WYCIECZKA SZKOLNA PEŁNA PRZYGÓD

 

 

Gwiazdka bez prezentów?! O nie! Uratuj magię świąt!

Święty Mikołaj chciał w tym roku zająć się przygotowaniami zupełnie na spokojnie w Kotline Kłodzkiej na Dolnym Śląsku. Dlatego dużo wcześniej zabrał się za wypiekanie pierników. Zawsze pomagały mu Elfy, ale tym razem nie poprosił ich o pomoc, chciał pokazać, jaki jest samodzielny. Cały plan wziął jednak w łeb, kiedy nadwyrężony zbyt dużą ilością wypieków piekarnik wybuchł! Pierniki poszybowały pod sufit, roztrzaskując czarodziejski słoik z magicznymi kryształami czasu. To dzięki nim Mikołaj co roku przemieszczał się wbrew logice czasu, dając radę obdarować prezentami wszystkie dzieci na świecie.

Jeśli Mikołaj nie odzyska w porę swoich kryształów, dzieci nie dostaną w tym roku prezentów!

Magiczne kryształy rozsypały się trafiając do różnych epok. Żeby je odnaleźć, trzeba przenieść się w czasie. Odnalezione kryształy należy oddać Mikołajowi, aby mógł rozdać prezenty wszystkim grzecznym dzieciom! Pomożecie?

Uratuj magię świąt, znajdź czarodziejskie kryształy czasu!

Program imprezy:

 • Przejazd rozśpiewaną kolędami, świąteczną kolejką z prowadzoną przez Elfa ciuchcią.
 • Uruchomienie kryształami magicznej maszyny czasu, która przenosi do Lodowej Sali.
 • Powitanie ze Świętym Mikołajem, wręczenie prezentów.*
 • Karmienie zwierząt w stajence.
 • Malowanie świątecznych ozdób choinkowych.
 • Zimowe szaleństwo na magicznej, lodowej górce ze śniegiem.*
 • Aromatyczna herbatka z goździkami.
 • Klimatyczne ognisko przy Pałacu Ławica

 

*Prezenty po stronie szkoły, dostarczone w dniu przyjazdu grupy.

*Atrakcja opcjonalna, uzależniona od warunków pogodowych.

 

Cena: 45pln/os. przy grupie min.10 osób. Opiekunowie gratis.

Opcje dodatkowe:

 • Kiełbaski z pieczywem i sosami.

Cena: 10pln/os.

Uwaga: Uczestnicy odwiedzają zimową siedzibę Świętego Mikołaja, może więc być bardzo zimno. Żeby dzieci nie zmarzły podczas poszukiwania kryształów, prosimy o odpowiedni ubiór. Warsztaty oraz Lodowa Sala, w której uczestników wita Mikołaj - są ogrzewane.

 Przeżyj wspaniałą, zimową przygodę! Zapraszamy!

 

 

Rezerwacje i wszelkie dodatkowe informacje pod numerem telefonu +48 606 987 824 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Oferta wycieczki szkolne sezon 2022

 

Jednodniowe wycieczki szkolne to świetna okazja do integracji klasy, możliwość lepszego poznania się, zgrania i nauki pracy zespołowej. Pozytywna, zdrowa rywalizacja sportowa i wspaniałe okoliczności przyrody – to najlepszy sposób aktywnego wypoczynku. Organizujemy wycieczki szkolne, Dolny Śląsk jest natomiast doskonałym miejscem i stwarza szereg możliwości do spędzenia czasu tak, żeby na długo pozostał w pamięci uczestników. Zapraszamy w malownicze zakątki Przełomu Bardzkiego, gdzie pośród szumu wody, zieleni drzew i śpiewu ptaków, młodzież będzie się doskonale bawić.

Nasza oferta przewiduje zróżnicowane preferencje i potrzeby – każdy znajdzie coś dla siebie, prezentujemy atrakcyjne propozycje oraz gotowe pakiety wycieczkowe. Propozycje można dowolnie łączyć.

Wygodny dojazd. Uczestnicy dojeżdżają do nas we własnym zakresie. Dostać się do nas można pociągiem – stacja PKP znajduje się zaledwie 300m od obiektów lub autokarem – wjeżdżając bezpośrednio na nasz teren. Na specjalne życzenie z przyjemnością zorganizujemy również dojazd.

Rozbudowana infrastruktura – zapewniamy wszystko. Wycieczki szkolne Kłodzko to imprezy, dopięte na ostatni guzik. Zorganizujemy dla młodzieży aktywny dzień, pełen wyzwań i przygód, ale pamiętamy także o strawie dla ciała – posiadamy otwarty teren, doskonały na ognisko czy grilla oraz zamkniętą wiatę grillową na chłodniejsze dni.

 

wirtualny spacer

 

Uwaga!! Nowa atrakcja, przejazd kolejką turystyczną "Bardolino" wdłuż trasy spływu lub po Bardzie.

 Aktywne wycieczki szkolne w Kotlinie Kłodzkiej dla miłośników przygód. Postaw na aktywność!

 

Poza atrakcjami na terenie Folwarku, zapraszamy na szaloną, pełną wrażeń przygodę na łonie natury. Wyjątkowy spływ pontonowy – doskonała porcja zabawy i ruchu, przepiękne okoliczności malowniczej przyrody i gwarancja bezpieczeństwa (zapraszamy do zakładki Bezpieczeństwo).Spływ odbywa się pięcioma meandrami Nysy Kłodzkiej, a wokół łąki, porośnięte lasem zbocza gór Bardzkich, dziki, czaple, sarny i wiele więcej.

