WYCIECZKA SZKOLNA PEŁNA PRZYGÓD

 

 

 

Jednodniowe wycieczki szkolne to świetna okazja do integracji klasy, możliwość lepszego poznania się, zgrania i nauki pracy zespołowej. Pozytywna, zdrowa rywalizacja sportowa i wspaniałe okoliczności przyrody – to najlepszy sposób aktywnego wypoczynku. Organizujemy wycieczki szkolne, Dolny Śląsk jest natomiast doskonałym miejscem i stwarza szereg możliwości do spędzenia czasu tak, żeby na długo pozostał w pamięci uczestników. Zapraszamy w malownicze zakątki Przełomu Bardzkiego, gdzie pośród szumu wody, zieleni drzew i śpiewu ptaków, młodzież będzie się doskonale bawić.

Nasza oferta przewiduje zróżnicowane preferencje i potrzeby – każdy znajdzie coś dla siebie, prezentujemy atrakcyjne propozycje oraz gotowe pakiety wycieczkowe. Propozycje można dowolnie łączyć.

Wygodny dojazd. Uczestnicy dojeżdżają do nas we własnym zakresie. Dostać się do nas można pociągiem – stacja PKP znajduje się zaledwie 300m od obiektów lub autokarem – wjeżdżając bezpośrednio na nasz teren. Na specjalne życzenie z przyjemnością zorganizujemy również dojazd.

Rozbudowana infrastruktura – zapewniamy wszystko. Wycieczki szkolne Kłodzko to imprezy, dopięte na ostatni guzik. Zorganizujemy dla młodzieży aktywny dzień, pełen wyzwań i przygód, ale pamiętamy także o strawie dla ciała – posiadamy otwarty teren, doskonały na ognisko czy grilla oraz zamkniętą wiatę grillową na chłodniejsze dni.

 

Uwaga!! Nowa atrakcja, przejazd kolejką turystyczną "Bardolino" wdłuż trasy spływu lub po Bardzie.

 

  • Pakiet Pokoje Zagadek – Doskonała zabawa podczas rozwiązywania zagadek i poznawania lokalnych tajemnic historii, a wszystko po to, aby dotrzeć do wyjścia. W pakiecie kiełbaska z ogniska z napojem. Cena: 29pln/osoba, opiekunowie gratis, czas trwania ok. 2h.
  • Pakiet Paintball – dynamiczny mecz na naszym bezpiecznym, pełnym przeszkód poligonie, a dla rozgrzania umysłu - wejście do Pokoi Zagadek. W pakiecie kiełbaska z ogniska z napojem. Cena: 59pln/ osoba, opiekunowie gratis, czas trwania ok. 3-4h.
  • Pakiet Grobowiec – zagadki w tajemniczych Pokojach Zagadek, dreszczyk grozy i adrenaliny w Grobowcu na Folwarku. W pakiecie kiełbaska z ogniska z napojem. Cena: 39pln/ osoba, opiekunowie gratis, czas trwania ok. 3-4h.
  • Pakiet paintball + Grobowiec – rozwiązywanie zagadek w Pokojach Zagadek, mrożące krew w żyłach wejście do Grobowca, a na rozluźnienie gra w paintball. W pakiecie kiełbaski z ogniska z napojem. Cena: 69pln/ osoba, opiekunowie gratis, czas trwania ok. 5-6h.

Uwaga: udostępniamy dedykowane dla dzieci od 8 roku życia, bezpieczne markery ze zmniejszoną siłą strzału.

 

 

Aktywne wycieczki szkolne w Kotlinie Kłodzkiej dla miłośników przygód. Postaw na aktywność!

 

Poza atrakcjami na terenie Folwarku, zapraszamy na szaloną, pełną wrażeń przygodę na łonie natury. Wyjątkowy spływ pontonowy – doskonała porcja zabawy i ruchu, przepiękne okoliczności malowniczej przyrody i gwarancja bezpieczeństwa (zapraszamy do zakładki Bezpieczeństwo).Spływ odbywa się pięcioma meandrami Nysy Kłodzkiej, a wokół łąki, porośnięte lasem zbocza gór Bardzkich, dziki, czaple, sarny i wiele więcej.

