Wypożyczenie sprzętu narty/deska + buty to tylko 29 zł za dzień. Najlepsza cena w Zieleńcu za dobry sprzęt. Informacje i rezerwacje pod numerem te. 725-300-303 cennik...

 

Zapraszamy na szkolenia narciarskie z naszą firmą w Zieleńcu - z nami nauka jazdy na nartach jest przyjemnością, bowiem nauczamy cierpliwie i w przyjaznej atmosferze. Mając bogate doświadczenie w sportach zimowych, gwarantujemy szybkie efekty, nawet jeśli wcześniej nie mieliście styczności z białym szaleństwem. Nasz autorski program nauczania, sprawia że już po pierwszej godzinie na stoku będą widoczne efekty, a kolejne godziny upłyną już tylko na przyjemności, czerpanej ze sprawnego poruszania się na stoku.

 

Dbając o najwyższą jakość usług, podczas zajęć są Państwo ubezpieczeni, a lekcje prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów o rozległej wiedzy.

 

Koszt godziny nauki jazdy to:
- 70 zł brutto od osoby,
- 50 zł brutto od osoby przy 2 osobach oraz 10 zł za kolejną osobę.

 

Z nami można negocjować ceny:
- przy większej ilości godzin rabat do 15%,
- przy grupach rabat na wypożyczenie sprzętu do 15%,
- jeśli mają Państwo własny sprzęt, rabat do 50% na jego odpowiednie przygotowanie przed zajęciami.

 

szkolkanarciarska1

 

Zajęcia odbywają się w urokliwej dzielnicy Dusznik-Zdroju Zieleńcu, gdzie panuje alpejski klimat niespotykany nigdzie indziej w naszym kraju, a trasy przygotowane zostały zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych narciarzy. Znajduje się tutaj 30 wyciągów narciarskich, 20 kilometrów tras i piękne krajobrazy, pośród których nauka jest czystą przyjemnością. Zapewnimy Państwu dostęp do profesjonalnie wyposażonej wypożyczalni nart, udostępnimy serwis, a także zaopiekujemy się Gośćmi w różnym wieku, również tymi najmłodszymi.