WYCIECZKA SZKOLNA PEŁNA PRZYGÓD

 

Oferta Wielkanocna dostępna tylko w terminie 08-18.04.2019

 

 

Lis, zając i tajemnica wielkanocnych pisanek

 

Wielkanoc to piękny, przepełniony radością czas. Budząca się do życia wiosna, to doskonały moment na pełne wszechobecnej radości świętowanie. Daj się porwać wielkanocnej atmosferze. Pisanki, ukryty zając, zagadki - wciągnij się w pasjonującą zabawę, która zbuduje atmosferę pełnych tajemnic i cudownych wspomnień świąt.

Zając zabrał się w tym roku za malowanie pisanek nieco wcześniej – chciał mieć pewność, że zdąży z przygotowaniami. Malował i malował, tworzył w skupieniu piękne wzory i nie mógł się doczekać świąt. Pewnej nocy, kiedy zmęczony ciężką pracą poszedł spać, stało się coś strasznego! Ktoś zakradł się po zmroku do pałacowej sali, ukradł wszystkie pisanki, narobił bałaganu i zniknął!

Kiedy wyspany zajączek wielkanocny odkrył rano co się stało, przeraził się nie na żarty. Rozejrzał się wkoło i zobaczył, że pisanki zniknęły. Przy jego wielkim stole pełno było rozlanych farbek, a między nimi wyraźne ślady... To, bez wątpienia, były tropy lisa! Kto jak kto, ale zając znał się na rzeczy i potrafił doskonale rozpoznać swojego wroga! Odkrywszy przerażającą prawdę, niezbyt dzielny zajączek położył po sobie uszy i czmychnął w odległe zakamarki pałacu. Schował się najlepiej, jak umiał i trzęsąc się ze strachu, czekał na ratunek.

Przecież Wielkanoc nie może odbyć się bez pisanek! No i nie będzie świąt bez wielkanocnego zajączka!

 

Pomóż zajączkowi odnaleźć pisanki i uwolnij uszatego, ratując Wielkanoc!

Weź udział w wielkiej przygodzie. Żeby odnaleźć zajączka, trzeba odszukać wszystkie skradzione pisanki. To poważne zadanie wymaga wiele wysiłku i skupienia. Psotny lis schował je bowiem w różnych zakamarkach Pałacu w Ławicy i jego okolicach…

Zabawa przeznaczona jest dla różnych grup wiekowych, z zadaniami dostosowanymi do wieku uczestników. Pakiety zostały przygotowane dla mniejszych dzieci – przedszkolaków oraz grup szkolnych i młodzieży.

 • Cena uwzględnia przejazd wielkanocną ciuchcią Bardoliną na terenie Ławicy oraz zorganizowaną zabawę na miejscu w wybranej opcji.
 • Czas trwania zabawy – ok. 90 minut.
 • Miejsce: Pałac w Ławicy k. Kłodzka
 • Więcej informacji/rezerwacje pod nr tel.725300303

 

 

 1. Pakiet „Lis, zając i tajemnica wielkanocnych pisanek” dla dzieci:

Podczas zabawy dzieci spędzają czas w naszym mini-zoo „Zwierzoluby”. Piękne zwierzaki - kozy, owce, zające, kury, kaczki, świnki – czekają na najmłodszych. Dzieci mogą nauczyć się wiele o ich pielęgnacji i zwyczajach, przytulić czy pogłaskać. Podczas zabawy maluchy wykonują zadania – uczą się wydoić krowę, karmią zwierzęta, noszą słomę, no i szukają ukrytych pisanek, które pozwolą uwolnić wystraszonego zajączka wielkanocnego.

W pakiecie:

 • Podróż do Wielkanocnego Pałacu zająca świąteczną kolejką Bardoliną.
 • Wielkie poszukiwanie pisanek w mini-zoo „Zwierzoluby”.
 • Tylko odnalezienie wszystkich, ukradzionych pisanek, pozwoli uwolnić zająca!

CENA: 25 pln/os., zabawa dla grup od 10 os. Opiekunowie gratis. Czas trwania zabawy – ok. 90 minut.

