WYCIECZKA SZKOLNA PEŁNA PRZYGÓD

 

 

 Pomysł na wycieczkę szkolną "Zima-Wiosna 2018"

 

 

Okres zimowo-wiosenny, jest doskonałym czasem na organizację jednodniowej wycieczki szkolnej. Jeśli szukają Państwo, ciekawej programowo wycieczki dla dzieci i młodzieży, to oferta Folwarku Szyfrów, jest idealną propozycją. W interesujący sposób, pokażemy historię Dolnego Śląska w naszych pokojach zagadek a dla chcących sprawdzić swoje siły w grze w paintball, mamy poligon o wielkości prawie 8 tyś m2 ( karabinki i ich siłę strzału, dobieramy do wieku uczestników zabawy a więc zabawa jest bezpieczna). Posiadamy zamykaną wiatę grillową, gdzie przy rozpalonym ognisku, może zintegrować się każda grupa. Doskonała lokalizacja w samym sercu Kotliny Kłodzkiej, sprawi, że dojazd do naszego Folwarku Szyfrów, nie będzie problemem ( Stacja PKP ok 300m lub dogodny dojazd autokarem pod sam obiekt). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą a zapewnimy, że każda chwila spędzona z nami, będzie na długo wspominana przez uczestników wyjazdu.

Opcja Pokoje Zagadek: wejście do Escape na Folwarku, kiełbaska z ogniska z napojem- cena za osobę 29 zł osoba, opiekunowie gratis, czas ok 2 godziny.

Opcja paintballowa: wejście do Escape na Folwarku, zabawa w paintball, kiełbaska z napojem- cena za osobę 49 zł od dziecka, opiekunowie gratis, czas ok 3-4 godziny.

Opcja Horror House: wejście do Escape na Folwarku, wejście do Horror House na Folwarku, kiełbasa z napojem- cena za osobę 39 zł, opiekunowie gratis, czas ok 3-4 godziny.

Opcja paintball + horror: wejście na Escape, wejście do Horror, gra w paintball, obiad z napojem w przerwie- cena za osobę 69 zł, opiekunowie gratis, czas ok 5-6 godzin.

Posiadamy markery do gry w paintball, również dedykowane dla dzieci od 8 roku, mają one zdecydowanie mniejszą siłę strzału, są na mniejsze kulki i dzięki temu, w bezpieczny sposób, możemy przeprowadzić zabawę dla najmłodszych.

Wszystkie informacje dotyczące tych opcji, udzielamy pod numerem telefonu 606987824

 

 

1-DNIOWY SPŁYW PONTONOWY NYSĄ KŁODZKĄ

 

PODWÓJNA DAWKA POZYTYWNYCH EMOCJI

INTEGRACJA | ZABAWA | ENDORFINY

 

JAK ZAGWARANTOWAĆ DOBRĄ ZABAWĘ PODCZAS WYCIECZKI SZKOLNEJ?

MAMY WYJĄTKOWY SCENARIUSZ!

 

Szanowni Państwo,

z prawdziwą przyjemnością proponujemy wyjątkowy spływ pontonowy, dzięki którym Państwa szkoła zapewni Uczniom fantastyczną przygodę oraz niezapomniane przeżycia z widokami malowanymi najpiękniejszymi barwami polskiej przyrody. Gwarantujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa, perfekcyjną organizację przystępne ceny oraz przede wszystkim uśmiech wszystkich Uczestników!

 

PRZYGODA PIĘKNA Z NATURY! BAJKOWE WIDOKI NA INTEGRACJĘ

 

Spływ pontonowy Przełomem Bardzkim to wyprawa pięcioma meandrami Nysy Kłodzkiej. Uczniowie popłyną pradawną doliną, pomiędzy kolorowymi łąkami i wysokimi skałami otulonymi rozśpiewanym lasem, który od stuleci porasta zbocza gór Bardzkich. Oprócz zachwycających widoków Uczestnicy spływu będą mogli zrobić zdjęcia fascynującym mieszkańcom tej pięknej okolicy – czaplom, perkozom, sarnom i... dzikom!

 

NAJWYŻSZE STANDARDY BEZPIECZEŃSTWA PRZYGODA W PEŁNI KONTROLOWANA

 

Ø Wybraliśmy trasę typowo rekreacyjną, która zapewnia piękne widoki, doskonałą zabawę oraz bezpieczeństwo. Rzeka w tym miejscu jest płytka, dostępna dla wszystkich i umożliwia łatwe manewrowanie pontonem.

Ø Wszyscy Uczniowie otrzymują nowoczesne kapoki, a nad całością wycieczki czuwa doświadczona kadra wykwalifikowanych instruktorów.

Ø Wymagamy jednego opiekuna dla grupy 10 dzieci ze strony szkoły

Ø Zapewniamy ubezpieczenie na kwotę 500.000 PLN

 

SPŁYW PONTONOWY W 2 WARIANTACH

 

WYBÓR NALEŻY DO PAŃSTWA!

 

TRASA OPOLNICA – BARDO (3 km , +/- 1,5h) lub ŁAWICA - PODTYNIE

Uczniom klas młodszych proponujemy krótki spływ pontonowy na trasie Opolnica – Bardo o długości ok. 3 km, której pokonanie zajmuje ok. 1,5 h lub na trasie Ławica -Podtynie o długości 3,4 km, której pokonanie zajmuje ok 1,5 godziny(łącznie z czasem przygotowania do spływu, szkoleniem, dojściem na miejsce startu).