  • Krótki spływ pontonowy Opolnica – Bardo lub Ławica – Podtynie

Fantastyczna przygoda pośród malowniczych widoków. Doskonały wybór dla uczniów młodszych klas – krótki spływ Opolnica - Bardo, to trasa ok. 3km, jej pokonanie zajmuje ok. 1,5h lub na trasie Ławica – Podtynie, to trasa ok. 3,4km, jej pokonanie zajmuje ok. 1,5h.

Zapewniamy: kiełbaski z pieczywem i sosami, opiekę wykwalifikowanych instruktorów i ratowników, ubezpieczenie na kwotę 500 tys. pln. Cena: 20pln/ osoba, opiekunowie gratis. Cena spływu bez ogniska i kiełbasek: 15pln/ osoba.Do tego pakietu proponujemy w cenie10 zł przejazd na miesjce startu lub powrót kolejką turystyczna Bardolino

  • Spływ malowniczą trasą Przełomu Bardzkiego

Starszym uczniom proponujemy spływ pontonowy na trasie Przełomu Bardzkiego. To 15km trasa, którą pokonuje się w ok. 3h.

Zapewniamy: kiełbaski, opiekę wykwalifikowanych instruktorów i ratowników, ubezpieczenie na kwotę 500 tys. pln. Cena: 35pln/ osoba, opiekunowie gratis. Cena samego spływu bez ogniska z kiełbaskami: 30pln/ osoba. .Do tego pakietu proponujemy w cenie15 zł przejazd na miesjce startu lub powrót kolejką turystyczna Bardolino.

  • Pakiet aktywna szkoła MINI (3-4h)

Świetna zabawa podczas spływu z Ławicy do Podtynia pod opieką instruktorów (1 na 10 dzieci), na rozgrzanie emocji – wejście do Pokoi Zagadek, gdzie dzieci bawiąc się, poznają historię Dolnego Śląska. Na wilcze apetyty ognisko z kiełbaskami, pieczywem, sosami. Cena: 39pln*/ osoba, opiekunowie gratis.

Do tego pakietu proponujemy w cenie10 zł  powrót kolejką turystyczna Bardolino

  • Pakiet aktywna szkoła OPTYMALNY spływ Ławica-Podtynie (5-6h)

Piękna przygoda podczas spływu z Ławicy do Podtynia pod czujnym okiem naszych instruktorów (1 na 10 dzieci), po aktywnościach wysiłek umysłowy w Pokojach Zagadek, a na koniec dobra dawka sportowych emocji podczas meczu w paintball – kilka ciekawych scenariuszy. Na wilcze apetyty ognisko z kiełbaskami, pieczywem, sosami. Cena: 69pln*/ osoba, opiekunowie gratis.

Do tego pakietu proponujemy w cenie10 zł  powrót kolejką turystyczna Bardolino

  • Pakiet aktywna szkoła MAXI spływ Przełomem Bardzkim (8-9h)

Fantastyczna zabawa podczas spływu z Ławicy do Barda, całą trasą Przełomu Bardzkiego, po wysiłku porcja dobrej rozgrzewki dla umysłów w Pokojach Zagadek , a na koniec pełen radości mecz w paintball. W pakiecie również strawa dla ciała: kiełbaski z ogniska w Ławicy, a po spływie porcja mięsa z grilla, frytki, surówki i napój. Cena: 109pln*/ osoba, opiekunowie gratis.

Do tego pakietu proponujemy w cenie15 zł przejazd na miesjce startu lub powrót kolejką turystyczna Bardolino

* ceny podane dla grup powyżej 10 osób.

 

 

Bezpieczeństwo

Podczas wszystkich, organizowanych przez nas eventów, na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo. Trasa dobrana jest tak, aby zapewnić maksimum wrażeń przy zachowaniu pełnej kontroli nad przebiegiem spływu. Rzeka w tym miejscu jest płytka, dostępna i umożliwia łatwe manewrowanie. Uczniowie i opiekunowie otrzymują bezpieczne kapoki, a wycieczce towarzyszą wykwalifikowani instruktorzy (po więcej informacji zapraszamy do zakładki Bezpieczeństwo). Zapewniamy ubezpieczenie na kwotę 500 tys. pln. Na każdą grupę 10 uczniów, wymagamy 1 opiekuna ze strony szkoły.

 

 

W przypadku chęci dokonania rezerwacji, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 606987824 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.