 1. Pakiet „Lis, zając i tajemnica wielkanocnych pisanek” dla młodzieży:

Wielka gra terenowa na terenie Folwarku Szyfrów. Pasjonujące fabuła, zagadki logiczne, tajemnice z historią regionu wplecioną w tle – pełna wyzwań zabawa grupowa, która bez reszty porwie uczestników. Rozwiązywanie kolejnych zadań, prowadzi do ukrytych pisanek. Znalezienie ich wszystkich, pozwoli uwolnić wielkanocnego zajączka.

W pakiecie:

 • Podróż do Wielkanocnego Pałacu zająca świąteczną kolejką Bardoliną.
 • Wielkie poszukiwanie pisanek podczas atrakcyjnej gry przygodowej na terenie Folwarku Szyfrów. Pasjonujące zagadki, których rozwiązanie pozwoli zebrać skradzione pisanki.
 • Tylko odnalezienie wszystkich, pozwoli uwolnić zająca!

CENA: 25 pln/os., zabawa dla grup od 10 os. Opiekunowie gratis. Czas trwania zabawy – ok. 90 minut.

 

 

 

Jednodniowe wycieczki szkolne to świetna okazja do integracji klasy, możliwość lepszego poznania się, zgrania i nauki pracy zespołowej. Pozytywna, zdrowa rywalizacja sportowa i wspaniałe okoliczności przyrody – to najlepszy sposób aktywnego wypoczynku. Organizujemy wycieczki szkolne, Dolny Śląsk jest natomiast doskonałym miejscem i stwarza szereg możliwości do spędzenia czasu tak, żeby na długo pozostał w pamięci uczestników. Zapraszamy w malownicze zakątki Przełomu Bardzkiego, gdzie pośród szumu wody, zieleni drzew i śpiewu ptaków, młodzież będzie się doskonale bawić.

Nasza oferta przewiduje zróżnicowane preferencje i potrzeby – każdy znajdzie coś dla siebie, prezentujemy atrakcyjne propozycje oraz gotowe pakiety wycieczkowe. Propozycje można dowolnie łączyć.

Wygodny dojazd. Uczestnicy dojeżdżają do nas we własnym zakresie. Dostać się do nas można pociągiem – stacja PKP znajduje się zaledwie 300m od obiektów lub autokarem – wjeżdżając bezpośrednio na nasz teren. Na specjalne życzenie z przyjemnością zorganizujemy również dojazd.

Rozbudowana infrastruktura – zapewniamy wszystko. Wycieczki szkolne Kłodzko to imprezy, dopięte na ostatni guzik. Zorganizujemy dla młodzieży aktywny dzień, pełen wyzwań i przygód, ale pamiętamy także o strawie dla ciała – posiadamy otwarty teren, doskonały na ognisko czy grilla oraz zamkniętą wiatę grillową na chłodniejsze dni.

 

Uwaga!! Nowa atrakcja, przejazd kolejką turystyczną "Bardolino" wdłuż trasy spływu lub po Bardzie.

 

 

 

Aktywne wycieczki szkolne w Kotlinie Kłodzkiej dla miłośników przygód. Postaw na aktywność!

 

Poza atrakcjami na terenie Folwarku, zapraszamy na szaloną, pełną wrażeń przygodę na łonie natury. Wyjątkowy spływ pontonowy – doskonała porcja zabawy i ruchu, przepiękne okoliczności malowniczej przyrody i gwarancja bezpieczeństwa (zapraszamy do zakładki Bezpieczeństwo).Spływ odbywa się pięcioma meandrami Nysy Kłodzkiej, a wokół łąki, porośnięte lasem zbocza gór Bardzkich, dziki, czaple, sarny i wiele więcej.

 

 • Krótki spływ pontonowy Opolnica – Bardo lub Ławica – Podtynie

Fantastyczna przygoda pośród malowniczych widoków. Doskonały wybór dla uczniów młodszych klas – krótki spływ Opolnica - Bardo, to trasa ok. 3km, jej pokonanie zajmuje ok. 50 minut lub na trasie Ławica – Podtynie, to trasa ok. 3,4km, jej pokonanie zajmuje ok. 60 minut. Całość wycieczki to ok 1,5h z dojściem lub przejazdem kolejką turystyczną.