 

 • Krótki spływ pontonowy Ławica – Podtynie

Fantastyczna przygoda pośród malowniczych widoków. Doskonały wybór dla uczniów młodszych klas – trasie Ławica – Podtynie, to trasa ok. 3,5km, jej pokonanie zajmuje do 60 minut. Całość wycieczki to ok 1,5h z przejazdem kolejką turystyczną.

Zapewniamy:  opiekę wykwalifikowanych instruktorów i ratowników, przejazd kolejką Bardolino, ubezpieczenie na kwotę 500 tys. pln. Cena: 30pln/ osoba, opiekunowie gratis. Cena spływu z ogniskiem i kiełbaskami, pieczywem i sosami: 40pln/ osoba.

 

       Krótki spływ pontonowy Ławica – Morzyszów

Fantastyczna przygoda pośród malowniczych widoków, to trasa ok. 7km, jej pokonanie zajmuje ok. 120 minut. Całość wycieczki to ok 2,5h z przejazdem kolejką turystyczną.

Zapewniamy:  opiekę wykwalifikowanych instruktorów i ratowników, przejazdem kolejką turystyczną Bardolino, ubezpieczenie na kwotę 500 tys. pln. Cena: 40 pln/ osoba, opiekunowie gratis. Cena spływu z ogniskiem i kiełbaskami, pieczywem i sosami: 50 pln/ osoba.

 

 • Spływ malowniczą trasą Przełomu Bardzkiego

Starszym uczniom, powyżej 14 roku życia, proponujemy spływ pontonowy na trasie Przełomu Bardzkiego. To 15km trasa, którą pokonuje się w ok. 3h.

Zapewniamy:  opiekę wykwalifikowanych instruktorów i ratowników, ubezpieczenie na kwotę 500 tys. pln. Cena: 50 pln/ osoba, opiekunowie gratis. Cena spływu z ogniskiem i kiełbaskami, pieczywem i sosami: 60 pln/ osoba.Do tego pakietu proponujemy w cenie 15pln/os  przejazd na miejsce startu lub powrót kolejką turystyczna Bardolino.

 

 • Pakiet aktywna szkoła MINI (3-4h)

Świetna zabawa podczas spływu z Ławicy do Podtynia pod opieką instruktorów (1 na 10 dzieci), powrót kolejką turystyczną na Folwark, na rozgrzanie emocji – gra terenowa na Folwarku Szyfrów z rozwiązywaniem licznych zadań manualnych oraz intelektualnych, gdzie dzieci bawiąc się, poznają historię Dolnego Śląska. Cena 59 pln/osoba. Na wilcze apetyty ognisko z kiełbaskami, pieczywem, sosami. Cena: 10pln*/ osoba, opiekunowie gratis.


 • Pakiet aktywna szkoła OPTYMALNY spływ Ławica-Podtynie (5-6h)

Piękna przygoda podczas spływu z Ławicy do Podtynia pod czujnym okiem naszych instruktorów (1 na 10 dzieci), powrót kolejką turystyczną do Folwarku, po aktywnościach wysiłek umysłowy podczas odkrywania tajemnicy Pałacu Ławica w fascynującej grze na terenie pałacowego Folwarku Szyfrów, a na koniec dobra dawka sportowych emocji podczas meczu w paintball – kilka ciekawych scenariuszy. Cena 99 pln/osoba. Na wilcze apetyty ognisko z kiełbaskami, pieczywem, sosami. Cena: 10 pln*/ osoba, opiekunowie gratis.

 • Pakiet aktywna szkoła MAXI spływ Przełomem Bardzkim (7-8h)

Fantastyczna zabawa podczas spływu z Ławicy do Barda, całą trasą Przełomu Bardzkiego, po wysiłku porcja dobrej rozgrzewki dla umysłów w Folwarku Szyfrów, gdzie uczestnicy muszą odkryć tajemnicę Pałacu w Ławicy , a na koniec pełen radości mecz w paintball. W pakiecie również strawa dla ciała: kiełbaski z ogniska w Ławicy, a po spływie porcja mięsa z grilla, frytki, surówki i napój. Cena: 149pln*/ osoba, opiekunowie gratis.

Do tego pakietu proponujemy w cenie15 pln/osobę przejazd na miejsce startu lub powrót kolejką turystyczna Bardolino

* ceny podane dla grup powyżej 10 osób.

 

Do każdego pakietu, polecamy nocleg w Pałacu Ławica link lub Glamping Ławcia

 

Bezpieczeństwo

Podczas wszystkich, organizowanych przez nas eventów, na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo. Trasa dobrana jest tak, aby zapewnić maksimum wrażeń przy zachowaniu pełnej kontroli nad przebiegiem spływu. Rzeka w tym miejscu jest płytka, dostępna i umożliwia łatwe manewrowanie. Uczniowie i opiekunowie otrzymują bezpieczne kapoki, a wycieczce towarzyszą wykwalifikowani instruktorzy (po więcej informacji zapraszamy do zakładki Bezpieczeństwo). Zapewniamy ubezpieczenie na kwotę 500 tys. pln. Na każdą grupę 10 uczniów, wymagamy 1 opiekuna ze strony szkoły.

 

 

W przypadku chęci dokonania rezerwacji, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 606987824 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.