Spływ pontonowy Przełomem Bardzkim, to wyprawa pięcioma meandrami Nysy Kłodzkiej. Uczestnicy popłyną pradawną doliną, pomiędzy kolorowymi łąkami i wysokimi skałami otulonymi rozśpiewanym lasem, który od stuleci porasta zbocza gór Bardzkich.

 

IMPREZA FIRMOWA TO PRAWDZIWA PRZYGODA!

 

RAZEM ZAPEWNIMY PRACOWNIKOM NIESAMOWITE WRAŻENIA!

 

Gry i zabawy integracyjne, dobieramy na miarę potrzeb zespołu, z tego powodu...

 ...wyjazd integracyjny z naszą firmą, będzie z całą pewnością niezapomnianą przygodą. Potwierdzają to tysiące uczestników każdego sezonu. Spływ pontonowy Przełomem Bardzkim w Bardzie, jest doskonałą formą spędzenia wolnego czasu i zmotywowania pracowników do dalszej, owocnej pracy. Jednak to jeszcze nie wszystko...

 

Oprócz zachwycających widoków, będziecie Państwo uczestnikami jednego, z wybranych wcześniej scenariuszy:

 

 

 Spływ z grą terenową GPS na Przełomie Bardzkim

jeśli szukają Państwo zabawy w poszukiwanie skarbów. Doskonała opcja dla grup od 15 do 30 osób. Czas zabawy to ok. 5 godzin.

 

 

Cena spływu z grą terenową GPS 70 zł brutto osoba

 

Tą opcję, proponujemy rozszerzyć o zabawę w Escape the Room w naszym Folwarku Szyfrów, doskonałą zabawę integrującą grupy.

 

 

 

 

 

 

Spływ z zawodami

 

zabawa integracyjna z dużą dawką rywalizacji, gry budujące wydajne zespoły pracowników :

 

• Sportowe wyzwania: jeśli za dużo czasu spędzacie na krześle, przy biurku, proponujemy wyzwanie w pięciu aktach! Najlepsi będą delektować się mianem wioślarzy Przełomu Bardzkiego...

-regaty galerników- ekipa na pontonie, dzielnie walczy ramię w ramię aby być najszybszym składem Przełomu Bardzkiego
-slalom wioślarzy- tylko Ci, którzy zmieszczą się między bojkami będą cieszyć się laurem zwycięscy...
-próba siły- zacni Ci sportowcy na pontonach, którzy mimo braku umiejętności, będą w stanie podpłynąć pod prąd...
-niespodzianka dla precyzji- jeśli na pontonie brakuje charyzmatycznego kapitana, zamiast do celu, załoga wpadnie w krzaki...
-zadanie na pojednanie- ustawiamy most pontonowy w poprzek nurtu rzeki: siła, współpraca i dużo śmiechu...
a jeśli jest wyjątkowo gorąco ( czy to od słońca czy w innych przypadkach ) doskonale sprawdza się zabawa w piratów i abordaż- wygrywa ta załoga, która ma najmniej wody w pontonie.

Najlepsi z najlepszych otrzymają nagrodę.

 

 

 

Cena spływu ze sportowymi emocjami 50 zł brutto osoba

 

Tą opcję, proponujemy rozszerzyć o zabawę w paintball w naszym Resorcie Ławica na poligonie o wielkości prawie 8 tyś m2.

 

 

• Lub inny scenariusz dobrany na indywidualne potrzeby Państwa firmy...

 

Uwaga!! Prosimy nie wpłacać zaliczek za spływ, pojawiły się firmy podszywające pod naszą działalność i wysyłają numer konta do wpłaty pieniędzy!!! Prosimy nie dać się oszukać!!

 

 

Z naszych usług, korzystają małe i duże firmy, pragnące zafundować pracownikom niezapomniane imprezy firmowe. Dolny Śląsk zaprasza do zabawy. Wybraliśmy trasę typowo rekreacyjną, zapewniającą piękne widoki, doskonałą zabawę oraz bezpieczną.

Rzeka w tym miejscu jest płytka, dostępna dla wszystkich i umożliwia łatwe manewrowanie pontonem. Wszyscy Uczestnicy otrzymują nowoczesne kapoki, a nad całością spływu czuwa doświadczona kadra, wykwalifikowanych instruktorów.