Zapewniamy:  opiekę wykwalifikowanych instruktorów i ratowników, ubezpieczenie na kwotę 500 tys. pln. Cena: 20pln/ osoba, opiekunowie gratis. Cena spływu z ogniskiem i kiełbaskami, pieczywem i sosami: 28pln/ osoba.Do tego pakietu proponujemy w cenie 10pln/os  przejazd na miejsce startu lub powrót kolejką turystyczną Bardolino.

 

 • Spływ malowniczą trasą Przełomu Bardzkiego

Starszym uczniom, powyżej 14 roku życia, proponujemy spływ pontonowy na trasie Przełomu Bardzkiego. To 15km trasa, którą pokonuje się w ok. 3h.

Zapewniamy:  opiekę wykwalifikowanych instruktorów i ratowników, ubezpieczenie na kwotę 500 tys. pln. Cena: 35pln/ osoba, opiekunowie gratis. Cena spływu z ogniskiem i kiełbaskami, pieczywem i sosami: 43pln/ osoba.Do tego pakietu proponujemy w cenie 15pln/os  przejazd na miejsce startu lub powrót kolejką turystyczna Bardolino.

 

 • Pakiet aktywna szkoła MINI (3-4h)

Świetna zabawa podczas spływu z Ławicy do Podtynia pod opieką instruktorów (1 na 10 dzieci), powrót kolejką turystyczną na Folwark, na rozgrzanie emocji – gra terenowa na Folwarku Szyfrów z rozwiązywaniem licznych zadań manualnych oraz intelektualnych, gdzie dzieci bawiąc się, poznają historię Dolnego Śląska. Na wilcze apetyty ognisko z kiełbaskami, pieczywem, sosami. Cena: 49pln*/ osoba, opiekunowie gratis.


 • Pakiet aktywna szkoła OPTYMALNY spływ Ławica-Podtynie (5-6h)

Piękna przygoda podczas spływu z Ławicy do Podtynia pod czujnym okiem naszych instruktorów (1 na 10 dzieci), powrót kolejką turystyczną do Folwarku, po aktywnościach wysiłek umysłowy podczas odkrywania tajemnicy Pałacu Ławica w fascynującej grze na terenie pałacowego Folwarku Szyfrów, a na koniec dobra dawka sportowych emocji podczas meczu w paintball – kilka ciekawych scenariuszy. Na wilcze apetyty ognisko z kiełbaskami, pieczywem, sosami. Cena: 79pln*/ osoba, opiekunowie gratis.

 • Pakiet aktywna szkoła MAXI spływ Przełomem Bardzkim (7-8h)

Fantastyczna zabawa podczas spływu z Ławicy do Barda, całą trasą Przełomu Bardzkiego, po wysiłku porcja dobrej rozgrzewki dla umysłów w Folwarku Szyfrów, gdzie uczestnicy muszą odkryć tajemnicę Pałacu w Ławicy , a na koniec pełen radości mecz w paintball. W pakiecie również strawa dla ciała: kiełbaski z ogniska w Ławicy, a po spływie porcja mięsa z grilla, frytki, surówki i napój. Cena: 109pln*/ osoba, opiekunowie gratis.

Do tego pakietu proponujemy w cenie15 zł przejazd na miejsce startu lub powrót kolejką turystyczna Bardolino

* ceny podane dla grup powyżej 10 osób.

 

 

Bezpieczeństwo

Podczas wszystkich, organizowanych przez nas eventów, na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo. Trasa dobrana jest tak, aby zapewnić maksimum wrażeń przy zachowaniu pełnej kontroli nad przebiegiem spływu. Rzeka w tym miejscu jest płytka, dostępna i umożliwia łatwe manewrowanie. Uczniowie i opiekunowie otrzymują bezpieczne kapoki, a wycieczce towarzyszą wykwalifikowani instruktorzy (po więcej informacji zapraszamy do zakładki Bezpieczeństwo). Zapewniamy ubezpieczenie na kwotę 500 tys. pln. Na każdą grupę 10 uczniów, wymagamy 1 opiekuna ze strony szkoły.

 

 

W przypadku chęci dokonania rezerwacji, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 606987824 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.