W ramach spływu każdemu Uczniowi zapewniamy:

Ø kiełbaski z pieczywem i sosami

Ø opiekę wykwalifikowanych ratowników/instruktorów

Ø ubezpieczenie na kwotę 200.000 PLN

Cena za Osobę: 20 PLN

OPIEKUNOWIE GRATIS!

Lub 15 zł za spływ bez ogniska i kiełbasek.

 

SPŁYW NA TRASIE PRZEŁOMU BARDZKIEGO (15 km , +/- 3h)

Uczniom klas starszych, proponujemy spływ pontonowy na trasie Przełomu Bardzkiego o długości ok. 15 km, której pokonanie zajmuje ok. 3 h (łącznie z czasem przygotowania do spływu, szkoleniem, dojściem na miejsce startu).

W ramach spływu każdemu Uczniowi zapewniamy:

Ø kiełbaski

Ø opiekę wykwalifikowanych ratowników/instruktorów

Ø ubezpieczenie na kwotę 200.000 PLN

Cena za Osobę: 35 PLN

OPIEKUNOWIE GRATIS!

Lub 30 zł w opcji bez ogniska i kiełbasek.

 

 

Uwaga!! Prosimy nie wpłacać zaliczek za spływ, pojawiły się firmy podszywające pod naszą działalność i wysyłają numer konta do wpłaty pieniędzy!!! Prosimy nie dać się oszukać!!

 

Przygotowaliśmy też pakiety Aktywna Szkoła, obejmujące kilkugodzinną aktywność uczniów:

 

Pakiet mini-mini

dla szkół szukających aktywności na 3-4 godziny

 

-Spływ z Ławicy do Podtynia, pod opieką naszych wykwalifikowanych instruktorów w ilości 1 na dziesięcioro dzieci;

-Wejście do Folwarku Szyfrów, miejsca gdzie dzieci lub młodzież, poznają interaktywnie historię Dolnego Śląska, poprzez grę Live Escape the Room;

-Ognisko z kiełbaskami, pieczywem oraz sosami i napojem;

Cena pakietu to 39* zł zamiast 45 zł- oszczędzają Państwo 6 zł na każdym uczniu. Opiekunowie gratis.

 

Pakiet mini spływ Ławica-Podtynie

dla uczniów chcących spędzić aktywnie 5-6 godzin

 

-Spływ z Ławicy do Podtynia, pod nadzorem naszych wykwalifikowanych instruktorów;

-Wejście do Folwarku Szyfrów

-Zabawa w paintball, pod okiem sędziego, który to, przeprowadzi kilka fascynujących scenariuszy. Do dyspozycji 100 kulek dla każdego.

-Ognisko z kiełbaskami, pieczywem oraz sosami i napojem;

Cena pakietu to 79* zł zamiast 110 zł- oszczędzają Państwo aż 31 zł na osobie. Opiekunowie gratis.

 

Pakiet maxi spływ Przełomem Bardzkim

z myślą o aktywności w górach Bardzkich nawet na 8-9 godzin

 

-Spływ z Ławicy do Barda, doskonała przygoda na całej trasie Przełomu Bardzkiego;

-Wejście do Folwarku Szyfrów;

-Paintball z 100 kulkami do dyspozycji każdego ucznia;

-Ognisko w Ławicy z kiełbaskami i napojem oraz po spływie, porcja mięsa z grilla, frytki i surówki, napój.

Cena pakietu to 99* zł zamiast 145 zł- oszczędzają Państwo aż 46 zł na osobie. Opiekunowie gratis.

 

*Cena pakietu przy minimalnej ilości 10 osób.

 

 

Uwaga!! Prosimy nie wpłacać zaliczek za spływ, pojawiły się firmy podszywające pod naszą działalność i wysyłają numer konta do wpłaty pieniędzy!!! Prosimy nie dać się oszukać!!

 

 

PO SPŁYWIE ZAPRASZAMY DO ZWIEDZANIA MAGICZNEGO BARDA oraz do naszego Folwarku Szyfrów, gdzie w interaktywny, sposób uczniowie poznają historię Dolnego Śląska.

Ps. W obu przypadkach koszt i organizacja transportu Uczestników spływu pozostaje po stronie Państwa szkoły. Naturalnie na Państwa życzenie możemy także przejąć obowiązki organizacyjne w tym zakresie!

DODATKOWA PROPOZYCJA

Oferujemy ponadto wycieczki 2 lub kilku-dniowe z noclegiem w Bardzie w wygodnym i bardzo przytulnym Domu Wczasów Dziecięcych przy ul. Polnej!

-Dom nad Srebrną Rzeką ( Opolnica ok 2 km od Przystani )

-Hotel Bardo (ok 2km od przystani )

-Apartamenty Fabryka Pierników (ok 1 km od przystani)

 

 

SZKOŁA TO PRAWDZIWA PRZYGODA!

 

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą lub mają Państwo dodatkowe pytania, bardzo prosimy o kontakt:

Ø tel. +48 606-98-78-24

Ø e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

 

RAZEM ZAPEWNIMY UCZNIOM NIESAMOWITE WRAŻENIA!

Z poważaniem,

Mariusz Dubiel

Dzięki ogromnemu doświadczeniu jakie posiadamy w organizacji spływów pontonowych Przełomem Bardzkim oraz wykwalifikowanej kadrze instruktorskiej, stworzyliśmy specjalną ofertę, skierowaną do szkół.