Gwiazdkowe wyzwanie w zimowej rezydencji Świętego Mikołaja – uratuj święta!

 

Święta to magiczny czas w roku... Dzieją się niezwykłe rzeczy i właściwie, może zdarzyć się wszystko... Zapraszamy dużych i małych na wspaniałą przygodę pełną radości, uśmiechu i ciekawych wyzwań – to będą święta, które każdemu zapadną w pamięć! Oferujemy doskonałą organizację w pięknym, malowniczym pałacu, którego niezwykły klimat potęguje wspaniałą atmosferę okresu pełnego cudów.

 

… Jak co roku, Święty Mikołaj przeniósł się z Laponii do swojej zimowej rezydencji – Mikołajowego Pałacu, w której wraz z Elfami pracował zawsze nad prezentami dla wszystkich dzieci świata. W tym roku jednak, grono psotnych Elfów dokonało sabotażu! Szukając sposobu, aby wykpić się ze swoich obowiązków, postanowiły uwięzić Świętego Mikołaja aż do nowego roku. Zamknęły go w jednej z wielu pałacowych sal, a żeby nie mógł się tak łatwo wydostać, zaczarowały do niego drogę, zabezpieczając ją licznymi zagadkami i zadaniami. Cwane Elfy zyskały w ten sposób spokój, ale święta są zagrożone, bo przecież nie odbędą się bez Mikołaja i prezentów!

Wielka misja ratunkowa – uwolnij Świętego Mikołaja i uratuj święta

 

Dołącz do odważnego zespołu poszukiwaczy i wyrusz na pomoc Mikołajowi. Weź udział w wielkim wyzwaniu odnalezienia przyjaznego jegomościa, który jest zamknięty gdzieś w niezwykłym, Mikołajowym Pałacu. Ukryty pod kluczem, za zasłoną pasjonujących zagadek, których rozwiązanie otworzy magiczne drzwi. Żeby do niego dotrzeć, trzeba pokonać trudności i uporać się z zadaniami, które przygotowały psotne Elfy. Weź udział w niezwykłej, świątecznej zabawie i rozwiąż je wszystkie!

Impreza dla grup zorganizowanych w stopniach trudności przystosowanych do wieku uczestników. Oferujemy zróżnicowane pakiety dla przedszkolaków, dzieci szkolnych i młodzieży.

Pakiety zawierają w cenie przejazd kolejką turystyczną z Folwarku Szyfrów  do Pałacu, zorganizowaną zabawę na miejscu – w Pałacu w Ławicy oraz posiłek w wybranej opcji. Dodatkowo mogą zawierać mikołajowe podarunki dla dzieci.

Czas trwania zabawy: około 1,5h

Miejsce: Pałac w Ławicy k. Kłodzka.

Więcej informacji/rezerwacje pod nr tel. 725300303

 

 

Pakiet dla dzieci „Uratuj święta!”

 • Podróż do Mikołajowego Pałacu w Ławicy magiczną Ciuchcią Polarną Bardoliną.
 • Udział w poszukiwaniu Mikołaja w zakamarkach Pałacu – zadania, tajemnice, pokoje zagadek.
 • Osobiste wręczenie prezentów w pałacowej sali kominkowej przez Świętego Mikołaja.
 • Wielkie ognisko z kiełbaskami w pałacowym ogrodzie *

 

CENA: 20 pln/os. (prezenty zapewnia szkoła) / 30 pln/os. (prezenty zapewnia organizator) przy grupie min. 10 osób. Opiekunowie gratis.

 

Pakiet dla młodzieży „Świąteczne rozdanie!”

 • Udział w zabawie – Folwark Szyfrów i tajemnicze pokoje zagadek.
 • Podróż do Mikołajowego Pałacu w Ławicy magiczną Ciuchcią Polarną Bardoliną.
 • Osobiste wręczenie prezentów w pałacowej sali kominkowej przez Świętego Mikołaja.
 • Kiełbaski i gorąca herbata przygotowana przez Elfy w pałacowej kuchni Mikołaja lub samodzielne pieczenie kiełbasek w ognisku przed pałacem.*

 

CENA: 20 pln/os. (prezenty zapewnia szkoła) / 30 pln/os. (prezenty zapewnia organizator) przy grupie min. 10 osób. Opiekunowie gratis.

* Opcja dodatkowo płatna 10 zł za osobę, opiekunowie gratis.

