego do ostatniego śniegu w sezonie.

W tzw. niskim sezonie pracujemy w godzinach 8:00 - 17:00, w weekendy, święta oraz okres ferii zimowych od 8:00-20:00.

Kontakt z nami to +48 570570402.

Zapraszamy na narty zjazdowe, biegowe i snowboardy do Zieleńca!

 

 

 

Mapa dojazdu do wypożyczalni w Zieleńcu

 

 

 

 

 

 

Regulamin wypożyczalni nart w Zieleńcu Ski-Raft

1. Właścicielem wypożyczalni nart jest firma Ski-Raft Sp. Z o.o. ul. Noworudzka 4/6 57-256 Bardo nip 881-181-06-63 regon 022449071 KRS 0000515407 zwana dalej wypożyczalnią

2. Osoba wypożyczająca sprzęt musi być osobą pełnoletnią, posiadającą przynajmniej jeden ważny dokument tożsamości (dowód osobisty, prawo jazdy, paszport lub inny ze zdjęciem) zwana dalej klientem. Wypożyczalnia nie zatrzymuje dokumentów a jedynie spisuje dane klienta w dniu wypożyczenia.

3. Wypożyczalnia oferuje klientowi w pełni sprawny sprzęt zimowy (narty, deski, buty, kaski, kije gogle, sanki) przygotowany do sezonu i nie może być on modyfikowany przez klienta poza normalnymi regulacjami np. kaski do rozmiaru głowy.

4. Wypożyczalnia wydaje sprzęt klientowi po jego ustawieniu do osobistych parametrów np.: ustawienie siły wypięcia do wagi klienta, ustawienie rozmiaru wiązania do wymiaru buta, ustawienie kątów wiązań w snowboardach i nie może to zostać samowolnie zmienione przez klienta bez wiedzy wypożyczalni.

5. Klient ponosi wszelką odpowiedzialność za wypożyczony sprzęt poza normalne zużycie np.: porysowana część ślizgu nart lub deski jeśli nie jest to wynikiem umyślnego zniszczenia. Klient ponosi odpowiedzialność za zniszczony sprzęt nie mogący zostać naprawiony jak np.: złamane kijki narciarskie lub złamana narta itd. Klient ponosi odpowiedzialność za zgubiony sprzęt i będzie on rozliczony wg stanu jego wartości w dniu wypożyczenia.

6. Wypożyczalnia nart nie pobiera kaucji za wypożyczenie sprzętu.

7. Wszystkie sporne kwestie będą w pierwszej kolejności rozpatrywane na drodze porozumienia a w przypadkach ostatecznych na drodze sądowej.

 

PC160050

 

 

 

 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w serwisowaniu sprzętu zimowego, będą Państwo zadowoleni z efektu naszej pracy. Sprzęt oddany w nasze ręce, będzie odpowiednio sprawdzony i podpowiemy co trzeba z nim zrobić, by jazda sprawiała przyjemność. Smary dobieramy do temperatury śniegu, więc narty i deski, będą po serwisie najszybsze na stoku.

Smarowanie nart na gorąco 30 zł

Smarowanie deski na gorąco 40 zł

Ostrzenie nart 50 zł

Ostrzenie deski 50 zł

Smarownie + ostrzenie nart 80 zł

Smarowanie + ostrzenie deski 90 zł

Regeneracja nart lub deski ( uzupełnianie ubytków, wyrównanie ślizgu, ostrzenie krawędzi, smarowanie na gorąco) od 80 do 150 zł w zależności od stopnia zniszczenia ślizgu.

Wszystkie prace przeprowadzamy na miejscu, przy obecności właściciela sprzętu a więc nie mamy nic do ukrycia a Państwo, płacą za efekty naszej pracy, po wykonaniu usługi.

Wypożyczenie sprzętu narty/deska + buty to tylko 60 zł za dzień. Najlepsza cena w Zieleńcu za dobry sprzęt. Informacje i rezerwacje pod numerem te. 570570402 cennik...

 

 

 

 

 

 

Jeśli pływaliście pontonami po górskich rzekach i nadal brakuje w Waszym organiźmie adrenaliny , pora na zimową odmianę raftingu -snowrafting ! U nas w Zieleńcu możesz spróbować jak to jest , gdy 6 osób siedzi w pontonie i zamiast po wodzie , jedzie po śniegu w dół stoku.
Bardzo fajna zabawa ale tylko dla osób chcących sprawdzic jak trudno jest zapanować nad sprzętem do pływania , całkowicie nie przystosowanym do poruszania się po śniegu . Do dyspozycji każdy dostaje wiosło i właśnie nim stara się kierować , choć i tak nie wiele to daje , dzięki temu zabawa jest jeszcze większa .Dla chętnych jeszcze większych wrażeń , ponton smarujemy specialnym smarem zmniejszającym tarcie , dzięki temu prędkość jest naprawde duża .

Podkategorie