Zapewniamy ubezpieczenie na kwotę 500.000 PLN

Na życzenie klienta, za opłatą 30 zł, proponujemy nagranie filmu ze spływu. Będzie to kilkanaście ujęć z różnych perspektyw, przekazanych po spływie na płycie CD bez obróbki i muzyki.

 

 

SPŁYW PONTONOWY BARDO

W 2 WARIANTACH. WYBÓR NALEŻY DO PAŃSTWA!

 

TRASA Ławica- Bardo ok. 15 km czas do 4 godzin spływu pontonowego Przełomem Bardzkim.
 

 

Spływ pontonowy w opcji dla szukających spokoju a nie sportowych wyzwań SPŁYW NA TRASIE PRZEŁOMU BARDZKIEGO (15 km , +/- 3h)

Spływ z przewodnikiem/pilotem
• Spływ na trasie Przełomu Bardzkiego
• Przewodnika/pilota na całej trasie spływu w ilości 1 na 40 osób

Cena za Osobę: 40 PLN brutto

lub 30 zł brutto osoba bez opieki pilota ( cena biletu grupowego)

 

 

 

PO SPŁYWIE ZAPRASZAMY DO ZWIEDZANIA MAGICZNEGO BARDA!

W obu przypadkach koszt i organizacja transportu uczestników spływu pozostaje po stronie Państwa firmy, naturalnie na Państwa życzenie, możemy także przejąć obowiązki organizacyjne w tym zakresie! Każdorazowo, przed spływem podpisywana jest umowa określająca warunki spływu oraz zakres świadczonych przez nas usług.

 

Nie tylko spływy pontonowe czy kajakowe jakie oferujemy, mogą być atrakcją podczas wyjazdu firmowego. Proponujemy również uatrakcyjnić wyjazd o inne aktywne formy integracji. Najlepszą z nich, będzie wejście do naszego Folwarku Szyfrów, miejsca gdzie uczestnicy zabawy, przeniesieni zostaną do kilku, różnych epok aby rozwikłać zadania, prowadzące do wyjścia. Doskonała zabawa sprzyjająca poznaniu się nawzajem oraz sprawdzająca umiejętności działania w zespole. Koszt gry, to tylko 100 zł za wejście grupy od 2 do 5 osób lub 20 zł osoba, przy większej ilości osób. Czas gry 60 minut oraz ok. 30 minut na opisanie zasad zabawy, wprowadzenie zespołu i zakończenie gry.

Częstym punktem programu imprez firmowych, jest zabawa na polu paintballowym w Ławicy. Z myślą o rozbudowaniu oferty, stworzyliśmy pole z licznymi przeszkodami w terenie, przez środek którego, przepływa kanał, będący dodatkowym utrudnieniem. Poligon jest usytuowany w wąwozie, zabezpieczony siatkami i dzięki temu, osoby nie biorące udziału w zabawie, mogą obserwować zmagania uczestników strzelania. Koszt zabawy to 60 zł osoba, w cenie marker, maska, mundur dobrany do wzrostu oraz 100 kulek na start. Istnieje możliwość zakupu kolejnych kulek w cenie 15 zł za 100 szt. Nie gramy tutaj na czas a na wystrzelane kulki. Każda zabawa jest prowadzona przez sędziego, który to, pilnuje zasad i ustala scenariusze.

 

 

Pakiety cenowe imprez firmowych

 

 

Dla ułatwienia i dopasowania imprezy firmowej do budżetu, przygotowaliśmy pakiety gotowych imprez:

 

Pakiet Brązowy- dobra zabawa firmowa na 5 godzin...

 

W cenie pakietu otrzymują Państwo:

-spływ pontonowy Przełomem Bardzkim z opieką naszego wykwalifikowanego instruktora;

-zabawę w paintball pod okiem sędziego ( 100 kulek );

-wejście do Folwarku Szyfrów- zabawy typu Live Escape the Room, idealna propozycja na zabawę integracyjną;

-kiełbaskę z grilla, pieczywo, sosy z napojem;

Cena pakietu to tylko 109 zł brutto zamiast 131* zł- oszczędzasz 22 zł na każdej osobie!

 

 

Pakiet Srebrny- idealny na 7 godzin zabawy firmowej w plenerze gór Bardzkich...