 

  WYCIECZKA SZKOLNA PEŁNA PRZYGÓD

 

 

 

Jednodniowe wycieczki szkolne to świetna okazja do integracji klasy, możliwość lepszego poznania się, zgrania i nauki pracy zespołowej. Pozytywna, zdrowa rywalizacja sportowa i wspaniałe okoliczności przyrody – to najlepszy sposób aktywnego wypoczynku. Organizujemy wycieczki szkolne, Dolny Śląsk jest natomiast doskonałym miejscem i stwarza szereg możliwości do spędzenia czasu tak, żeby na długo pozostał w pamięci uczestników. Zapraszamy w malownicze zakątki Przełomu Bardzkiego, gdzie pośród szumu wody, zieleni drzew i śpiewu ptaków, młodzież będzie się doskonale bawić.

Nasza oferta przewiduje zróżnicowane preferencje i potrzeby – każdy znajdzie coś dla siebie, prezentujemy atrakcyjne propozycje oraz gotowe pakiety wycieczkowe. Propozycje można dowolnie łączyć.

Wygodny dojazd. Uczestnicy dojeżdżają do nas we własnym zakresie. Dostać się do nas można pociągiem – stacja PKP znajduje się zaledwie 300m od obiektów lub autokarem – wjeżdżając bezpośrednio na nasz teren. Na specjalne życzenie z przyjemnością zorganizujemy również dojazd.

Rozbudowana infrastruktura – zapewniamy wszystko. Wycieczki szkolne Kłodzko to imprezy, dopięte na ostatni guzik. Zorganizujemy dla młodzieży aktywny dzień, pełen wyzwań i przygód, ale pamiętamy także o strawie dla ciała – posiadamy otwarty teren, doskonały na ognisko czy grilla oraz zamkniętą wiatę grillową na chłodniejsze dni.

 

Uwaga!! Nowa atrakcja, przejazd kolejką turystyczną "Bardolino" wdłuż trasy spływu lub po Bardzie.

 

 • Pakiet Pokoje Zagadek – Doskonała zabawa podczas rozwiązywania zagadek i poznawania lokalnych tajemnic historii, a wszystko po to, aby dotrzeć do wyjścia. W pakiecie kiełbaska z ogniska z napojem. Cena: 29pln/osoba, opiekunowie gratis, czas trwania ok. 2h.
 • Pakiet Paintball – dynamiczny mecz na naszym bezpiecznym, pełnym przeszkód poligonie, a dla rozgrzania umysłu - wejście do Pokoi Zagadek. W pakiecie kiełbaska z ogniska z napojem. Cena: 59pln/ osoba, opiekunowie gratis, czas trwania ok. 3-4h.
 • Pakiet Grobowiec – zagadki w tajemniczych Pokojach Zagadek, dreszczyk grozy i adrenaliny w Grobowcu na Folwarku. W pakiecie kiełbaska z ogniska z napojem. Cena: 39pln/ osoba, opiekunowie gratis, czas trwania ok. 3-4h.
 • Pakiet paintball + Grobowiec – rozwiązywanie zagadek w Pokojach Zagadek, mrożące krew w żyłach wejście do Grobowca, a na rozluźnienie gra w paintball. W pakiecie kiełbaski z ogniska z napojem. Cena: 69pln/ osoba, opiekunowie gratis, czas trwania ok. 5-6h.

Uwaga: udostępniamy dedykowane dla dzieci od 8 roku życia, bezpieczne markery ze zmniejszoną siłą strzału.

 

 

Aktywne wycieczki szkolne w Kotlinie Kłodzkiej dla miłośników przygód. Postaw na aktywność!

 

Poza atrakcjami na terenie Folwarku, zapraszamy na szaloną, pełną wrażeń przygodę na łonie natury. Wyjątkowy spływ pontonowy – doskonała porcja zabawy i ruchu, przepiękne okoliczności malowniczej przyrody i gwarancja bezpieczeństwa (zapraszamy do zakładki Bezpieczeństwo).Spływ odbywa się pięcioma meandrami Nysy Kłodzkiej, a wokół łąki, porośnięte lasem zbocza gór Bardzkich, dziki, czaple, sarny i wiele więcej.

 

 • Krótki spływ pontonowy Opolnica – Bardo lub Ławica – Podtynie

Fantastyczna przygoda pośród malowniczych widoków. Doskonały wybór dla uczniów młodszych klas – krótki spływ Opolnica - Bardo, to trasa ok. 3km, jej pokonanie zajmuje ok. 50 minut lub na trasie Ławica – Podtynie, to trasa ok. 3,4km, jej pokonanie zajmuje ok. 60 minut. Całość wycieczki to ok 1,5h z dojściem lub przejazdem kolejką turystyczną.

Zapewniamy:  opiekę wykwalifikowanych instruktorów i ratowników, ubezpieczenie na kwotę 500 tys. pln. Cena: 20pln/ osoba, opiekunowie gratis. Cena spływu z ogniskiem i kiełbaskami, pieczywem i sosami: 27pln/ osoba.Do tego pakietu proponujemy w cenie 10pln/os  przejazd na miejsce startu lub powrót kolejką turystyczną Bardolino.

 

 • Spływ malowniczą trasą Przełomu Bardzkiego

Starszym uczniom, powyżej 14 roku życia, proponujemy spływ pontonowy na trasie Przełomu Bardzkiego. To 15km trasa, którą pokonuje się w ok. 3h.

Zapewniamy:  opiekę wykwalifikowanych instruktorów i ratowników, ubezpieczenie na kwotę 500 tys. pln. Cena: 35pln/ osoba, opiekunowie gratis. Cena spływu z ogniskiem i kiełbaskami, pieczywem i sosami: 42pln/ osoba.Do tego pakietu proponujemy w cenie 15pln/os  przejazd na miejsce startu lub powrót kolejką turystyczna Bardolino.

 

 • Pakiet aktywna szkoła MINI (3-4h)

Świetna zabawa podczas spływu z Ławicy do Podtynia pod opieką instruktorów (1 na 10 dzieci), powrót kolejką turystyczną na Folwark, na rozgrzanie emocji – wejście do Pokoi Zagadek, gdzie dzieci bawiąc się, poznają historię Dolnego Śląska. Na wilcze apetyty ognisko z kiełbaskami, pieczywem, sosami. Cena: 49pln*/ osoba, opiekunowie gratis. ( 39 zł cena bez kolejki i powrót pieszo ok 20 minut)


 • Pakiet aktywna szkoła OPTYMALNY spływ Ławica-Podtynie (5-6h)

Piękna przygoda podczas spływu z Ławicy do Podtynia pod czujnym okiem naszych instruktorów (1 na 10 dzieci), powrót kolejką turystyczną na Folwark, po aktywnościach wysiłek umysłowy w Pokojach Zagadek, a na koniec dobra dawka sportowych emocji podczas meczu w paintball – kilka ciekawych scenariuszy. Na wilcze apetyty ognisko z kiełbaskami, pieczywem, sosami. Cena: 79pln*/ osoba, opiekunowie gratis. ( 69 zł cena bez kolejki i powrót pieszo ok 20 minut)


 • Pakiet aktywna szkoła MAXI spływ Przełomem Bardzkim (7-8h)

Fantastyczna zabawa podczas spływu z Ławicy do Barda, całą trasą Przełomu Bardzkiego, po wysiłku porcja dobrej rozgrzewki dla umysłów w Pokojach Zagadek , a na koniec pełen radości mecz w paintball. W pakiecie również strawa dla ciała: kiełbaski z ogniska w Ławicy, a po spływie porcja mięsa z grilla, frytki, surówki i napój. Cena: 109pln*/ osoba, opiekunowie gratis.

Do tego pakietu proponujemy w cenie15 zł przejazd na miejsce startu lub powrót kolejką turystyczna Bardolino

* ceny podane dla grup powyżej 10 osób.

 

 

Bezpieczeństwo

Podczas wszystkich, organizowanych przez nas eventów, na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo. Trasa dobrana jest tak, aby zapewnić maksimum wrażeń przy zachowaniu pełnej kontroli nad przebiegiem spływu. Rzeka w tym miejscu jest płytka, dostępna i umożliwia łatwe manewrowanie. Uczniowie i opiekunowie otrzymują bezpieczne kapoki, a wycieczce towarzyszą wykwalifikowani instruktorzy (po więcej informacji zapraszamy do zakładki Bezpieczeństwo). Zapewniamy ubezpieczenie na kwotę 500 tys. pln. Na każdą grupę 10 uczniów, wymagamy 1 opiekuna ze strony szkoły.

 

 

W przypadku chęci dokonania rezerwacji, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 606987824 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.