 

W cenie pakietu otrzymują Państwo:

-spływ pontonowy Przełomem Bardzkim z zawodami na wodzie lub integracją, pod okiem naszych wykwalifikowanych instruktorów/ratowników, film ze spływu;

-zabawę w paintball pod okiem sędziego, który poprowadzi kilka rozgrywek scenariuszowych ( 100 kulek );

-wejście do Folwarku Szyfrów, gry typu Live Escape the Room;

-kiełbaskę z grilla, porcję mięsa z grilla, napój oraz po spływie, na obiad porcję mięsa lub ser smażony z frytkami i surówkami, napój lub piwo;

Cena pakietu to tylko 155* zł zamiast 181 zł-  oszczędzasz 26 zł na każdej osobie!

 

Pakiet Złoty- impreza firmowa w Kotlinie Kłodzkiej, która zadowoli każdego, 9 godzin doskonałej zabawy...

 

-spływ pontonowy Przełomem Bardzkim z grą terenową, z użyciem GPS i specjalnej aplikacji, dzięki której, będą musieli Państwo odnaleźć ukryte punkty wzdłuż trasy spływu. Nad całością czuwają nasi instruktorzy;

-zabawę w paintball na naszym poligonie, pod okiem sędziego, który to, przeprowadzi kilka scenariuszy a do dyspozycji aż 200 kulek;

-wejście do Folwarku Szyfrów;

-2 porcje mięsa z grilla, 2 napoje oraz obiad po spływie, pstrąg z masłem czosnkowym, bukietem surówek, frytkami i dowolnym napojem lub piwem;

Cena pakietu to tylko 189* zł brutto osoba, zamiast 218 zł- oszczędzasz 29 zł na każdej osobie!

 

*ceny pakietów przy minimum 10 osobach.

 

Uwaga!! Prosimy nie wpłacać zaliczek za spływ, pojawiły się firmy podszywające pod naszą działalność i wysyłają numer konta do wpłaty pieniędzy!!! Prosimy nie dać się oszukać!!

 

 

IMPREZA FIRMOWA TO PRAWDZIWA PRZYGODA!
Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą lub mają Państwo dodatkowe pytania, bardzo prosimy o kontakt:

Tel. +48 606-98-78-24 Mariusz Dubiel
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

 

 

 

 

 

Po zakończonym spływie, na naszej przystani, możemy dla Państwa zorganizować poczęstunek. Posiadamy własne stawy hodowlane pstrąga, a wszystkie potrawy serwowane w naszej smażalni, są przygotowywane na miejscu, a co za tym idzie – zawsze świeże. Jednorazowo możemy obsłużyć grupę 200 osobową na otwartej przestrzeni lub grupę 80 osobową pod dachem, w przypadku gorszej pogody.

 

Wyjazd firmowy z nami, z całą pewnością będzie niezapomnianą przygodą. Potwierdzają to tysiące uczestników każdego sezonu. Odkryjcie razem z nami wszystkie atrakcje Kotliny Kłodzkiej.

 

 

 

Dbając o najwyższą jakość usługi, organizowane przez naszą firmę spływy pontonowe lub kajakowe, podparte są znajomością przepisów prawnych a zawarte tam rozporządzenia, obowiązkowo wdrażane są w życie podczas imprez. Prosimy o zapoznanie się z przepisami prawnymi i egzekwowanie ich od firmy organizującej spływ pontonowy. Tylko wybór rzetelnego organizatora zapewni Państwu oraz Państwa pracownikom, bezpieczeństwo i odpowiednio wykonaną usługę.

 

 

 

NASI PRACOWNICY TO:
• Ratownicy wodni z uprawnieniami zawodowymi,
• Ratownicy GOPR ze specjalizacją z ratownictwa na wodach górskich,
• Przodownicy turystyki kajakowej,
• Instruktorzy raftingu/kajakarstwa,
• Ratownicy medyczni,

 

Link do szkoleń naszych pracowników...

 

Jako jedna z niewielu firm w naszym kraju, posiadamy plan ewakuacji z rzeki, w razie wypadku lub wystąpienia złych warunków atmosferycznych. Ponadto posiadamy odpowiednie zaplecze logistyczne pozwalające sprawnie i w odpowiednim czasie obsłużyć nawet największą imprezę. Nasza profesjonalnie działająca firma została doceniona w licznych konkursach. Jesteśmy laureatami wielu plebiscytów gospodarczych i branżowych z dziedziny turystyki, co świadczy o naszym doświadczeniu, zaangażowaniu i profesjonalizmie.

 

Tylko firma z bogatym doświadczeniem oraz odpowiednią kadrą pracowników, może być gwarancją udanej imprezy.